Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Относно Линукс 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Linux ... again
За съжаление,явно проблемът не е във мен щом като има и други които стигат до свързване,и не могат да се включат в играта аз съм с операциона система Linux 2.6.26-1-amd64 x86_64 GNU/Linux.Браузерът ми е Iceweasel,това е еквивалента на firefox в Дебиан.Версията на флашплеара е:LNX 10,0,22,87.Проверих си портовете да не би да са забранени,но всичко е наред.Нямам си идея защо не тръгва.Помогнете ако знаете кажете какво да направя?


Пет Апр 03, 2009 00:00
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Относно Линукс
Абе тва не работи от Януари месец ли ?
И аз не мога се свържа?
кой стомнаняк е пуснал проверка за флашплаъера ама че идиотщина!!!!


Чет Сеп 10, 2009 19:00
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 17:45
Мнения: 3
Мнение Re: Относно Линукс
Да, и аз мисля че с малко работа по сайта може да се компенсират мърлявините на Адобе спрямо Линукс потребителите. Или поне да се изрови вървящата 9.х версия и да се качи тук за сваляне, защото във http://www.adobe.com не я намирам, само хардуерните изисквания ги има поне до 7.

П. С. 06.12.2009 г.
от същия този ПЦ, от който сега Ви пиша и пробвам да играя тук, всичко е нормално с мултиплейъра. А тук цикля на "свързване". Ubuntu 9.10, Opera 10.10 NE beta, flash 10.*.18 (последен към дата на поста). Моля господин уебмастъра да си свърши работата.


Пет Дек 04, 2009 01:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Относно Линукс
Тия от форте вообще май не разбират как губят клиенти.
Оправете си флаша не работи с линукс има няма вече година.
Дори с новата версия на флаш плейара(10,0,42,34) не работи.!!!!
Май проблема си е при вас.
Толкова ли е сложно да си пуснете едно живо убунту и да тествате.


Нед Дек 13, 2009 01:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Май 01, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Относно Линукс
[quote="bozhan"]Тия от форте вообще май не разбират как губят клиенти.
Оправете си флаша не работи с линукс има няма вече година.
Дори с новата версия на флаш плейара(10,0,42,34) не работи.!!!!
Май проблема си е при вас.
Толкова ли е сложно да си пуснете едно живо убунту и да тествате.[/quote]

Не могат, братле. Много за заети с взимането на пари от Windows-user-ите. Или просто са от поколението windows-прорамисти, които не могат да пишат на език чието име не започва с "Visual". Та "форте", open-source общноста е голяма и сме готови да помогнем, ако не можете сами. Само поискайте помощ - не е срамно...

Bozhan и аз съм така от както съм ексклузивно с линукс. По едно време си сложих стария флаш и работеше, но нямах звук на другите флаш-дждаджи и го махнах.
Има и една добавка в лисицата за смяна между различни версии на флаш, но е за старите версии на фокса и не съм я пробвал. Сега просто влизам един път на няколко месеца да пробвам дали работи и т'ва е.
А за "Тия от форте" не се притеснявай. Той пазара си знае работа. Сайтове за игри излизат всеки ден. Като започнат да губят достатъчно хора и есемесчета, ще го направят да върви и под юникс, та и без флаш...
Само че някой трябва да им обясни, че да създадеш нов клиент е 4 пъти по-скъпо от колкото да запазиш стар. Също че един недоволен клиент ти нанася щети равняващи се на благата които получаваш от 10 доволни. Прости, но доказани търговски закони....


Съб Яну 23, 2010 16:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Относно Линукс
Ами аз съм с федора 12 и ползвам флаш плейър последна версия .rpm . Идеята ми е, защо когато се опитам да вляза в България ми пише "Моля изчакайте" и ме връща пак в това меню. Баси дискриминацията. :D


Съб Мар 06, 2010 23:10
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Относно Линукс
Дискриминация е! Сякаш някой им плаща само под джамове да работи сайтът. Ей-на, НАП си оправиха сайта, но тук! Или нямат кадърни хора, или .... Сетете се сами.
Е като ползваме някоя линукс дистрибуция, не значи, че не искаме и ние забавления. Защо ни дискриминирате? Ние сме малкото хора, които ползват изцяло лицензирани продукти. Дали fortegames не подпомага пиратството с това изискване за MS Windows?


Пет Мар 26, 2010 22:08
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Окт 19, 2006 16:19
Мнения: 3
Мнение Re: Относно Линукс
тъжно...


Вто Окт 26, 2010 19:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: