Напиши нова тема Отговори на тема  [ 93 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Проблем в Новата версия на белота 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Благодаря Vas ,не е за чиповете,а за това ,че проблема продължава да се случва.Продължава също така и проблема със заключените стаи за който писах преди време.Надявам се скоро,да се оправи всичко.Лека вечер от мен


Вто Юни 19, 2012 18:23
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юли 09, 2010 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота


имам същия проблем като на жена, появява ми се черен екран.. пробвах какво ли не също и това което е написано от модератора, но нищо проблема си остава


Нед Юни 24, 2012 13:19
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Опитали сте чистене на кеш и бисквитки, други браузери, преинсталация на флашплеъра и не помага така ли?


Нед Юни 24, 2012 16:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Май 20, 2007 12:53
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
За енти път ми се случва вече да излезне противник от играта когато го вкарвам и да ми дава,че аз губя!!!!!!!!!!!! ДО КОГА Г-да модератоти? Току що се случи отново в игра с залози на 2000!!!!!! Искам си всички пари обратно!


Чет Юли 05, 2012 13:50
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Научете се да докладвате проблем, когато го направите както трябва ще предам играта за проверка.


Чет Юли 05, 2012 17:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 09, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
В сребърни постижения се дава бонус за пет поредни победи.
[img]http://snimki.be//store/1/351343737111.jpg[/img]
Направих пет поредни победи, но бонус няма.
[img]http://snimki.be//store/1/701343737211.jpg[/img]
Защо?


Вто Юли 31, 2012 14:21
Профил
печен
печен

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 01:15
Мнения: 739
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Здравей,

вероятно защото едната игра се води "незавършена".
Тя е с напуснал играч.

Но нека се произнесат.

Поздрави
Галин

_________________
Подписът ми е махнат за пореден път.
Явно пречи.


Вто Юли 31, 2012 22:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 09, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Благодаря.
Ще чакам отговор и аз. Служебната победа също е победа.


Сря Авг 01, 2012 14:13
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Anairda123 - добавен Ви е бонуса


Сря Авг 01, 2012 17:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 09, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Благодаря!


Сря Авг 01, 2012 23:28
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
[quote="galin.com"]Здравей,

вероятно защото едната игра се води "незавършена".
Тя е с напуснал играч...[/quote]
А още по-вероятно е, да е защото между първите три игри и останалите две има почти 3 часа разлика, което ме навежда на мисълта, че междувременно си затваряла страницата, тоест сесиата е била прекъсвана. А както много пъти е обяснявала модераторката, за да получиш бонуса трябва игрите да са изиграни в рамките на една сесия (тоест от логването до последната победа не трябва да си затварял страницата на играта) и всичко това трябва да е в един и съши ден. Преди 00.00 часа на следващия ден.
Но както и да е, виждам, че бонуса са ти го добавили служебно и мога само да се надявам, че са проверили наистина дали сесията межди първите три игри и вторите две е прекъсвана. Иначе ще се окаже, че всеки който запише, получава служебно чипове, просто защото не е бил наясно и е попитал, а те не са си играли да му обясняват и за по-лесно просто му дават което иска вместо да си губят времето да обяснят.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пет Авг 10, 2012 13:50
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Можем само да гадаем нали? Аз нямам намерение да търся сметка всеки път точно какво са правили.


Пет Авг 10, 2012 16:32
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
[quote="VAS"]Можем само да гадаем нали? Аз нямам намерение да търся сметка всеки път точно какво са правили.[/quote]
Не е нужно да гадаеш, достатъчно е да си направите труда някъде достъпно да обясните на потребителите какви са условията които е нужно да изпълнят, за да получат бонусите.
Аз също се чудя, защо месеци наред не успявам да отворя бонуса "Играча получава 10 подаръка", но няма начин да направя скрийншот на получаването на подаръците, за да докажа, че не само в рамките на един и същи ден, а и в рамките на една и съща сесия съм получила тези 10 подаръка, и то далеч не само веднъж, но за жалост бонуса така си остава неотворен, въпреки че всички останали бонуси от месеци вече са изпълнени и с никой преди това не съм имала проблем.
Та затова писах в темата и затова се запитах, дали аджеба направихте проверка преди да добавите по служебен път бонуса на потребителката или е достатъчно оплакването във форума за да бъде добавен от вас бонуса.
Не си мисли, че "търся сметка" на администрацията. Просто самата аз също съм потърпевша от "неотчетен" бонус, но за разлика от потребителката която е снимала игрите си, аз няма как да снимам и да поставям десет различни снимки като доказателство, че за последните 3 месеца поне 5 пъти се е случвало да получа 10 подаръка в рамкитена една сесия и на един и същи ден, но така и бонуса ми е неотворен.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пет Авг 10, 2012 18:28
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
При подаване на сигнал за проблем с бонус не прикачвам снимки, само пиша ника и кой бонус е проблемен.


Пет Авг 10, 2012 19:50
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 02:00
Мнения: 105
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Здравейте!Искам да проверите какъв проблем се е създал в играта ми с profesora1979-партньор, и опоненти Hasan_Ahmed79 и kasiopea1 днес в 9.30 часа.Изписа, че на професора изтече времето, на мен ми даде бавна връзка........опитах да се върна...........пишеше стаята е премахната!Върнах се в сайта....стаята си беше там??????????Държа да ме осведомите, какво точно се е случило........., да ни бъдат възстановени чиповете и ако някой от присъстващите си е позволил да провали играта, моля да бъде наказан-строго!
Успешен ден!


Сря Авг 15, 2012 08:39
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 93 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: