Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Въпроси 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: Въпроси
Здравейте,да само тези 2 ника имат,регистрирани от един компютър.Но родителите имат и те,но играят в други игри не в покера и е възможно,понякой път да са влизали от техния компютър може би затова така е станало.Брат ми отново се регистрира дано да няма проблеми:)


Съб Апр 16, 2011 07:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Въпроси
Здравейте! Мерси за отговора, не знаех, че не може да се прехвърлят точки от един акаунт на друг, още повече, че те са на различни хора! Че то непрекъснато се прехвърлят точки! И примерно, ако желая чак толкова да го правя, пак има начини, както се сещате. Но да не изпадам в подробности... Благодаря за опцията, която ми давате - да си върнем двата ника, но няма смисъл, вече си играя с този, а другият човек - мъжът ми - с единствения, който оцеля от чистката... Е, малко е досадно, но пък и в това си има чар - да си докажеш, че можеш да започнеш от нулата :wink: ! Надявам се, че ако има подобни неща в бъдеще, те ще бъдат оповестявани на заглавната страница предварително - така е ЧЕСТНО и ЕТИЧНО, а не модераторите да предупреждават поединично някои хора, както сте направили - доста от хората в ПОКЕРА го споделиха... Така и Вие щяхте да сте повече на плюс, защото примерно, ако знаех, щях да стана ВИП, мъжът ми също, за да съхраним точките,опита и т.н. (нищо, че всичко е виртуално). А защо не се организират турнири в покера, както в другите игри? И да има символични награди - примерно точки за първото място или ВИП за един месец, или нещо друго? Така играта ще е още по-интересна.


Съб Апр 16, 2011 11:03
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Не съм съгласна с твърдението, че съм предупреждавала. Когато излязоха новите правила имаше въпроси отправени към мен, единствено насочих потребителите да ги прочетат. След като започна триенето на никове, ме питаха при какви условия и по-какви критерии се трие, казах това, което знаех за момента, което не беше никак изчерпателно и ориентиращо.
Ще помоля този, който твърди, че съм го предупредила да го напише тук публично.


Съб Апр 16, 2011 12:18
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
rosen7609 и kalinka83 са имали по около 7 ника използвани в покера


Пон Апр 18, 2011 21:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Въпроси
здр те и от мен и аз искам да попитам госпожа вас по каква причина ми се изтриха 3 игрални ника без да бада предопреден както спомена господина по горе и не минаваи с номера прехварлял точки нормално е да ги прехварли точките си от единия на др ник като нему дава. аз принципно за 3/4 години имам около 13/15 ника щото не съм свикнал да ги трия как така вйй че решите кои да ми оставите.до колкото чета за само един ник на аи пи в др саитове единствено в покер старс дават по само 1 профил на аи пи защото се играе на реални пари др саитове по колко си искаш може да имаш.относно предопреждението за триеене на никове кажими от каде тогава господата рики и ива знаеха и си сабраха точките в по 1 ник а др потребители не и както каза др колега по саит краина сметка че сменим саита с др и вй губите не ние ай лек ви ден


Вто Апр 19, 2011 14:02
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Вие сте си отговорили на въпроса. Къде го има това да регистрирате по 20 ника, да взимате дневния бонус и да си го разигравате на някои никове.
Ако имате претенции към някой, очаквам да цитирате точните никове, за да пратя запитване, защо не са наказани. До момента не един потребител скача, но като поискам никовете на споменатите от Вас всеки мълчи. Или бъдете изчерпателни до край или не ми подавайте половинчати сигнали.


Вто Апр 19, 2011 18:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Въпроси
ВАС, не се сърди! Приканих хората, които ми казаха за това, че са предупредени, да го пишат публично тук, но никой не го направи - не съм виновна, но не съм и клюкарка, така че не мога да цитирам имена. То за някои беше видно - само като се погледне класацията от предишния ден и се проверят действията на съответните хора - или пък са хвърляли боб и са си прехвърлили точките точно преди изтриването, или са имали съновидения... Но интересното е, че има и такива, които имат повече от един ник без вътре да има много точки - това го твърдя като потребител, който прекарва доста време в сайта - а те не са пипнати, за което се радвам, защото са свестни, готини и интелигентни... Така че - какви бяха критериите - за нас, обикновените хорица - всичко остава загадка...


Сря Апр 20, 2011 09:08
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Въпроси
госпожо ВАС в случея пак не получих свестен отговор на двата вапроса които питах. 1 защо бяха изтрити 3 ми игрални ника които почти секи ден играя с тях а тези които небях влизал доста си стояха.2 кои го реши да се изтрият. 3 вапросните никове кали33 и алкохолик са тези 2 ника които бяха предобредени да си саберат точките от др си никове в 1 и сте им изтрили никове дето нямат точки в тях.3 за др саитове виж в феис бук там и 200 да имаш никои нищо нети казва освен ако не си прехварляш точки от 1 на др ник но в случея дават по 40 до 50 мила дневно бонус а не 2000 както тук.аз принципно в никовете нямах точки но не е там вапроса просто си ги искам тези никове и не само аз има и др господа дето с години си играят с тях.а и трябвали да се пуска смс за вип на ник за да не баде изтрит на мен лично това ми се вижда като изнудване малко но това си е мое мнение чао и лек ден от мен


Сря Апр 20, 2011 09:58
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Никове започнаха да се трият няколко дни, преди да започнете да питате по форума какво става. Няколко човека ми писаха на лична с въпроси защо не могат да си влязат в никовете. Не допускате ли, че същите тези хора са споделили с познати и приятели в сайта, че им няма никовете и от там е плъзнало какво става. Защо веднага някой трябва да е предупреден от нас и въпреки, че написах, че никой не е бил предупреден от мен, продължавате да го твърдите?
_TeZ.o4i.ZeLeNi_ не знам как да Ви го напиша, за да ме разберете - Нямате право да прехвърляте точки между никовете, това е правило на сайта и то не от вчера. Имаше един период в който можеше, но след като се предупредят Модераторите и въпреки това малко хора го спазваха. Нали знаете, че толеранса е до време и когато остане недооценен се сменят правилата.
Никовете са изтрити за преливане на точки.
Решението се взима от администратор.
Изтрити са тези никове, защото след като е играно с тях и нарушението е направено с тях.
И за последен път казвам, или ми давате точното изписване на никовете или не си правете труда да подавате сигнали. Нито имам време, нито смятам да търся из сайта кой имате предвид.


Сря Апр 20, 2011 19:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
п1рво не живея в бг и нямам кирилица само латиница кога 6те ми в1рнете ника па6ек1 и на приятеля ми сашек1974 ако не в1рнетеми парите .с тези никове не е прехв1рляно то4ки за6то ги изтрихте ако може дами отговорете на в1просите


Нед Май 01, 2011 02:26
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Под полето за писане има бутон, който Ви обръща текста на кирилица.
След като никовете са изтрити има две причини: или сте прехвърляли точки, или сте регистрирали прекалено много никове.


Нед Май 01, 2011 07:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
и ще ми върнете ли никовете с тях играя в белота


Нед Май 01, 2011 11:30
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
и защо никовете на mucata и ..Pebbles.. не са изтрити имат над 200 ника


Нед Май 01, 2011 11:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 11, 2006 13:23
Мнения: 2
Мнение Re: Въпроси
И след като пратих sms и вече съм VIP, от къде да взема пари?


Нед Май 01, 2011 16:59
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
[quote="Picasso"]И след като пратих sms и вече съм VIP, от къде да взема пари?[/quote]

Всеки ден получавате дневен бонус.


Пон Май 02, 2011 06:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron