Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Проблем с зареждането на чипове 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Проблем с зареждането на чипове
Здравей те Вас много ви моля за помощ.След като се опитах да си закупя чипове през кредитната карта и накрая трябва да въведа от получения sms на телефона си текст и да го въведа в полето за потвърждение.Да обаче такъв код не получавам на телефона и не знам как да получа това съобщение при положение че си въвеждам само данните на името и картата на картодържателя.Въпроса ми е как мога да заредя чипове през кредитното плащане.


Пон Фев 19, 2018 22:10
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
Този секюрити код как мога да го получа на телефона си.


Прикачени файлове:
cecko.png
cecko.png [ 618.72 KiB | Прегледано 15246 пъти ]
Пон Фев 19, 2018 22:31
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
[quote="KaSaShTiQ-S-300"]Този секюрити код как мога да го получа на телефона си.[/quote]

Колега добър вечер!

Същия проблем го имах и аз преди няколко дена, като исках да закупя ВИП статус. Въпреки усилията, пак останах ощетен с ЦЕЛИ 5 евра. Но както и да е, това е друг въпрос. Та да се върнем на мисълта, ти поне си се сетил да направиш screenshot. :lol: Значи за да получиш тоя секюрити код, първо трябва да активираш от интернет страницата си (ако имаш такава разбира се) опцията за сигурно пазаруване през интернет. Става въпрос за "Интернет банкиране", да влезнеш там. Всеки който има такава, има си потребителско име и парола за съответната банка. Докато не активираш тая опция, няма как да получиш тоя код. Тая опция се активира от настройки, като влезнеш във "Райфайзен интернет банкиране". Но въпреки това, при мен пазаруването отново се получи не успешно. Макар, че сумата беше приспадната. :wink: Забравих да добавя важно нещо - [b]тая опция се активира преди да направиш пазаруване!! Желателно и за твое сигурност е, след като направиш плащането, отново да я деактивираш тая оцпия. [/b][b][color=#BF0000]В твоя случай -> виж screenshot[/color][/b]

Надявам се да съм бил полезен колега. Пожелавам ти приятно пазаруване.. :wink:


Прикачени файлове:
....jpg
....jpg [ 207.94 KiB | Прегледано 15116 пъти ]

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]
Пон Фев 19, 2018 23:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
Колега благодаря ти за отговора обаче аз имам опцията за sms-код за потвърждение,смисъл ако е това което си мисля че като направя някакво плащане и ме уведомяват с смс за сумата.Но иначе нямам регистрация за да вляза с потребителско име и парола.Как мога да си направя регистрация.


Пон Фев 19, 2018 23:53
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
[quote="KaSaShTiQ-S-300"]Колега благодаря ти за отговора обаче аз имам опцията за sms-код за потвърждение,смисъл ако е това което си мисля че като направя някакво плащане и ме уведомяват с смс за сумата.Но иначе нямам регистрация за да вляза с потребителско име и парола.Как мога да си направя регистрация.[/quote]

Значи, когато даден потребител отваря някаква банкова сметка в дадена банка, го питат да ли желае "Интернет банкиране". След което до няколко дена получава писмо с информация за потребителско име и парола (където по-късно, може и да ги смени). А някои банки ти го дават на момента тая информация в плик. Но всяка банка е различна. Ти щом нямаш такава, значи не са те питали и ти не си се сетил да ги питаш за подобно нещо. [color=#BF0000]В тоя случай трябва да отидеш в твоята банка и да поискаш да ти разрешат "Интернет банкиране".[/color] Тая опция която имаш и опцията "Интернет банкиране" са две различни неща колега. :wink:

Лека вечер..

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Вто Фев 20, 2018 00:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
Добре разбрах те напълно благодаря ти колега.Лека вечер и на теб :wink: ;)


Вто Фев 20, 2018 00:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
Искам да попитам нещо.В момента получавам кодове от смс,обаче не щат да се активират защо така.Трябва да си направя Интернет банкиране ли?


Вто Фев 20, 2018 02:28
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Проблем с зареждането на чипове
[quote]KaSaShTiQ-S-300 Колега благодаря ти за отговора обаче [color=#BF0000]аз имам опцията за sms-код за потвърждение,смисъл ако е това което си мисля че като направя някакво плащане и ме уведомяват с смс за сумата.[/color]Но иначе нямам регистрация за да вляза с потребителско име и парола.[/quote]

[quote="KaSaShTiQ-S-300"]Искам да попитам нещо.[color=#BF0000]В момента получавам кодове от смс[/color],обаче не щат да се активират защо така.Трябва да си направя Интернет банкиране ли?[/quote]

Колега привет отново!

Както, бях споменал в предишния си пост, секюрити кода е съвсем различно нещо, от това където ти получаваш тоя СМС за уведомяване, че е направено плащане. Секюрити кода е числа от 6 цифри. А не уведомително текстово съобщение за това, че си извършил плащане и последно с каква сметка разполагаш. Това е същото когато ти преведат и заплатата по банковата ти сметка. Пак получаваш СМС, ако имаш, отново подобна активирана услуга. :wink:
Още веднъж припомням: Докато нямаш интернет банкиране, няма как да получиш тоя код на телефона си. Освен да пробваш и другия вариант, чрез банкомат. Мисля, че и от там също може да се направи тая настройка.

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Вто Фев 20, 2018 19:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron