Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Прости ми 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
[quote="Louiville"][b][color=red]Прости ми[/color][/b] единственно на БОГ, [b][color=blue]Извинявай[/color][/b] единственно на себе си 8)[/quote]

ауууууу страшно ...... новия ми дивиз сигурно ще стане ...... евала брат ... голяма реплика :) 8)

_________________
[b][color=red]Nob0dy Can't St0p Me ... nob0dy Can'T h0Ld Me ... nob0dy can'T c0ntr0l Me ... I`m Comin ...[/b][/color]


Вто Юли 10, 2007 02:09
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="OneLoveOneLife"][quote="Louiville"][b][color=red]Прости ми[/color][/b] единственно на БОГ, [b][color=blue]Извинявай[/color][/b] единственно на себе си 8)[/quote]

ауууууу страшно ...... новия ми дивиз сигурно ще стане ...... евала брат ... голяма реплика :) 8)[/quote]

Звучи Егоистично ...и не мисля,че трябва да се води някой по тоз девиз...*Лично мнение* -Няма безгрешни ...на този свят :lol: :lol:


Вто Юли 10, 2007 16:18
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Май 28, 2007 22:58
Мнения: 14
Мнение 
Хехе lavica недей така всеки сам си избира пътя пък и нали знаеш [color=darkblue][b]Only God Can Judge Me[/b][/color] :wink:


Чет Юли 12, 2007 12:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 21:57
Мнения: 9
Мнение 
а моето лого е : осъди сам себе си а нека другите търсят доказателства да те оневинят.зву4и напернео,но поврага не съм позиор и стоя зад жсяка написана от мен дума


Чет Юли 12, 2007 22:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:45
Мнения: 18
Мнение 
Щом ти е трудно да казваш извинявай и прости ми по-добре прави така че да не се налага да употребяваш тези две думички.Но безгрешни хора няма.
По лесно се изрича извинявай.Закъснял си за някаква среща,обещал си да свършиш нещо и си забравил,настъпил си някъде някого....Примери много.ПРОСТИ МИ наистина трудно се изрича.По този начин показваш че си сгрешил ,а много малко хора могат да бъдат самокритични и да търсят прошка за простотиите ,които са сътворили.Хора разни с идеали всякакви.Според мен трудно се живее с чувството на вина,освен ако не си опериран като малък от нея.


Пет Юли 13, 2007 08:36
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 15, 2006 12:51
Мнения: 117
Мнение 
[quote="Teardrop"]Бая си е лошо, ако не можеш да прощаваш или пък ако не можеш да изречеш думите "Прости ми".. За жалост и двете неща правя рядко, понеже съм доста безкомпромисна, а и грешките си признавам трудно... И го осъзнавам, и пак си знам моята :) Не правете като мен :))))) ... трябва да се правят компромиси (не винаги естествено, иначе ти се качват на главата :D ) .. Но когато виждаш, че отсреща човекът е разбрал, че е сбъркал, тогава защо да не му дадеш шанс да поправи грешката си? Все пак и ти някога ще попаднеш на неговото място, и тогава ще разбереш какво е да чувстваш вина на плещите си (ако пък и вина не изпитваш - още по-зле) и ще имаш нужда от компромис, който да поправи нещата.. И така де :) Хубаво е да прощаваш (особено на хората, на които държиш) и да искаш прошка, когато наистина си сгрешил :)[/quote]

"Отишъл Зидан при дедо Господ и го попитал: - Дего Господи, кога ще станем световни шампипни? Дедо Господ отговорил: - След 12 години млади момко. Отишъл Роналдо при дедо Господ и го питал: - Дедо Господи. кога пак ще станем световни шамшиопни? Дедо Господ отговоеил: - След 8 години, сине мой. Отишъл Стоичков и питал: Господи, кога ще станем световни шамшиони? Господ заплакал. Стоичков попитал:- Господи, защо плачеш? Господ отговорил: - Едва ли ще съм жив, когато станете световни шамшиони."

Едва ли ще съм жив, когато ти изпълниш поне 1 от нещата, за които си споменала в този пост.


Чет Юли 19, 2007 01:41
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 12:56
Мнения: 6261
Мнение Please,forgive me
Наскоро отмина денят, в който трябваше да поискаме прошка.Дали успяхме да я получим от всички, пред които се чувстваме грешници,или не – друг въпрос...а и броят им е доста голям (говоря за себе си, не оставяйте с погрешното впечатление,че Ви съдя в момента)...Трудно е, и то много, да изречеш тези на пръв поглед простички думи – „Прости ми!”.Оставяме настрана това дали влагаш нещо от себе си казвайки ги, или го правиш по инерция...или защото някой си е казал,че трябва....или пък просто защото всички го правят та и ти да не си по-назад... Да допуснем, че поради една или друга причина, сме ги отронили заветните думи. И?!?!? Дали се почувствахме по-добре от това,че някой ни каза: „Прощавам ти!” А дали ни е простил или не – само той/тя си знае.Защо всъщност искаме прошка и от кого?!?!? Дали не го правим просто за да успокоим гузната си съвест, а защо тя е такава – причини дал Господ, стига да пожелаем да се изправим лице в лице с тях...да ги осъзнаем.....да ги приемем....да видим, че не сме чак толкова добри...
Твърде глобално взех да обощавам нещата,а не трябва. В крайна сметка, всеки отговаря сам за себе си, ако му стиска и изнася разбира се,тъй като на всички ни е понятно,че е лесно да се оправдаваме...Та, нека кажа за себе си, т.е да помоля за прошка тези, които не успях(имена няма да цтирам, че списъка е твърде дълъг) и то не защото не съм искала,а поради простичката причина,че нямах тази възможност.
Простете ми, че Ви наранявам...не го правя умишлено,а и не бих – не съм толкова коравосърдечна...Простете ми, че Ви уважавам – така са ме възпитали,за което бих искала да благодаря на родителите си...Простете ми, че Ви ценя – има причина да го правя и колкото по-скоро я намерите,толкова по-добре за Вас(вярвам, че ще Ви е в плюс, е не бих се натоварила с това да Ви гарантирам)... Простете ми, че Ви обичам, това е както по всичко личи най-големият ми грях. Тук е мястото да помоля, ако някой разполага с вълшебна пръчка да ми услужи с нея само за миг и тогава ще го реша този проблем – просто ще се превърна в един подвижен камък – без сърце, без душа, камък, който не притежава нищо друго освен студенина и тогава може би нещата ще си дойдат по местата. Чакам....чакам....чакам, ех явно никой не разполага с това спасително за мен средство. Еми тогава ще си карам по старият начин, единственият който знам, а именно – да обичам и то с всяка клетка от тялото си, ще обичам независимо колко боли, ще продължавам да го правя, защото го мога. Ще обичам да се събуждам от играещите по лицето ми слънчеви лъчи... Ще обичам изгрева, защото той ме приближава към най-хубавото,което може би ми предстои... Ще обичам залеза,защото той може би ще ме отдалечи от лошото,което ми се е случило през изминалия ден...Ще обичам искрената детска усмивка на подминаващото ме на улицата дете,която прави всичко по-цветно...Ще обичам цветето мъчещо се да си проправи път измежду бурените...Ще обичам уюта, който дома ми носи...Ще обичам да гледам огъня в горящата печка, който ми показва, че everything burns,както някога изпяха Anastacia и Ben Moody... Ще обичам хубавата музика... Ще обичам стиховете, в чиито редове намирам нещо от своята съдба, нещо, което ме кара да си казвам – това е написано точно за мен...Ще обичам мечтите, които ми позволяват макар и за малко, да бъда там където искам, да съм такава каквато искам, да съм с когото искам... Ще обичам да усещам парещият пясък под краката си... Ще обичам играещият си с косите ми вятър...Ще обичам хората, които с всяка изминала секунда ми показват и доказват,че не всичко е в черно и бяло, че има смисъл да вдишвам и....издишвам...Ще обичам толкова много неща и хора, че едва ли животът на един простосмъртен (като мен) би ми стигнал да изредя.ДА – ЩЕ ГО ПРАВЯ, в това поне съм добра.Това е моят грях – че съм такава каквато съм, в цялото си изящество и блясък.Това в моят грях – че имам голямо сърце, в което има място за почти всеки/всичко.Това е моят грях – че съм обичала...обичам сега....и ще обичам занапред – докато ме има. Простете ми, но това съм аз. Приемете ме такава, ако можете/искате, а ако ли не – здраве да е!!! Както се казва, и слънце да бях – пак нямаше да мога да огрея навсякъде...
Please, forgive me…..

_________________
If you fall down 10 times,stand up 11


Вто Мар 18, 2008 22:09
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 18:09
Мнения: 357
Мнение Re: Прости ми
[quote="lavica"]Искам да попитам Всички потлебители на сайта могат ли да казват *Прости ми* и *Извинявай*...Лесно ли произнасят тези думи?На кого бихте поискали прошка в този момент :?: :?: :?: [/quote]

По ред на номерата - не, не и на никого


Сря Май 07, 2008 06:18
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 23:18
Мнения: 2090
Местоположение: Frankfurt am Main
Мнение Re: Прости ми
аз бих, да!

простете мили приятели, че толкова си изпускам нервите когато играеме заедно!

и предимно извинение към моето мило магаре (то си знае)- Мило, много си ми на сърце, но просто искам да те смачкам на карти! хииххи :sorry: :horse:


Съб Сеп 20, 2008 13:57
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 02:00
Мнения: 97
Местоположение: Софиа
Мнение Re: Прости ми
Teardrop Извинявай!!! Надявам се , че си ми простила

_________________
Fuck the Emos.Kill The Gays And Jipsys.


Вто Сеп 23, 2008 18:16
Профил WWW
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 15:39
Мнения: 9886
Местоположение: Жакузиту
Мнение Re: Прости ми
Душичка :) Злопаметна съм, признавам, ама умея такива неща и да ги забравям - всичко е наред сега - така че, спокич ;)


Вто Сеп 23, 2008 22:05
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: Прости ми
Моля, да ме извинят всички,на които викам "дивак", кат ме ядосат на белот- иххихихихи!


Вто Сеп 23, 2008 22:19
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 22:25
Мнения: 493
Мнение Re: Прости ми
Искам да се извиня не тези който искат да ме бият ама не могат.


Сря Сеп 24, 2008 22:35
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Прости ми
Ако съм наранил или обидил някой от близките си и тези ,с които и поне здравей си имаме ,моля за прошка..Понякога не си сдържам нервите ако е на карти ,а иначе си ме познавате...

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Сеп 24, 2008 23:13
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 13:09
Мнения: 336
Мнение Re: Прости ми
Всеки ден нараняваме хората които са около нас..повечето пъти е без да искаме .. Когато бях по-малка казвах мноого рядко думичката "извинявай" бях си "набила" в главата,че който употребява тази дума е слаб или иска едва ли не милост..,но с времето човек пораства и разбира много неща за себе си..Хубаво е да искаш прошка..да се извиняваш когато си сгрешил..да не се срамуваш..да погледнеш човека който си наранил по някакъв начин и просто да изречеш думата "извинявай"
Вече като усетя,че съм направила нещо нередно винаги се извинявам :wink: и е много приятно да видиш усмивка в лицата на другите когато направиш този жест :wink:


Нед Сеп 28, 2008 21:21
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 88 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron