Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Коментари 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2012 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Коментари
Ок-обижда те,че си слаб играч,но това е мнение на даден човек,а не е обида под формата на псувня,което наистина си е обида.Иначе,ако става въпрос,теб може да те обиди и,че имаш зелени очи (примерно).
Става въпрос за това,че всеки пише какви ли не обиди,а ти,като му пишеш подобен коментар,веднага го трие.Е какъв е смисъла?Не може някои хора да си държат и негативните коментари,а други само хубавите.То по-добре да ги няма тия коментари,като не можеш да видиш мнението на всички,защото не ти понася да се види какъв/каква си според другите.


Вто Авг 14, 2012 16:11
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Коментари
[quote="_1_ImPoSsIbLe_1_"]Ок-обижда те,че си слаб играч,но това е мнение на даден човек,а не е обида под формата на псувня,което наистина си е обида.Иначе,ако става въпрос,теб може да те обиди и,че имаш зелени очи (примерно).
Става въпрос за това,че всеки пише какви ли не обиди,а ти,като му пишеш подобен коментар,веднага го трие.Е какъв е смисъла?Не може някои хора да си държат и негативните коментари,а други само хубавите.То по-добре да ги няма тия коментари,като не можеш да видиш мнението на всички,защото не ти понася да се види какъв/каква си според другите.[/quote]
Именно за това става дума... "...можеш да видиш мнението на всички,защото не ти понася да се види какъв/каква си според другите". Това са коментари Видими за всички потребители, коментари които стоят на твоя собствен профил, коментари които "красят" ника ти и са един вид изтипосани на челото ти (на виртуалната ти самоличност) ... никой няма право да те подлага на публично унижение (освен ако ти самия не го желаеш).
Да не говорим, че една такава опция, ако ни задължат да си влачим и негативните мнения в публичните коментари, може да бъде много лесно атакувана в съда, защото това нарушава поне 3 точки от конституцията на България, а аз все пак съм лаик и вероятно нарушенията са много повече.

Чл. 6.
(1) [color=#BF0040][b]Всички хора се раждат[/b][/color] свободни и [color=#BF0040][b]равни по достойнство[/b][/color] и права.

--- Затова казвам, че никой няма право публично да те унижава и да те задължава да задържиш негативно за теб мнение на собствения си профил. Дори конституцията на тази страна ти гарантира правото на достойнство. А колко достоен може да бъде човек, който няма право да изтрие лош коментар, понеже видиш ли тоя лош коментар не съдържа обиди, а е просто "обективно" мнение за твоите качества, ама написано от някой който не те харесва.

Чл. 32.
(1) ...[b][color=#BF0040]Всеки има право на защита срещу[/color][/b] незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу [color=#BF0040][b]посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име[/b][/color].
Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
(2) [color=#BF0040][b]Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго[/b][/color]...


"Не може някои хора да си държат и негативните коментари,а други само хубавите" - Напротив, може. Тук е сайт за игри и има достатъчно други опции с които можеш да си избиеш лошото настроение, вместо да пишеш негативни коментари на потребителите. А да не говорим, че даден "слаб" според теб играч, може да се окаже чудесен парт за друг. Особено в белота, често се среща нестандартни играчи да бъдат определяни като "слаби играчи" и то най-често от наистина слаби играчи, които не познават тънкостите на играта.
Специално за израза "слаб играч" лично за мен много по голяма тежест ще има една моя игра изиграна с него, отколкото десетки написани на профила му коментари.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Авг 15, 2012 10:34
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение Re: Коментари
И двете сте прави за себе си.
Затова дадох и предложението коментар да може да се пише само ако си играл с даден потребител поне няколко игри,и то като парт.Така ще се намалят драстично случаите когато някой се оплаква,оттам и ще се намали работата на модераторите.

_________________
Не на простотията!


Сря Авг 15, 2012 15:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2012 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Коментари
Живеем в свободна държава.Всеки има право да си изкаже мнението за Мен,за Вас или за когото си поиска било то добро или лошо.Всеки си има някакво мнение за всеки и след като живеем в свободна държава,то може да си изкажеш мнението.Като не можеш да си изкажеш мнението чрез тези коментари,то по-добре да се премахнат като опция.
Колкото до това да пишеш коментар само на тези,с които си играл,мисля,че това трябва да се направи с репутациите.Мнението за когото и да било си е мнение,ти може да имаш мнение и за хора,които просто си видял какво пишат или как се държат с другите в това виртуално пространство.
ОК!Ясно е,че аз имам една представа за нещата,а Вие-друга.Затова е нормално да имаме различни мнения.Нито аз мога да променя вашето мнение,нито Вие можете да промените моето :) Въпрос на вкус казало кучето и си облизало достойнството (с извинение за грубия израз).


Сря Авг 15, 2012 19:25
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение Re: Коментари
[quote="_1_ImPoSsIbLe_1_"]Живеем в свободна държава.Всеки има право да си изкаже мнението за Мен,за Вас или за когото си поиска било то добро или лошо.Всеки си има някакво мнение за всеки и след като живеем в свободна държава,то може да си изкажеш мнението.Като не можеш да си изкажеш мнението чрез тези коментари,то по-добре да се премахнат като опция.
Колкото до това да пишеш коментар само на тези,с които си играл,мисля,че това трябва да се направи с репутациите.[color=#800040]Мнението за когото и да било си е мнение,ти може да имаш мнение и за хора,които просто си видял какво пишат или как се държат с другите в това виртуално пространство.[/color]
ОК!Ясно е,че аз имам една представа за нещата,а Вие-друга.Затова е нормално да имаме различни мнения.Нито аз мога да променя вашето мнение,нито Вие можете да промените моето :) Въпрос на вкус казало кучето и си облизало достойнството (с извинение за грубия израз).[/quote]

Мисля,че целта на коментарите не е да се коментира кой какъв човек е, а що за играч е.Това е сайт за игра,а не сайт за запознанства,колкото и да се е изродил вече. Така че ако не си играл с даден потребител,няма кво да го коментираш.И съм абсолютно съгласен с теб,определения от рода на "слаб играч" да не се трият,а да остават! Но това само при положение ,че си изиграл поне 2 игри с даден потребител,макар че лично за мен и 1-2 раздавания ми стигат да разбера играча колко струва.

_________________
Не на простотията!


Сря Авг 15, 2012 22:30
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2012 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Коментари
Това,като гледам си е станало абсолютен сайт за запознанства.Има хора,които вместо да играят постоянно си пишат в "lobby". Коментарите,повечето не са нещо от сорта на "добър играч" или "слаб играч", те нямат нищо общо с играта.Четох някакви от сорта на-"това си е мойто мило" или пък "никой да не ми го пипа,мой си е". Имаше и някакъв "ох на батко пиленцето...".
Колкото до това да си играл 1-2 игри с някой,много е относително.Може първите 1-2 игри да играе добре,защото имал повече карти,отколкото акъл и да ти се стори,че ги играе много добре,или пък първите 1-2 седнал на някой татко му за 1-2 игри и после като си седнало лапенцето,осрало пейзажа (отново се извинявам за изръза).И какво правим?То си направо задънена улица с тия прословути коментари. :)


Сря Авг 15, 2012 23:15
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Коментари
[quote="_1_ImPoSsIbLe_1_"]Живеем в свободна държава.Всеки има право да си изкаже мнението за Мен,за Вас или за когото си поиска било то добро или лошо.Всеки си има някакво мнение за всеки и след като живеем в свободна държава,то може да си изкажеш мнението.Като не можеш да си изкажеш мнението чрез тези коментари,то по-добре да се премахнат като опция.
Колкото до това да пишеш коментар само на тези,с които си играл,мисля,че това трябва да се направи с репутациите.Мнението за когото и да било си е мнение,ти може да имаш мнение и за хора,които просто си видял какво пишат или как се държат с другите в това виртуално пространство.
ОК!Ясно е,че аз имам една представа за нещата,а Вие-друга.Затова е нормално да имаме различни мнения.Нито аз мога да променя вашето мнение,нито Вие можете да промените моето :) Въпрос на вкус казало кучето и си облизало достойнството (с извинение за грубия израз).[/quote]
Верно е, че живеем в свободна държава, но както цитирах и по-горе, в тази свободна държава с Конституция ни е гарантирано правото на достойнство и чест. И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА НАКЪРНЯВА ДОБРОТО ТИ ИМЕ - КОЛКОТО И СПОРЕД НЕГО ДА Е ПРАВ.
[b]ДА[/b], ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ, НО [b]НЕ[/b], НЯМАШ ПРАВО СЪС СВОЕТО МНЕНИЕ ДА ОЧЕРНЯШ, ОБИЖДАШ ИЛИ НАКЪРНЯВАШ ДОБРОТО ИМЕ НА ДРУГ.
Обясняваш тук как това било споделяне не лично мнение... но личното мнение си е лично твое, намери някъде другаде аудитория пред която да си споделяш мнението за даден потребител. (особенно когато ти е негативно) От къде на къде твоето негативно мнение за някого, ще го задължава него да държи на профила си коментар който накърнява "доброто му име" в сайта.
Това, че си решил "просто" да си споделиш лошото мнение за някого на публичния му профил, който е видим за всички останали потребители в сайта, дори би трябвало да е забранено, а не да се толерира както вие искате.
Коментарите само администрацията си знае с каква цел са сложени, но такъв вид коментари по профилите на потребителите съм срещала и в други сайтове. Виждала съм на такива коментари хората да си честитят празници, да се поздравяват с линкове и дори да си пишат бележки един на друг, но поне аз в никой друг сайт не съм попадала на видими коментари по профилите където да стоят негативни определения за дадения потребител или "лични мнения" на други които не харесват по някаква причина този потребител.
Според мен на тези коментари които имаме не трябва да се гледа по начина по който гледате вие. Това не е място където да си давате "компетентното мнение" относно качествата на даден потребителите който не харесвате. Като не го харесвате подминете го. И пишете коментари само на хората с които общувате и играете... на онези с които ви е приятно.
Вие далеч не сте "капацитет" относно качествата на някой и именно по тази причина не може да задължите никой, да задържи на публичния си профил вашето "компетентно" мнение, особенно когато то е негативно за него.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Чет Авг 16, 2012 13:52
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2012 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Коментари
[quote="Hot_chocolate"]
Верно е, че живеем в свободна държава, но както цитирах и по-горе, в тази свободна държава с Конституция ни е гарантирано правото на достойнство и чест. И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА НАКЪРНЯВА ДОБРОТО ТИ ИМЕ - КОЛКОТО И СПОРЕД НЕГО ДА Е ПРАВ.
[b]ДА[/b], ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ, НО [b]НЕ[/b], НЯМАШ ПРАВО СЪС СВОЕТО МНЕНИЕ ДА ОЧЕРНЯШ, ОБИЖДАШ ИЛИ НАКЪРНЯВАШ ДОБРОТО ИМЕ НА ДРУГ.
Обясняваш тук как това било споделяне не лично мнение... но личното мнение си е лично твое, намери някъде другаде аудитория пред която да си споделяш мнението за даден потребител. (особенно когато ти е негативно) От къде на къде твоето негативно мнение за някого, ще го задължава него да държи на профила си коментар който накърнява "доброто му име" в сайта.
Това, че си решил "просто" да си споделиш лошото мнение за някого на публичния му профил, който е видим за всички останали потребители в сайта, дори би трябвало да е забранено, а не да се толерира както вие искате.
Коментарите само администрацията си знае с каква цел са сложени, но такъв вид коментари по профилите на потребителите съм срещала и в други сайтове. Виждала съм на такива коментари хората да си честитят празници, да се поздравяват с линкове и дори да си пишат бележки един на друг, но поне аз в никой друг сайт не съм попадала на видими коментари по профилите където да стоят негативни определения за дадения потребител или "лични мнения" на други които не харесват по някаква причина този потребител.
Според мен на тези коментари които имаме не трябва да се гледа по начина по който гледате вие. Това не е място където да си давате "компетентното мнение" относно качествата на даден потребителите който не харесвате. Като не го харесвате подминете го. И пишете коментари само на хората с които общувате и играете... на онези с които ви е приятно.
Вие далеч не сте "капацитет" относно качествата на някой и именно по тази причина не може да задължите никой, да задържи на публичния си профил вашето "компетентно" мнение, особенно когато то е негативно за него.[/quote]


Това е глупаво,което го пишеш.Не може да си пишем "бележки","пожелания" или каквото и да било от изброените,но да не можем да си изкажем мнението.Това си е чиста комплексарска работа.Или да се оставят всички коментари или да се махат всички.Или пък другия вариант е да се оставят само тези свързани с играта,както се включи човека.Няма мен ме обижда,мен не ме обижда.Ако това,което е написано за теб те обижда,значи е така,ако са някакви глупости,защо да се обиждаш? (С изключение може би на коментарите от опонентите-"skyper",защото си ги бил-примерно)


Чет Авг 16, 2012 16:01
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Коментари
[quote="_1_ImPoSsIbLe_1_"]Това е глупаво,което го пишеш.Не може да си пишем "бележки","пожелания" или каквото и да било от изброените,но да не можем да си изкажем мнението.Това си е чиста комплексарска работа.Или да се оставят всички коментари или да се махат всички.Или пък другия вариант е да се оставят само тези свързани с играта,както се включи човека.Няма мен ме обижда,мен не ме обижда.Ако това,което е написано за теб те обижда,значи е така,ако са някакви глупости,защо да се обиждаш? (С изключение може би на коментарите от опонентите-"skyper",защото си ги бил-примерно)[/quote]Глупаво е това което ти пишеш...
Глупаво е да се толерира простащината и "публичното споделяне" на негативните мнения на някого.
Публичните коментари не са твоя собственост, за да изискваш някой да си задържи негативното ти мнение за него на неговия собствен публичен профил. Като искаш да си СПОДЕЛЯШ мнението, споделяй си го пишейки на своя профил. От къде на къде ти или някой друг ще има право да споделя собственото си негативно мнение на моя профил.
Мислел ме бил за слаб играч... ми проблема си е негов за каква ме мисли. Да си изтипоса Компетентното мнение за мен на неговия си профил, как така ще му се позволява на някой си да си избива комплексите очерняйки мен самата в моя собствен публичен профил.
Или си се заинатил/а да се правиш на интересна или наистина не разбираш ЧЕ НИКОЙ, АМА АБСОЛЮТНО НИКОЙ, ДОРИ И ТИ, НЯМАШ НИТО КВАЛИФИКАЦИЯТА НИТО ДОСТАТЪЧНИЯ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ ДА КАТЕГОРИЗИРА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ КОЙ КАКЪВ Е.
Кой бил добър играч според теб, кой бил слаб играч - според твоето мнение (без обиди написано) това си е твое лично мнение и нямаш никакво право да задължаваш даден потребител да ти търпи на теб личното мнение, а и да го задължаваш отгоре на всичко да държи на личния си протфил унизителното за него самия ТВОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ.
Като си имаш ЛИЧНО МНЕНИЕ, имаш си и ЛИЧЕН ПРОФИЛ, така че споделяй си твоето лично мнение там.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Чет Авг 16, 2012 16:17
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Коментари
Чета,чета и от ден на ден не мога да проумея що за хора сте.Как един не написа ей този сайт ми харесва.Забавен е.Как все се намира някой да роптае.Това не му харесвало,онова не му харесвало.Щом са сметнали ,че ще има репутации ще ги има.Щом има коментари,също.Щом всеки има право да иска да му бъде премахнат коментара,това е негов проблем.Не виждам нещо лошо в това.Крайно време е да влизате в този сайт за развлечение,а не да се търси само кое ни харесва и кое не.Когато влезете в магазина и купите един хляб,го ядете такъв какъвто е или го изхвърляте,и повече не купувате такъв.Така и със сайта,приемете го такъв какъвто е.Щом не ви харесва,никой не ви държи на сила тук.Крайно време е да се забавлявате,ако не можете,решението е едно.Знак Х.А на всички които са решили да се забавляват,пожелавам УСПЕХ


Чет Авг 16, 2012 17:20
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Нед Май 13, 2012 02:00
Мнения: 52
Мнение Re: Коментари
Нека аз кажа какво моето малко мозъче счита за глупаво. :lol: Глупаво е всичко това, което става в този сайт, който е уж за забаление. Едва ли има по-смешно нещо от цялата тази борба за репутации, чипове, място в класацията и други подобни глупости. Бих разбрал всичко това, ако става въпрос за деца, чиято ценностна система все още е недоразвита, но тук основните "борци" за виртуални богатства са хора основно над 30 годишна възраст. Веднага ще дам пример с моя любимец СКЕНЕР. :lol: Винаги, когато види, че губи игра, "дъщеря" му popcorn22 напуска, за да бъде загубата на СКЕНЕР по-малка. В крайна сметка, човечето гони място в класацията. Не е ли странно и смешно това да се прави от някой, който сам е обявил, че е на 46 години и има претенции за наличието в себе си на някакъв интелект? Каква ли може да е реалната полза на всички тези хора, които правят всичко възможно да изглеждат по-различни от това, което са в очите на хора, на които даже на са чували гласовете? Има нещо гнило в този сайт! :lol:
Сега по темата. Нали уж е за "Мнения и предложения". Педи няколко дена разговарях с известния на всички ни Венци (venciss), когото преди да започне всичката тази простотия с репутациите, смятах за свестен. На въпроса ми защо направи и продължаваш да правиш всичко това, той отговори, че твърде много хората са зависими от репутации и количество чипове, и че ако не беше така, нищо не би могъл да направи. Макар, че вече го считам за болно мозъче, не мога да отрека, че е прав. За да няма излишни борба за чипове и рейтинг, обидни коментари по профилите на потребителите, избиване на комплекси, спорове за това кой е професионалист и кой не е, кой е добър играч и кой не е, нека всичко това да отпадне. Да остане само една обикновена статистика на игрите - победи, загуби и напускания. Май даже и това е много. Така ще се елиминират основните причинители на конфликтите в сайта. Аз имам едно малко съмнение. Мисля, че Администрацията на сайта нарочно дава възможност всичко това да се случва с цел да е по-интересно. Човешката простотия и интригите, които тя ще сътвори винаги са интересни и привличат. Всъщност, като се замисля, на тяхно място аз също бих постъпил така. :lol:

_________________
“True happiness brings more richness than all the money in the world.” Mahatma Gandhi


Чет Авг 16, 2012 17:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2012 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Коментари
[quote="Hot_chocolate"]Глупаво е това което ти пишеш...
Глупаво е да се толерира простащината и "публичното споделяне" на негативните мнения на някого.
Публичните коментари не са твоя собственост, за да изискваш някой да си задържи негативното ти мнение за него на неговия собствен публичен профил. Като искаш да си СПОДЕЛЯШ мнението, споделяй си го пишейки на своя профил. От къде на къде ти или някой друг ще има право да споделя собственото си негативно мнение на моя профил.
Мислел ме бил за слаб играч... ми проблема си е негов за каква ме мисли. Да си изтипоса Компетентното мнение за мен на неговия си профил, как така ще му се позволява на някой си да си избива комплексите очерняйки мен самата в моя собствен публичен профил.
Или си се заинатил/а да се правиш на интересна или наистина не разбираш ЧЕ НИКОЙ, АМА АБСОЛЮТНО НИКОЙ, ДОРИ И ТИ, НЯМАШ НИТО КВАЛИФИКАЦИЯТА НИТО ДОСТАТЪЧНИЯ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ ДА КАТЕГОРИЗИРА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ КОЙ КАКЪВ Е.
Кой бил добър играч според теб, кой бил слаб играч - според твоето мнение (без обиди написано) това си е твое лично мнение и нямаш никакво право да задължаваш даден потребител да ти търпи на теб личното мнение, а и да го задължаваш отгоре на всичко да държи на личния си протфил унизителното за него самия ТВОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ.
Като си имаш ЛИЧНО МНЕНИЕ, имаш си и ЛИЧЕН ПРОФИЛ, така че споделяй си твоето лично мнение там.[/quote]


Нямам намерение да споря с теб,защото по-умния отстъпва,ако моите приказки бяха глупост нямаше да се занимаваш да четеш и камоли да пишеш.Другото,което е до този момент ти казваш все едно и също,с малко по-различни думи.Няма да говорим кой е умен и кой е глупав,защото не се познаваме за да кажем каквото и да било за другия.
Не ми подчертавай с големи букви,защото и малките ги разчитам,дори да се налага да взема очилата-успявам :)
Другото,което е,сложил съм темата в "Мнения и предложения" и аз си казвам мнението и предлагам,а ти само ми успорваш думите.
Begbie,съгласен съм с теб!И точно за това иде реч.Уж големи хора,пък всеки се "бори" за виртуално богатство,че даже се прибягва и до измами.Недай си Боже някой от тези хора да падне,почват се злобни и обидни коментари,"Непоносима" репутация и писане по форомите,че тези,които са те били са играли нечестно.


Чет Авг 16, 2012 20:55
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Коментари
[quote="_1_ImPoSsIbLe_1_"]Нямам намерение да споря с теб,защото по-умния отстъпва,ако моите приказки бяха глупост нямаше да се занимаваш да четеш и камоли да пишеш.Другото,което е до този момент ти казваш все едно и също,с малко по-различни думи.Няма да говорим кой е умен и кой е глупав,защото не се познаваме за да кажем каквото и да било за другия.
Не ми подчертавай с големи букви,защото и малките ги разчитам,дори да се налага да взема очилата-успявам :)
Другото,което е,сложил съм темата в "Мнения и предложения" и аз си казвам мнението и предлагам,а ти само ми успорваш думите.
Begbie,съгласен съм с теб!И точно за това иде реч.Уж големи хора,пък всеки се "бори" за виртуално богатство,че даже се прибягва и до измами.Недай си Боже някой от тези хора да падне,почват се злобни и обидни коментари,"Непоносима" репутация и писане по форомите,че тези,които са те били са играли нечестно.[/quote]Така ли?
Значи почвали се викаш злобни коментари... АМА ЧАКАЙ МАЛКО БЕ, ТИ НЕ БЕШЕ ЛИ ТАЗИ/ТОЗИ КОЙТО ДО ПРЕДИ МАЛКО НАСТОЯВАШЕ ЧЕ ИМЕННО ТЕЗИ КОМЕНТАРИ, ПОНЕЖЕ НЕ БИЛИ ПЪЛНИ С ОБИДИ, А БИЛИ СПОДЕЛЯНЕ НА ЛИЧНО НЕГАТИВНО МНЕНИЕ, ТРЯБВАЛО ДА СТОЯТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО В ПРОФИЛИТЕ БЕЗ ДА СЕ ТРИЯТ.
Съвсем умишлено ти го подчертавам с ГОЛЕМИ букви, първо за да не си вземаш очила и второ за да видиш противоречието в нещата които пишеш.
Нормално е аз да пиша едно и също с различни думи, защото моето становище е едно и също и не се променя според това кой какво е писал. А това, че ти във всеки следващ пост се извърташ от собствените си думи и започваш да пишеш точно обратното на това към което си призовавал в предните си постове, си е твой проблем.
Не може да защитаваш едно становище, след това да се отмяташ от думите си и накрая само обвиненията ти да останат, за да си въобразяваш какъв голям капацитет и разбирач си ти.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Чет Авг 16, 2012 21:26
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 16:05
Мнения: 10
Мнение Re: Коментари
Моето лично мнение е , че от коментарите в профилите няма абсолютно никакъв смисъл , щом можеш да докладваш за триене и обида тези които не ти харесват и да си оставяш коментарите , които ти изнасят.Просто тази опция с коментарите , за мен е излишна.


Чет Авг 16, 2012 21:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Май 20, 2007 12:53
Мнения: 7
Мнение Re: Коментари
Нито я знам тая Лара Крафт нито я познавам,дори не сме играли заедно! Погледнете обаче какъв език има :
kurvo prosta vnimavai kak govori6 6toto 6te ti stajna jivota selska pra4ka takava
Та................какво правим с такива дето се давят в собствените си лаина? Забрана за чат когато е на съобщение няма ,нали?


Пет Авг 24, 2012 15:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: