Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Може ли да съществува САМО приятелство между мъж и жена 

Може ли да съществува САМО приятелство между момче/мъж и момиче/жена???
Да 63%  63%  [ 102 ]
Не 32%  32%  [ 51 ]
Незнам 5%  5%  [ 8 ]
Общо гласове : 161

Може ли да съществува САМО приятелство между мъж и жена 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 15, 2006 12:51
Мнения: 117
Мнение 
Според мен не може. Аз имах едно такова и взе, че се превърна в голяма любов :).


Вто Юли 17, 2007 01:41
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 15:07
Мнения: 28
Мнение 
[color=darkblue]...ц не..моето становище е отрицателно и негативно..единствения вариант е въпросното приятелство да бъде между брат и сестра или пък братовчеди..при всеки друг случай на обикновени хора без роднинска връзка, рано или късно се стига до задълбочаване на чувствата, ако не от страна на двамата, то задължително или от нейна, или от негова, което е и най-лошото - единият губи приятел, когото е смятал за истински, а другият страда от несподелена любов..ем тъжно, но такива са фактите :?[/color]


Сря Юли 18, 2007 01:00
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 03:37
Мнения: 3
Местоположение: сливен,българия
Мнение 
а според мен -може. не е задължително да си мека китка за да има6 приятелки


Сря Юли 18, 2007 19:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 17:54
Мнения: 1
Мнение 
разбира се че е възможно ,но след определена възраст ,за съжаление опита ми ме е научил ,че на млади години рано или късно приятелството постепенно минава границата и става интимно(имам предвид между мъжа и жената)много е трудно да се забележи границата изатова тя неусетно се преминава и то без човек да осъзнае това .За съжаление това в много случаи води и до развалянето на това приятелство,но когато човек остарее то вече секса не го вълнува толкова много и му остава само приятелството ,това важи даже и за женените двойки .Това е моето скромно мнение по въпроса.Темата е много интересна,но изисква наличие на повече жизнен опит.


Чет Юли 26, 2007 11:12
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение Re: Може ли да съществува САМО приятелство между мъж и жена
[quote="lavica"]Здравейте.Попаднах на една такава тема в един друг форум и ми хареса дискусийката,която се е получила...надявам се да прочета интересни мнения и да видя какво мислите и вие по въпроса.Ако имате примери от вашия личен живот и желаете може да ги споделите А какво мислите за връзките базирани на прителство между мъж/момче жена/момиче Хайде вие сте на ход
:P :P :P[/quote]

аз лично имам доста такива приятелства и за това казвам че може

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Нед Авг 05, 2007 22:22
Профил ICQ
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 12:44
Мнения: 782
Мнение 
Категорична съм-може :)

_________________
Да бъдеш човек-това е много.Но да бъдеш жена-това е още повече!!!


Нед Авг 05, 2007 22:37
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение 
абсолютно

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Нед Авг 05, 2007 22:39
Профил ICQ
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
[img]http://www.ronaldreagan.com/forums/images/smilies/thumbs_up.gif[/img]


Пон Авг 06, 2007 01:52
Профил WWW
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение 
[quote="Flora"]Разбира се, че може да съществува приятелство между мъж и жена и според мен е дори много по-стабилно от това между приятелки 8) Както е всеизвестно жените са "долни" същества (долни е в преносен смисъл), а съберат ли се две става опасно :lol: При тях има много повече завист и лицемерие, отколкото при мъжете :wink: Това си е мое мнение, аз лично съм направила своят избор - 99% от приятелите ми са мъже, а човека, на който мога и споделям всичко за мен е като брат - от 7 години насам той е най-важният сред приятелите ми. Никога не ме е разочаровал и не ми е "налитал". Все пак не всички мъже са разгонени секс маняци, както и не всички жени :wink:[/quote]

Флорче винаги има завист между жените докато един мъж винаги би помогнал на приятел

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Пон Авг 06, 2007 10:26
Профил ICQ
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
[quote="R1DeR"][quote="Flora"]Разбира се, че може да съществува приятелство между мъж и жена и според мен е дори много по-стабилно от това между приятелки 8) Както е всеизвестно жените са "долни" същества (долни е в преносен смисъл), а съберат ли се две става опасно :lol: При тях има много повече завист и лицемерие, отколкото при мъжете :wink: Това си е мое мнение, аз лично съм направила своят избор - 99% от приятелите ми са мъже, а човека, на който мога и споделям всичко за мен е като брат - от 7 години насам той е най-важният сред приятелите ми. Никога не ме е разочаровал и не ми е "налитал". Все пак не всички мъже са разгонени секс маняци, както и не всички жени :wink:[/quote]

Флорче винаги има завист между жените докато един мъж винаги би помогнал на приятел[/quote]

Аз точно това казах ;)


Пон Авг 06, 2007 11:56
Профил WWW
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 12:44
Мнения: 782
Мнение 
При мъжете също съществува завист,това че е не така явна или не толкова, не значи че няма.....А пък и мъжете са по-големи комплексари (без да се обиждате младежи :P) ,а това при тях доста се проявява и си личи.

_________________
Да бъдеш човек-това е много.Но да бъдеш жена-това е още повече!!!


Пон Авг 06, 2007 12:03
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение 
[quote="NaKaJi_Me"]При мъжете също съществува завист,това че е не така явна или не толкова, не значи че няма.....А пък и мъжете са по-големи комплексари (без да се обиждате младежи :P) ,а това при тях доста се проявява и си личи.[/quote]

да да да не съм съгласен с това накажи ме просто вие жените сте номер 1 на тази тема винаги имате комплекса че сте по грозни от момичето до вас

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Пон Авг 06, 2007 14:44
Профил ICQ
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 12:44
Мнения: 782
Мнение 
За кои жени говоириш ти,може би тези,които ти познаваш,всички имаме комплекси,все пак сме хора,но никога не съм сравнявала себе си и моят живот с живота на другите.

_________________
Да бъдеш човек-това е много.Но да бъдеш жена-това е още повече!!!


Пон Авг 06, 2007 15:45
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение 
ами ти може би да но има много които го правят

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Пон Авг 06, 2007 16:40
Профил ICQ
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 12:44
Мнения: 782
Мнение 
Възможно е,но не е правилно!

_________________
Да бъдеш човек-това е много.Но да бъдеш жена-това е още повече!!!


Пон Авг 06, 2007 19:26
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron