Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Love... 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
е не ти ме разби направо ... :) 1-во то това че всеки преминава през някви кризи и депресии е ясно ... ама се постарай поне малко да ти е по весело ... ако се затвориш в себе си никой неможе да ти помогне ... само и единствено ти можеш да си помогнеш ... не чакай нищо както ти каза " от въздуха " някой ден се събуди кажи си днес е време за промяна ще направя еди си к'во недей си пропилява живота ... един път се живее .... :)

_________________
[b][color=red]Nob0dy Can't St0p Me ... nob0dy Can'T h0Ld Me ... nob0dy can'T c0ntr0l Me ... I`m Comin ...[/b][/color]


Съб Юни 09, 2007 01:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 22:56
Мнения: 31
Мнение 
здр лъки, незнам какво се е слу4ило в животати приятелко ,пък и не ми е работа да се интересувам,но знам 4е си свестна и добра душа .когато видя познат добър 4овек да ст рада страдам и аз.виж приятелко живота е сложно не6то суставено от 2 страни добро и лошо , щастие и нещастие,радост и тъга.как да разбереш що е щастие ако ни за миг не си бил нещастен?как да изжижее6 радостните моменти ако поне за миг не си бил тъжен?всеки ден губим по нещо но и откриваме по нещо.поянякога многото замисляне върху живота вреди на естествения му ход.понякога е нужно 4овек да се довери на първи4ния импулс.живота е път приятелко,понякога дълъг понякогакъс,понякога трънлив,понякога - гладък.ако се спънеш -фаида да лежи6 и да 4ака6 помо6т няма.да ,има добри хора които биха ти подали ръка,но времето което ще изгубиш докато 4акаш помоща им?струва ли си да го губиш?нима живеем толкова дълго 4е жремето да е безнза4ение?ако изка4иш връх трябва ли да седи6 там оглеждаики се?слез и потърси по-висок!рано рано трябва да се у4им за да остане пове4е време да приложим нау4еното.
моят съвет към теб Весе е - кураж приятелко,потърси дребните радости от живота използваи ги като тухли4ки и построи наново своето щастие.6те има и нови бури,построеното пак 6те се руши,но винаги,ама винаги може6 да построиш ново.повярваи ми,плод на гор4ив опит е съждението ми


Вто Юли 10, 2007 07:36
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="bura-bura"]здр лъки, незнам какво се е слу4ило в животати приятелко ,пък и не ми е работа да се интересувам,но знам 4е си свестна и добра душа .когато видя познат добър 4овек да ст рада страдам и аз.виж приятелко живота е сложно не6то суставено от 2 страни добро и лошо , щастие и нещастие,радост и тъга.как да разбереш що е щастие ако ни за миг не си бил нещастен?как да изжижее6 радостните моменти ако поне за миг не си бил тъжен?всеки ден губим по нещо но и откриваме по нещо.поянякога многото замисляне върху живота вреди на естествения му ход.понякога е нужно 4овек да се довери на първи4ния импулс.живота е път приятелко,понякога дълъг понякогакъс,понякога трънлив,понякога - гладък.ако се спънеш -фаида да лежи6 и да 4ака6 помо6т няма.да ,има добри хора които биха ти подали ръка,но времето което ще изгубиш докато 4акаш помоща им?струва ли си да го губиш?нима живеем толкова дълго 4е жремето да е безнза4ение?ако изка4иш връх трябва ли да седи6 там оглеждаики се?слез и потърси по-висок!рано рано трябва да се у4им за да остане пове4е време да приложим нау4еното.
моят съвет към теб Весе е - кураж приятелко,потърси дребните радости от живота използваи ги като тухли4ки и построи наново своето щастие.6те има и нови бури,построеното пак 6те се руши,но винаги,ама винаги може6 да построиш ново.повярваи ми,плод на гор4ив опит е съждението ми[/quote]

Както винаги много прав и аз напълно се присъединявам към съвета ти към Лъкито...Аз преди време и писах нещо подобно...Дано вече да се чувства по-добре и да е намерила верни и добри приятели,които да я разбират,помагат и подкрепят в трудни моменти....Желая и го от сърце...


Вто Юли 10, 2007 16:00
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение 
[quote="lavica"]Здравей LUCKY_TO Браво.Поздравления за темата..За съжаление е много вярна.Моят съвет е също-повтаряйте по-често тези простички слова- ОБИЧАМ ТЕ...Доказвайте Любовта си и обичта си всекидневно,ежечастно на тези които обичате...Тогава светът ще стане по-красив ,живота ви ще се изпълни със щастие и радост...[/quote]

ще кажа само че думите на лъвчето също са много верни

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Нед Авг 05, 2007 21:29
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron