Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Обичам те 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="bura-bura"]има много аспекти във всяка дума бе хора, ОБИ4АМ да ям не е същото като ОБИ4АМ ТЕ
КОНТЕКСТА Е важен. за някои е по-лесно да изразят 4увства и мисли 4рез деиствие,за други,като мен и ре4та е достату4на да изрази6 вси4ко,върос на езиково богатство. това не обезценява нито едните нито другитеза товА подявлите -сме разли4ни за да има разнообразие.цинцифуция демек :P :P :P
моя съвет е- пове4е смях народе[/quote]

ЛюбоФ - Купони -Смях ....и накрая многоо ОБИЧАМ ТЕ .... :lol: :lol: :lol: Напълно съм съгласна с теб БУР... :P :P :P


Чет Юли 05, 2007 02:01
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
[quote="lavica"]
Купони ....и накрая многоо ОБИЧАМ ТЕ .... :lol: :lol: :lol:[/quote]

едва ли някой след купон с промишлено количество алкохол ще може да изрече тези 2 думи ;)

_________________
[b][color=red]Nob0dy Can't St0p Me ... nob0dy Can'T h0Ld Me ... nob0dy can'T c0ntr0l Me ... I`m Comin ...[/b][/color]


Съб Юли 07, 2007 01:11
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="OneLoveOneLife"][quote="lavica"]
Купони ....и накрая многоо ОБИЧАМ ТЕ .... :lol: :lol: :lol:[/quote]

едва ли някой след купон с промишлено количество алкохол ще може да изрече тези 2 думи ;)[/quote]

За купон -се няма впредвид само наливането *с промишлено количество алкохол *-купона е песни,танци ....Но който може нека си пие...То това пиене пречи на хората ...Но дали го осъзнават -е друг въпрос :P :P :P


Съб Юли 07, 2007 08:56
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
И трезвеник на купон да си не си е работа :lol: :lol: :lol:
На всички им е весело, а ти седиш и се пулиш с тъпа физиономия, защото не разбираш на какво толкова се кефят


Съб Юли 07, 2007 22:25
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="VAS"]И трезвеник на купон да си не си е работа :lol: :lol: :lol:
На всички им е весело, а ти седиш и се пулиш с тъпа физиономия, защото не разбираш на какво толкова се кефят[/quote]

Здравей Вас.И това е въпрос на гледна точка.Аз както знаеш алкохол не пия -никога не ми е било тъпо на купон...дори напротив -аз дивея много повече от тези които се наливат с разни алкохоли за да можели да се *отпуснат* :lol: :lol: :lol: за да танцуват или забавляват....Важното е с кои и какви хора ще си на купон -а не къде...Но най-важното е ,че всеки трябва да го осъзнае -че не си ли го направиш Веселото и Харашото ТИ -няма кой да ти го направи...Хайде от мен толкова,че много се отдалечихме от темата ....Обичам ви .... :P :P :P


Нед Юли 08, 2007 01:59
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
Обичам да обичам :!: И да го казвам, показвам и доказвам пак обичам :!: Обичам да съм обичана :!: Но трудно се обиква... [img]http://i72.photobucket.com/albums/i185/glittergus/hearts/heart_38.gif[/img]


Нед Юли 08, 2007 16:22
Профил WWW
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
Трудно е - да. Но обикнеш ли веднъж, повериш ли най-съкровеното си в други ръце, разголиш ли душата си, трудно се разлюбва.. Разлюбиш ли, губиш част от себе си, и с всеки следващ път се обиква по-трудно, и с всеки следващ път страхът е по-голям, съмненията - по-дълбоки, и ако отново има разочарование, още повече боли... Но каквото и да ни носи тя, всички се стремим към нея, нали? Хората сме си мазохисти по един или друг начин, и все се бутаме там, където има тръпка, където летвата е висока, макар и после да боли.. иначе животът не е интересен :) Обичайте и позволете да ви обичат, нищо друго не ни дава това, което ни дава любовта ;)


Нед Юли 08, 2007 17:01
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
[quote="Flora"]Обичам да обичам :!: И да го казвам, показвам и доказвам пак обичам :!: Обичам да съм обичана :!: Но трудно се обиква... [img]http://i72.photobucket.com/albums/i185/glittergus/hearts/heart_38.gif[/img][/quote]

мъдра мисъл ... аз пък мисля така обичаната флора да я направим философ ... :) :lol: :lol: 8)

_________________
[b][color=red]Nob0dy Can't St0p Me ... nob0dy Can'T h0Ld Me ... nob0dy can'T c0ntr0l Me ... I`m Comin ...[/b][/color]


Вто Юли 10, 2007 02:16
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
Това е моя мисъл, радвам се, че ти харесва 8) А за философ, може да се пусне гласуване :lol: хахаха, шегувам се :P


Вто Юли 10, 2007 09:56
Профил WWW
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение 
[quote="Flora"]Това е моя мисъл, радвам се, че ти харесва 8) А за философ, може да се пусне гласуване :lol: хахаха, шегувам се :P[/quote]


мисълта ти е много истинска

_________________
Only The Dead Have Seen The End Of The War


Пон Авг 06, 2007 21:03
Профил ICQ
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 04, 2007 12:44
Мнения: 782
Мнение 
Обичам те и те желая -любовта ти да получа аз и във призрачна омая да те любя с бурна страст.С устни жарки да стопя ледана безгранична самота,със тебе любовта да споделя чак до края на света!С тялото си твойто да обвия,да те обгръщам във нощта,от света лъжовен теб да скрия -с любовта си да те утеша!Обичам те и те желая -любовта ти получавам аз и във призрачна омая любя те със бурна страст.Обичам те, когато идваш,когато сядаш тихичко до мен.Обичам те, когато си отиваш и те търся ден след ден.Обичам те, когато ми говориш,когато свенливо ме галиш с очи.Обичам те, когато те сънувам,когато изгарям от страст и над тебе търся власт.Обичам те, когато другите те мразят и когато плачеш до зори.Обичам те, когато ти се смееш и когато мразиш ме дори.

Смятам,че всеки може да каже "Обичам те",въпроса е когато го изрича да е искрено,защото има хора,които го казват без да влагат чувства,просто защото човека срещу тях е направил признание и може би се чувстват длъжни да отвърнат.Мисля,че стихчето по горе ако е приложено и на практика би доказало почти пълно и безрезервно,че наистина обичаш даден човек.

21 причини, за да те ОБИЧАМ
• Аз съм себе си, когато съм с теб.
• Ти си толкова романтичен (романтична).
• Караш ме да се чувствам така, както никога до сега.
• Мога да ти кажа всичко и ти ще го приемеш.
• Твоята неумираща вяра е това, което крепи пламъка на нашата любов.
• Ти и аз заедно можем да правим чудеса.
• Ние сме чудесна двойка.
• Мислите ми за теб, ме изпълват с прекрасни чувства.
• Твоята любов ми дава усещането, че най-хубавото предстои.
• Никога няма да ме предадеш.
• Ти ме завладяваш.
• Караш ме да показвам най-доброто у себе си.
• Имаш страхотно чувство за хумор.
• Всеки път, когато те погледна, сърцето ми бие лудо.
• Ти си човекът, който държи ключа от сърцето ми.
• Винаги казваш това, което искам да чуя.
• Показваш ми какво е истинска любов.
• Любовта е това, което ти означаваш за мен, а това е всичко.
• Ти си моята сбъдната мечта.
• Най-хубавите ми мигове са тези, които съм прекарал/а с теб.
• И накрая: обичам те, защото си достатъчно умен (умна), за да се влюбиш в мен ;-)


А ето и няколко причини да обичаш човека до теб,разбира се ако сме сигурни че той е истинския и единствен.....Въпреки че "21" ми се струва доста незначително число, със сигурност могат да се допълнят още безброи прични,защото всеки от нас или поне повечето доказват любовта си ежедневно дори било то неволно.

_________________
Да бъдеш човек-това е много.Но да бъдеш жена-това е още повече!!!


Вто Авг 07, 2007 11:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Юли 26, 2007 14:49
Мнения: 2
Мнение 
[b]ам един човек и го доказвам и го докавам и му го казвам 200 път на ден като излезем не се оставяме намира... ко да кажа,на мен ми е много лесно да кажа ОБИчАМ ТЕ! И знам,че е истина,но това може да каже само georgi_parushev :) [/b]


Чет Авг 16, 2007 23:21
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Вто Апр 17, 2007 13:23
Мнения: 2366
Мнение 
Хората са различни и по различен начин изразяват емоциите и чувствата си.Ако някой не е способен по 500 пъти на ден да ти казва, че те обича, то не означава,че не изпитва истински чувства към теб.
Аз също по-трудно изричам тия думички,защото мисля,че не е нужно непрекъснато да афишираш любовта си.А и като повтаряш нещо непрекъснато,ти просто обезличаваш това, което казваш."Обичам те" за мен са много силни думи и ги казвам само когато изпадна в онова особено настроение,когато изпитвам липсата на любимия човек или силната му близост. :)


Пет Авг 17, 2007 09:04
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="_Antonio_Salieri_"]Хората са различни и по различен начин изразяват емоциите и чувствата си.Ако някой не е способен по 500 пъти на ден да ти казва, че те обича, то не означава,че не изпитва истински чувства към теб.
Аз също по-трудно изричам тия думички,защото мисля,че не е нужно непрекъснато да афишираш любовта си.А и като повтаряш нещо непрекъснато,ти просто обезличаваш това, което казваш."Обичам те" за мен са много силни думи и ги казвам само когато изпадна в онова особено настроение,когато изпитвам липсата на любимия човек или силната му близост. :)[/quote]

Здравей.Не съм съгласна с горенаписаното- Жените обичат И да чуват и с ушите си,не само да усещат любовта и обичта със сетивата си.Наистина жестовете,нещата, които правиш за любим човек е огромно доказателство за обич-ноо е приятно и да ти го повтарят-таа дори да станеш и банален-и половинката да те помоли да спреш да и го повтаряш*в което се съмнявам* -ти пак и кажи,че много я обичаш.Ефекта с казването и доказването е неописуем и с думи не може да се изрази.

:wink: :wink: :wink: Обичам ви приятели и неприятели!!!!!!!


Пет Авг 17, 2007 15:51
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
За всеки човек това е различно, аз съм съгласна с мнението на _Antonio_Salieri_ .. За мен думите "Обичам те!" не са фраза, която трябва постоянно да изричаме както правим със "Здрасти!", "Как си?", "Чао!" и така нататъка... Според мен, силата им постепенно се намалява, когато те се приравнят към ежедневните изрази, които използваме, вече не ни карат да настръхваме, да потръпваме, не ускоряват така ударите на сърцето, както по-рано, някакси магията им се "разрежда"... По-важното любовта да се доказва, отколкото всичко да е само красиви думи. Така наистина можеш да разбереш на какво е готов човекът до теб и колко силно те обича.


Пет Авг 17, 2007 20:43
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 110 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron