Напиши нова тема Отговори на тема  [ 486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Проблем в Белота 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Белота
Чистихте ли кеша и бисвитките?


Пет Ное 25, 2016 17:23
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 18:18
Мнения: 4
Мнение Re: Проблем в Белота
Изчистих, това със страницата се оправи, но това с грешката със сървъра си е все още така и не мога да влезна.


Пет Ное 25, 2016 18:10
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Белота
Проверете да не са блокирани от защитната стена.


Съб Ное 26, 2016 12:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 18:18
Мнения: 4
Мнение Re: Проблем в Белота
Здравейте отново, пак ще досаждам аз. Какво ли не правих и проблема не ми се реши. 10 пъти поне ъпдейтвах флаш плейъра (все си е с последната версия), трих кеш и бисквитки, спирах и защитната стена, всичко това с IE, Mozilla и Chrome, но все така ми изписва http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 67650j.png , а проблема дойде след преинсталиране на Windowsa просто. А така ми се играе белот :evil: Готов съм на всякаква помощ :roll:


Съб Ное 26, 2016 20:30
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Белота
Попитайте където са ви преинсталирали уиндоуса, те може да имат някаква идея какво са правили.


Нед Ное 27, 2016 16:55
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Дек 20, 2016 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Белота
[quote="admin"]Ако имате проблем с новата версия на белота , можете да пишете в тази тема. Ще ви помоля максимално точно да опишете ситуацията: какъв е проблема, на какво се е играло, кой е бил на ход имало ли е обявени анонси и по възможност да сложите снимка на ситуацията от играта.
Благодаря ви.[/quote]
еЙ,ДАВИ УМРАТДЕЦАТА ДАНО ,МАЙКА ВИ ДЕЙБА,МОДЕРАТОРИ,ДА УМРЕ НАЙ-МИЛОТО ВИ БЕ!


Нед Яну 08, 2017 08:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Мар 06, 2015 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Белота
Има проблем с печалбите в белота. При залог 200, изплаща на победителите по 70, а изписва, че дава 280.


Вто Яну 24, 2017 16:28
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Белота
Писано е вече по темата, намерете я.


Сря Яну 25, 2017 14:15
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Яну 11, 2015 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Белота
Приятели! Аз съм на 67 години, но с удоволствие играя белот.Регистрацията ми я направи внука ми, който отсъства и не може да ми помогне в сегашната ситуация, а по точно сега ще ви обясня.
Влизам в играта, но когато избера да играя белот, ми изписва че не се отваря приставката!
Моля ви обяснете ми как да се оправя, а ще ви бъда много признателна ако обяснението бъде по подробно, като за хора на моята възраст. А това ми е едно от любимите занимания и винаги когато дойде пенсията си плащам за ВИП и за да си купя точки.
Благодаря ви предварително!
Петрова


Пон Мар 06, 2017 20:30
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Белота
Ако играете през Фейсбук в момента има проблем.


Вто Мар 07, 2017 01:11
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 22, 2010 02:00
Мнения: 28
Местоположение: Враца
Мнение Re: Проблем в Белота
[quote="buki_rovq"]Приятели! Аз съм на 67 години, но с удоволствие играя белот.Регистрацията ми я направи внука ми, който отсъства и не може да ми помогне в сегашната ситуация, а по точно сега ще ви обясня.
Влизам в играта, но когато избера да играя белот, ми изписва че не се отваря приставката!
Моля ви обяснете ми как да се оправя, а ще ви бъда много признателна ако обяснението бъде по подробно, като за хора на моята възраст. А това ми е едно от любимите занимания и винаги когато дойде пенсията си плащам за ВИП и за да си купя точки.
Благодаря ви предварително!
Петрова[/quote]

Здравейте,
Приставката не отговаря,при единствено два случая:
1) Или версията която използвате на flash player е остаряла, ако е така, ще можете да я обновите от прозорец излизащ от по долу, когато ви излезе проблема.
2) Другият вариант е, ако претоварвате пц-то си по време на игра, приставката пада, защото не достигат нужните "mb" до нея.
Поздрави!


Пет Мар 10, 2017 13:46
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Яну 30, 2017 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Белота
AVE MAIKAVI DA EBA BOKLUCI IMAHH KVARTA NEMI OTCETE IGRA TA VZEMETE TOZI SARVAR FORTEGAMES NAVRETESIGO NA MAIKASI U PUTKATA POMIYARI DOLNI DANO DA PUKNETE BOKLUCI VAS VSICKI NAI VECE VAS DANO DA UMRES MAIKATI DA EBA BOKLUK DOLEN


Сря Мар 22, 2017 23:38
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 22, 2010 02:00
Мнения: 28
Местоположение: Враца
Мнение Re: Проблем в Белота
[quote="yakii75"]AVE MAIKAVI DA EBA BOKLUCI IMAHH KVARTA NEMI OTCETE IGRA TA VZEMETE TOZI SARVAR FORTEGAMES NAVRETESIGO NA MAIKASI U PUTKATA POMIYARI DOLNI DANO DA PUKNETE BOKLUCI VAS VSICKI NAI VECE VAS DANO DA UMRES MAIKATI DA EBA BOKLUK DOLEN[/quote]

Намери един клон, купи си едно въже и сложи край на мъките си.


Чет Мар 23, 2017 14:56
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 17:48
Мнения: 2
Мнение Re: Проблем в Белота
[quote="admin"]Ако имате проблем с новата версия на белота , можете да пишете в тази тема. Ще ви помоля максимално точно да опишете ситуацията: какъв е проблема, на какво се е играло, кой е бил на ход имало ли е обявени анонси и по възможност да сложите снимка на ситуацията от играта.
Благодаря ви.[/quote]
Защо от известно време,играта постоянно ми забива и ме изхвърля.Не мога да завърша и една игра.


Пет Апр 21, 2017 13:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 17:48
Мнения: 2
Мнение Re: Проблем в Белота
[quote="admin"]Ако имате проблем с новата версия на белота , можете да пишете в тази тема. Ще ви помоля максимално точно да опишете ситуацията: какъв е проблема, на какво се е играло, кой е бил на ход имало ли е обявени анонси и по възможност да сложите снимка на ситуацията от играта.
Благодаря ви.[/quote]
Защо играта постоянно ми забива и ме изхвърля.


Съб Май 06, 2017 11:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: