Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Правила на играта 
Автор Съобщение
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Правила на играта
В играта могат да участват от двама до четирима играча. Всеки играч разполага с четири пионки, които трябва да прибере в финалните полета ("кошарата"). Всички пионки в началото са на стартовите полета и за да изкара пионка на игралната дъска, трябва да се хвърли зар на шест. Участника хвърлил шестица има право на още едно хвърляне. Две пионки от различен цвят не могат да бъдат на едно поле, ако това се случи пионката която е отишла там втора (след последното хвърляне на зара) връща другата ("битата") пионка в стртова позиция. Две или повече пионки от един и същи цвят може да се намират на едно поле. Ако не може да се играе ход играча пропуска такъв. При влизането в оцветените полета за дадената пионка, тя не може да бъде вече ударена. За да влезе в финалната кошара е необходимо да се хвърли зар точно отговарящ на оставащият брой позиции до края.


Чет Мар 26, 2009 16:09
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 02:00
Мнения: 210
Мнение Re: Правила на играта
Когато изкараш пионка и е на цвета, мисля, че нея неможеше да се пребира!


Съб Мар 28, 2009 19:31
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 02:00
Мнения: 46
Местоположение: In my own Private Hell
Мнение Re: Правила на играта
[quote="-I-BoLi_me_KRaChoLA_za_TEb-I-"]Когато изкараш пионка и е на цвета, мисля, че нея неможеше да се пребира![/quote]
Мда. Тъкмо се канех да се оплача от това... дори да ми изровите някъде описание, че е така... е сори, но никой не играе тази игра по този начин. Пък ако не сте съгласни с мен - предлагам да направите анкета, да се убедите, че не бива да е така.


Чет Апр 02, 2009 21:44
Профил WWW
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение Re: Правила на играта
[quote="-I-BoLi_me_KRaChoLA_za_TEb-I-"]Когато изкараш пионка и е на цвета, мисля, че нея неможеше да се пребира![/quote]

И аз така знам:)


Сря Апр 08, 2009 18:59
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 18:03
Мнения: 736
Мнение Re: Правила на играта
[quote="h8-u"][quote="-I-BoLi_me_KRaChoLA_za_TEb-I-"]
Мда. Тъкмо се канех да се оплача от това... дори да ми изровите някъде описание, че е така... е сори, но никой не играе тази игра по този начин. Пък ако не сте съгласни с мен - предлагам да направите анкета, да се убедите, че не бива да е така.[/quote][/quote]
щом така са я направили , ще се съобразява ме :)


Пон Авг 10, 2009 15:33
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 02:00
Мнения: 130
Местоположение: Силистра
Мнение Re: Правила на играта
[quote="-I-BoLi_me_KRaChoLA_za_TEb-I-"]Когато изкараш пионка и е на цвета, мисля, че нея неможеше да се пребира![/quote]
Май така беше , но е по яко както и тук в сайта да се прибира !!!


Пет Сеп 11, 2009 12:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: