Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Билярд - мнения и предложения 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 02:00
Мнения: 3
 Билярд - мнения и предложения
Играя го вече 2 дни новата игра в сайта и мога да кажа, че много добре е направена да доста зарибяваща. И все пак може някой неща да се променят.

- Времето за удар може да стане 30 секунди защото е прекалено малко в момента (но и така става на 15 секунди държи те на зор да не опуснеш времето) :D
- Може малко да се уголеми масата и топките като шрифт (да има бутон за уголемяване на цял екран, но така се размазва самата картина)
- Трето масите ако може да ги раздробите не да скача от 100 директно на 500 чипа, а да има и по-малки между тях 200$ примерно..

Ако решите може да погледнете предложенията ми и да ги вземете напредвид..

Иначе играта е супер 8)


Вто Авг 25, 2015 12:01
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Яну 22, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Билярд - мнения и предложения
Защо времето за удар постоянно намалява?!
Защо няма опция за настройка времето за удар?!!?
Защо няма опция за прецизна настройка на мерника (справка билярда в яхоо)?!?

Какви са тия постоянни малоумни забрани за чат?!
Вие в Северна Корея ли живеете?! Повелите на другаря Ким Чен Грух ли изпълнявате!?!?


Вто Окт 20, 2015 13:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Окт 10, 2015 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Билярд - мнения и предложения
Надявам се някой да прочете мнението ми от модераторите и администраторите...чудесен програмист си имате,но жалко ,че няма капка представа от играта билярд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!И така,при удар от съперника,вкарва негова но и моя топка(пример)....продължава да играе с неговите топки до края на играта...ТОВА Е НЕ ДОПУСТИМО и се губи смисъла на играта...това първо и второ....след като всички топки биват вкарани в джобовете,черната трябва да отиде в срещуположният джоб на последната вкарана топка,ако не волно противниковият играч вкара последната топка на опонента си,то тогава последния(опонента) си избира джоб и слага бялата с ръка зад черната както е в момента....сегашния вариант е меко казано детски и абсолютно безсмислен....не задължавам никой с мнението си,но лично аз не бих пуснал СМС при такъв вариант на играта....


Нед Окт 25, 2015 09:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 02:00
Мнения: 3
Мнение Билярд - мнения и предложения
Нови предложения:
Да направите маса 2000$, защото хората предимно сядат максимум на 1000$, а на 5000$ по-рядко.
От редовните, който си играем сме обсъждали ако може да направите и някакъв турнир в билярда. Ще бъде доста по-интересно. :idea:


Пон Ное 23, 2015 20:49
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Билярд - мнения и предложения
[b]NEW[/b]
[color=#FF0000]Откакто се сложиха тези проценти не се виждат със точност победите и загубите ако може да го оправите. Примерно мен ме мотивира да играя като си гледах да има повече разлика в победи/загуби. Това не стимулира да гледаш постоянно 1К,2К,3К,4К.
==================================================
За мобилното приложение щеката много бавно се мести...
Докато я преместим и половината време ни изтича(ако може да се увеличи скоростта). [/color] :)

Примерно за мобилното приложение:
Ако може скоростта да се раздели когато държим щеката (1) да е по-бързо придвижване, а когато натиснем на тъчскрийна вече в края кръгчето(2) да си я нагласяме по-бавно. Така мобилно да се играе ще е перфектно за игра.

[img]http://prikachi.com/images/19/8554019Z.jpg[/img]


Нед Яну 03, 2016 15:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юли 24, 2010 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Билярд - мнения и предложения
Имам няколко предложения, които биха донесли голям интерес към играта и те са следните:
1.Да се обявява джоб при удара на топката(когато не е ясно)
2.Да има настройка да се махат линийте.
3.Да се направи турнир както в старата версия на покера(създай турнир) до 8 4овека на елиминаций 1/4 финал ,1/2 и финал.
4.Да се сложат за вип икони емблеми на футболни отбори,така много повече хора биха си слагали вип.
Надявам се да направите ,поне някой от тях ,интереса към играта ще набъбне драстично,повярвайте ми ,освен това са абсолютно елементарни за всеки един програмист.


Вто Фев 27, 2018 06:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron