Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Въпроси 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Дек 23, 2010 02:00
Мнения: 120
Мнение Re: Въпроси
За камера е видеото.
Благодаря на Жежка, че ми обясни. :e618:

_________________
[color=#0000FF][b]***[/b]
[b]Когато имаш успехи, печелиш фалшиви приятели и истински врагове, въпреки това, имай успехи.[/b]

[/color]


Чет Юли 28, 2011 18:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
За да не отварям нова тема реших да пиша в тази. Въпросът ми е следния: За какво стои още старата версия на играта ПОКЕР?

От 6 месеца и нагоре не е посещавана от нито един потребител,а дефакто поне половината от които играят в тази така наречена НОВА версия искат да играят в старата и играят по принуда в другата.

И въпроса е в това,че в старата ви версия изисквате ВИП-статус,а другата е безплатна. И по този начин е ясно защо няма хора в платената версия на играта. Ми то много ясно давам пример:Два магазина единия дава хляб на хората с пари другия дава без пари,каде следва да има хора в кои магазин?

Даите равен шанс поне и на двете версии на играта ПОКЕР,ако направите платена старата версия гаранция давам,че ще се варнат поне 120 човека в старата версия. Или като не смятате,да я правите платена поне махнете ВИП-А от старата версия на ПОКЕР и всеки да си играе кадето иска,като и двете версии да бъдат еднакви по значение или платени или и двете версии да бъдат безплатни.

И ми е трудно да повярвам,че играта е честна спрете наи сетне с софтоерните намеси на дадени никоиве,които дават предимство пред други. Тук ви казвам,че покер не се играе не може на едни да бъгвате никовете да се развиват до определен стадии и после да не могат да вземат една нормална игра други тези които са ви сипматични да ги налива сарвара до безобразие,защото не виждам че има някои които може да играе покер в този саит,имаше един,които можеше да играе тази игра да не споменавам имена и вие го отказахте,като вижда какви глупости стават тук.....


Моля Василена като ми знае ип адреса да попита админа има ли някакъв бъг на моите никове имах един проблем бях ти писал,ако се сещаш....

Искам да вярвам в честноста на играта,но ще ми бъде доста трудно,аз не играя ПОКЕР от вчера,разбира се искам да не прозвучи надменно от моя страна,не може да дам на двама мои приятели ника си да играят цяла седмица,а те са профисионални играчи,аиде аз да съм аматиор и да ми казват че не може да ми дигнат ника с 10% от сумата искам никовете ми да бъдат проверени от админа,ако не да си сменям ип адреса и да си правя нови никове?

Даите равен шанс на всички играчи!!! Лек и успешен ден.


Нед Сеп 18, 2011 12:29
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Ще се махне VIP-a в старата версия. Но няма да има подобрения и развития в нея, ще остане на нивото на което е в момента. Играта е честна и няма никакви софтуерни модификации които да
дават предимство на някой или да ощетяват друг. Начина на раздаване на
карти е абсолютно същият както в старата версия.

Обяснете по подробно за какъв бъг става въпрос и какви проблеми сте имал с играта покер.


Вто Сеп 20, 2011 20:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 28, 2008 13:06
Мнения: 1
Мнение Re: Въпроси
Zdraveite ;] Iskam da popitam zashto ne moga da vlqza v nito edna ot igrite ? Blokirana li sum ili ima drug problem?


Вто Сеп 20, 2011 21:08
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Здравейте,
нямате наказание. Опитайте да си изчистите кеша и бисквитките, да влезете с друг браузер.


Сря Сеп 21, 2011 05:42
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
Ще се махне ВИП-а в старата версия. Но няма да има подобрения и развития в нея, ще остане на нивото на което е в момента. Играта е честна и няма никакви софтуерни модификации които да
дават предимство на някой или да ощетяват друг. Начина на раздаване на
карти е абсолютно същият както в старата версия.

Обяснете по подробно за какъв бъг става въпрос и какви проблеми сте имал с играта покер.




За бъга ще ви обясня на ЛС,за да не пишем цели романи из форума.

За едно ви поздравявам,че въведохте в Новата версия на играта ПОКЕР именно,че не след като даден играч е седнална масата с определена сума от стага си,ако напусне стаята след това не може да кашира и автоматично си сяда с сумата която е бил първоначално. Наистина тва е доста добро решение от страна на админа,защото играта ще стане така по коректна и мишоците няма да могат да бягат от игра за да кашират.

Другото,което трябва да се промени са тези емотикони или икони каквито са там. Примерно навсякаде по света в саитовете е когато някои ти прати емотикона било чаша кафе или друго би следвало човека които я получава сам да може да избере дали да я приеме като има опця приеми и откажи.


Защото не е прятно някои да ти праща нещо без да си го поискал,така ще избегнете доста спорове между потребитилите които влизат само да дразнят с присъствието си,като пращат банани и тоалетни хартии на някои или да получавам целувки от някои мъж например които е с друга сексуална ориентаця без да обидя "нежните мъже'' разбира се. Така,че си мисля задължително трябва да може да се приемат и да се отказват емотиконите и така няма да има конфликтии между потребитилите!

Лека и успешна седмица.


Съб Сеп 24, 2011 21:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron