Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 12, 2006 16:46
Мнения: 34
Мнение БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Напоследък губя много игри поради срив на връзката със сървъра, като винаги се изписва съобщението "[color=#FF0000]БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА[/color]" заедно с хронометър който брои възходящо, докато се появи стандартният надпис "Връзката със сървъра е прекъсната, затворете прозореца .....и т.н. ...."
Интернет доставчикът ми не вижда прекъсване на връзката по трасето от тяхна страна, нито падане на скоростта, и вече няколко пъти техници работиха по отстраняване на проблема - без успех, както установявам и днес.
Забелязах, че се случва почти винаги когато водя в резултата. Което ме навежда на мисълта, че е нещо от сайта Fortegames, може би даже злоупотреба от страна на потребител.
Питам играещите белот тук: На вас случвало ли ви се е това?
Някакви идеи за причината?


Чет Авг 23, 2012 13:59
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Тва само с фортето ли ти се случва? Я пробвай да играеш нещо във Фейса примерно и кажи влачи ли ти и там.

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Съб Авг 25, 2012 22:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
О ето, че не съм единствената!
Мислех, че проблема е в мен, но вече не знам какво да мисля...
При мен продължава вече месец.


Пон Авг 27, 2012 13:13
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Както вече писах и в друга тема:
За проблема със съобщението бавна връзка:
Ако се появи това съобщение - означава че проблема е при клиента - по
точно в трасето от клиента до сървъра на фортегеймс. Доставика може да
каже че е нямало прекъсване само при тях - тоест от клиента до
доставчика, но след това доставика няма как да знае дали е имало или не
прекъсване от тях до нашият доставчик. Ако се е появил надписа 'Бавна
връзка' означава че клиента е спрял да получава/приема данни от сървъра
- в този момент пробваме да обновим връзката - понякога се възстановява, но понякога 'увисва' и
играта отчита все едно никой не е напуснал, но че е приключила.


Пон Авг 27, 2012 18:11
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 12, 2006 16:46
Мнения: 34
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Благодаря за компетентния отговор.
Ще уточня само, че при мен след съобщението БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА краят на играта не е неопределен - т.е. случаят когато няма напуснал.
При мен всеки път системата отчита загубата поради мое напускане.
Никога нямам отворени други програми или сайтове, които да товарят компютъра и интернет връзката.
Това се случва от 1 месец насам непрекъснато - в някои дни по-рядко, в други просто няма смисъл да почвам игра.
Две години съм със същия доставчик VIVACOM, същата скорост и - до преди 1 месец - никакъв проблем!


Вто Авг 28, 2012 06:42
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Kато съвет - може да пробвате следното: когато Ви се появи
надписа 'бавна връзка' да затворите веднага браузъра с играта и след това
да я заредите отново - би трябвало да Ви върне в играта.


Сря Авг 29, 2012 18:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Омръзна ми да губя игри при "Бавна връзка със сървъра".Моля оправете си проблема!От сега да кажа,че проблема не е нито при мен ,нито при доставчика ми.Всеки ,който разбира от интернет знае как се вижда това.Пускаш ping към даденият сайт или сървъра на доставчика и си гледаш в момента какво става.Освен това ,съвета със затварянето на браузъра и новото му зареждане не помага поне в 90 процента от случаите.


Пет Дек 28, 2012 17:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
ако е бавна моята връзка обяснете ми как вчера по време на игра и на четиримата се скапа връзката по едно и също време и ни върна по едно и също време трябва да си правим стаите по на 3 минути ли изчакване ? :) да отбележа ние спечелихме защото на съотборниците беше ред но на парта връзката се скапа ? как на всичките четирима по едно и също време ни се скапа нета това ми е въпроса да не говориме че вчера поне 10 игри загубих поради слаба връзка :)


Пет Апр 19, 2013 01:53
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Появи ли се някакъв надпис?


Пет Апр 19, 2013 02:15
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
БАВНА ВРЪЗКА С СЪРВЪРА И НА ЧЕТИРИМАТА и отброява секунди оранжев надпис да бъдеме точни горе високо в стаята както казвам не е оплакване но не е и от нета няма как и на четиримата по едно и също време да се сринат нетовете :)така е от няколко дена помежду другото снощи или да кажа сутринта към три цяла нощ играя без проблем на 1000 и на 2000 залог влезна ли на 5000 и веднага почва надписа бавна връзка със сървара което е страно поне за мен е :)


Пет Апр 19, 2013 18:40
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Ако и на четиримата играчи връзката се разпадне играта ще се прекрати, няма как да можете да се върнете след това.


Съб Апр 20, 2013 13:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Е явно не се върнахме а просто спечелихме играта тъй като на опонентите първи им показа този натпис няма как да се разпаднат 4 интернет доставчика по едно и също време или греша ?това исках да кажа че е очевидно че има бъг не често но явен което дразни и не става добра игра или греша ?


Съб Апр 20, 2013 18:06
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
В първия пост пишете, че Ви е върнало по едно и също време. Малко са противоречиви данните.
Консултирах се с администратор, от така подадената информация изглежда, че проблема е в интернета.


Съб Апр 20, 2013 18:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Аз не се върнах защото последна забих парта се върна и един от другите се вирна първия забил :) подробно аз също съм администратор в сайтове знам как да пусна пинг до вашия сървар знам и се вижда проблема къде е :0 и най малко знаещите от интернет също могат да го видят често не връщате пинг или е с голям лаг :) пуснах коментара тъй като видях че има и други с моя проблем в момента съм на мобилен на виваком но през повечето случай съм на пц там плащам интернет 40 лева 100 мб на дали е лош постояно :) мерси за отговора все пак


Съб Апр 20, 2013 19:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Яну 12, 2013 02:00
Мнения: 51
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Последните 2 дни ме изхвърля постоянно и не само в белота,а и в НСЧ,някой има ли такъв проблем или да го търся при мен?


Нед Сеп 01, 2013 08:10
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron