Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Предложения 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 14:14
Мнения: 26
Мнение Re: Ново предложение
Според мен е по-належащо да се направи интервал във времето между писането на две букви. Само така ще се спре писането по няколко букви едновременно и всички ще имаме удоволствието да се насладим на коректна и почтена игра. Но тъй като няколко пъти повдигам въпроса и отговор не получавам - не ми обръщайте внимание. Те повечето хора се усетиха и избягват игра с определени играчи.


Съб Мар 21, 2009 11:07
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Ново предложение
[quote="ChervenataShapchica"]Според мен е по-належащо да се направи интервал във времето между писането на две букви. Само така ще се спре писането по няколко букви едновременно и всички ще имаме удоволствието да се насладим на коректна и почтена игра. Но тъй като няколко пъти повдигам въпроса и отговор не получавам - не ми обръщайте внимание. Те повечето хора се усетиха и избягват игра с определени играчи.[/quote]
Аз така и не разбрах,какво искаш да кажеш с тва "писане на две букви" питах как става според теб,ти не каза. Разбрах ,че със шифт и кво беше там ставало- пробвах и не се получи. Би ли била по - ясна да уточниш за какво става въпрос как и кога се случва тоя бъг,защото поне при мен не се е случвало..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Съб Мар 21, 2009 12:34
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 02:00
Мнения: 210
Мнение Re: Ново предложение
Егати глупавото предложение! :lol: Хората са си го измисли ли 60секунди на всяка игра и нека така си остане, като не ви харесва да играете с такива "ШАХМАТИСТИ", ми не играете!

До колкото двете букви, наистина позволява по две, при мен става, ако думата няма "А" и по бързо успееш да натиснеш буквата "Е" и стават двете, с други не става, но без да натискам никакво копче! :e100:
И обратното е става ло, познах "А", натиснах "Е" няма ше е, а пак аз бях на ход!
Но да не сменяме темата!

А пък наистина си има някакъв чалъм да се натискат по - повече от 1 буква, но явно само някой го знаят, както казва "ЧервенатаШапчица"! :lol:


Съб Мар 21, 2009 13:06
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Ново предложение
Ами ако наистина има такъв "бъг" нека да се отстрани,за да е коректна играта между двамата играчи..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Съб Мар 21, 2009 13:46
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 14:14
Мнения: 26
Мнение Re: Ново предложение
[quote]Аз така и не разбрах,какво искаш да кажеш с тва "писане на две букви" питах как става според теб,ти не каза. [/quote]

Ами чисто и просто реших, че не е добре да давам идеи или уроци за тези, които не са се светнали, но биха се изкушили да опитат :wink:


Съб Мар 21, 2009 23:46
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Ново предложение
[quote="ChervenataShapchica"][quote]Аз така и не разбрах,какво искаш да кажеш с тва "писане на две букви" питах как става според теб,ти не каза. [/quote]

Ами чисто и просто реших, че не е добре да давам идеи или уроци за тези, които не са се светнали, но биха се изкушили да опитат :wink:[/quote]
О,не,миличка ,бъркаш ме с някой друг. Мисълта ми е ако знаеш как става да опишеш това нещо на модератор ,за да се премахне тоя бъг.На мен подобни шмекерии не ми трябват,понеже това са глупости и простотия..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Нед Мар 22, 2009 01:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 14:14
Мнения: 26
Мнение Re: Ново предложение
[quote]На мен подобни шмекерии не ми трябват,понеже това са глупости и простотия..[/quote]

Нямам предвид теб, форума се чете и от други хора. Ето например Боли ме крачола - прочел и пробвал :e100:
Само това да не се тълкува като намек, шегувам се разбира се.

[quote]Мисълта ми е ако знаеш как става да опишеш това нещо на модератор[/quote]

Ами не са се интересували до момента. А както съм писала и по-рано - всеки при добро желание може да се убеди, че има възможност за две букви наведнъж, при лисваща първа. Става и без шифт, да, както казва крачола - бързината при прецъкването е по-важна. Нищо не пречи да се направи така, че да има някаква минимална пауза при писане (стига технически да е възможно).


Нед Мар 22, 2009 02:02
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Ново предложение
Да ,ясно,просто констатирах :) Та мисълта ми беше,да пишеш на ЛС на модератор и да обясниш точно как става ,за да го отстранят..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Нед Мар 22, 2009 04:10
Профил
напреднал
напреднал
Мнение Re: Ново предложение
Забелязвам, че вече е оправено. За което благодаря на Мод!


Пон Мар 23, 2009 22:21
напреднал
напреднал

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 12:51
Мнения: 102
Мнение Re: Ново предложение
Няма да е лошо някое отговорно лице в сайта да каже дали предложението е/не е/ще бъде/няма да бъде взето под внимание. В покера вече го има въведено и ми се струва, че не би било особено трудно да се въведе и в бесеницата.


Вто Мар 24, 2009 13:02
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 19:18
Мнения: 23
Мнение Re: Ново предложение
Нещо внимание?


Съб Мар 28, 2009 01:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 11, 2009 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Ново предложение
даже аз сам за времето да е мин 5 сек кои колкото иска които иска а мисли има 6ах и тук може да се замисли6 но на мен ми се слу4и игра4 няма да споменавам имена 120 ск на ход преживях ко6мар и не издарях при това положение напускам веднаги4ески ама барзо напускам


Сря Сеп 30, 2009 21:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Окт 30, 2008 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Предложение
половината думи в бесенката незнам кой ги е измислил обаче е изключително тъп.Половината думи даже сигурно не съществуват направете нещо по въпроса да се дават нормални думи от българския език


Чет Фев 04, 2010 22:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 02:00
Мнения: 21
Мнение Re: Предложение
Ммм, предлагам тези които наблюдават да могат да виждат само букви, които са намерени вече и от двамата играчи. :)


Пон Фев 08, 2010 23:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Предложение
Мисля, че тази интересна и интелектуална игра ще привлече повече хора, ако се организират турнири с различни кръгове, полуфинали, финали и т.н в различен формат . Примерно първи кръг до 2 победи, втори до 3, полуфинали до 4 и т.н ! Това определено ще привлече интерес, а освен това ще се разбере кои са най - добрите играчи! Който спечели турнира да има някакъв вид награда като 1 месец ВИП или 500 точки повече рейтинг ! Тези турнири ще направят бесенката център на внимание, а не както е сега да влизат по 200-300 човека на ден !


Вто Юни 22, 2010 17:43
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: