Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Предложение 
Автор Съобщение
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
 Предложение
Предлагам най - яката мацка да ми напише писмо. То не трябва да съдържа повече от 254 знака, да е ЕнтелЕгентно и хумористично. Моля, мацки само с такива качества да пишат! :P


Пон Авг 30, 2010 20:56
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: Предложение
Ама не на лични нали?Нека да е тука ,че и ние да четем :D :D


Пон Авг 30, 2010 20:58
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Еееее, много ясно :D


Пон Авг 30, 2010 21:04
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: Предложение
[quote="samirrr"]Еееее, много ясно :D[/quote]
:wbounce1:

Хайде пишете,не се бавете :D


Пон Авг 30, 2010 21:09
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 02:00
Мнения: 138
Мнение Re: Предложение
[quote="samirrr"]Предлагам най - яката мацка да ми напише писмо....[/quote]
Е, най-яката съм аз, обаче в момента ме мързи... така че нека някоя от подгласничките ми да напише писмото :lol:


Пон Авг 30, 2010 21:55
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Ще чакаме :oops:


Пон Авг 30, 2010 22:00
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 02:00
Мнения: 138
Мнение Re: Предложение
[quote="samirrr"]Ще чакаме :oops:[/quote]
:e240:


Дано да запишат скоро, че темата ми хареса :))))))))))


Пон Авг 30, 2010 22:11
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Предложение
6te e qko ako ima i MONOPOLY


Вто Авг 31, 2010 11:07
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Хайде де мацки, пишете! За да ви стимулирам, обявявам награда за най – яко писмо, а тя ще е „ЕДИН МЕСЕЦ БЕЗПЛАТЕН ВИП ЗА САЙТА”.
Правилата са следните:
1. СЛЕД ДЕСЕТ ДНИ (НА 10.09.2010Г.) ЩЕ ОБЯВЯ ПОБЕДИТЕЛКАТА (АКО ИЗОБЩО НЯКОЙ УЧАСТВА).
2. ТЯ ЩЕ МИ ИЗПРАТИ НА „ЛИЧЕН” СВОЯ КОД ЗА ВИП И ЩЕ ПОЛУЧИ ЕДИН МЕСЕЦ ОТ МЕН.
3. КРИТЕРИИТЕ ЗА „ПИСМОТО” СА В ПЪРВИЯ ПОСТ.
Успех на всички яки мацки!!! :)


Вто Авг 31, 2010 12:11
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: Предложение
Ако може и аз да се включа в темата,че нещо съм я закъсал и може тука да си намеря работодател..... :wink:





МОЛБА

от
Куку, 38 годишен, несемеен, неосъждан, без деца, финансово осигурен, в добро физическо и отчасти психическо здраве


Уважаема госпожице,

Моля да бъда назначен на длъжността сериозен приятел и постоянен сексуален партньор с изпитателен период, определен от Вас.
В подкрепа на тази молба прилагам сексуална автобиография и мотивационно писмо. Готов съм да представя препоръки от бивши работодатели при поискване.

Искрено се надявам молбата ми да бъде удовлетворена!


С уважение,

Куку

Високото дърво,есента на 2010г.

СЕКСУАЛНА АВТОБИОГРАФИЯ


 Име: Куку
 Пол: М
 Дата на излюпване: отдавна беше
 Зодия:Куку
 Семейно положение: несемеен, без деца
 Сексуална ориентация: хетеросексуален
 Контакти:Ку-куу.com


Трудов стаж:

Като малко дете преживях онова, което са преживели много момченца в безгрижното си детство, а именно – игра на чичко доктор с братовчедките на село. Макар че този твърде ранен период не може да има нищо общо с образованието и професионалните ми умения на любовник, точно там – на село, аз за пръв път се сблъсках с тайните на женската анатомия. Открих много съществени и твърде стряскащи разлики. На горките братовчедки им липсваше онова, което бях свикнал да опипвам с интерес в банята и да наричам “чиш”. На негово място те си имаха нещо друго – доста различно на вид, на допир и...не, глупости, разбира се, че не и на вкус. Бяхме деца.
Първата ми истинска любов беше учителката по математика в трети клас – другарката Иванова, която переше толкова здрави шамари зад врата, че нямаше как да не я обикне човек. Може би е допринесла за някои от “специалните интереси” (виж съответната графа), за които ще стане дума по-късно, а може и да не е. Не знам. Обаче плаках със сълзи, когато я смениха с другаря Унуфри Лефтеров.
В шести клас бях лудо влюбен в момичето, което стоеше до мен на последния чин. Казваше се Ваня. За съжаление многократните ми опити да спечеля сърцето й бяха напразни. Не помогнаха нито боя в голямото междучасие, нито хапането, нито скубането на коси. Веднъж дори забих пергел в бедрото й. Толкова бях отчаян! Твърде рано изживях първата си несподелена любов.
Половото ми съзряване настъпи окончателно в седми клас. Тогава започнаха да ми никнат мустаци и гласът ми взе да мутира. Един ден, докато лежах по корем в леглото, изведнъж се “напишках”. Беше най-приятното напикаване в живота ми. Не се гордея с онова, което започнах да правя всяка вечер, след като разбрах, че бялата лепкава течност всъщност не е урина.
В периода седми – десети клас се научих да пия бира и да пуша цигари, но не и да правя секс. Въпреки това упорито настоявах, че имам поне 12 бройки зад гърба си. Все пак бях рапър, а и гангстарите, с които излизах от “Ж” клас въобще не си поплюваха с “кучките”.
Първият ми работодател беше Милена. Започнах трудовата си кариера в началото на десети клас. За две години правихме секс само веднъж – като абитуриенти – на стълбите пред един блок. Алкохолът и липсата на опит си казаха думата. Уволниха ме заради недостатъчна квалификация.
Кариерата ми продължи като студент в УНСС, когато бях нает от втория си работодател – Силвия. Тригодишният трудов стаж в нейната компания ми помогна да обогатя теоретичните познания с безценен практически опит. Научих се на работа в екип (особено в края на работната сесия), подобрих комуникационните си умения (да правя комплименти, да се подмазвам, да прося секс убедително), значително се увеличиха познанията ми по чужди езици и най-вече устния ми френски. Изгубих работата си, когато за моята позиция подаде молба много по-квалифициран кадър (35 годишен гинеколог).
Следващият ми работодател се казваше Галя. Трудовите ни правоотношения продължиха 9 месеца и бяха прекратени временно по взаимно съгласие поради необходимостта да отбия военната си служба. След по-малко от месец на мястото ми вече работеше друг служител. Успях да не обърна професионалната си ориентация в казармата и след уволнението отново бях безработен.
Постъпих на работа при Юлияна в началото на 2004 година. За година и половина натрупах ценен опит и придобих качествени умения – научих се да готвя, да правя масажи, познанията ми по френски език се увеличиха многократно. Жестоката конкуренция на трудовия пазар отново се превърна в причина да загубя работата си. Този път бях изтикан на борсата от 45 годишен хирург в Пирогов.
От лятото на 2005 година работя като специалист на свободна практика.

Образование:

Завършил съм с отличие следните курсове: Култивиране на мъжката полова енергия чрез ДАО, Майсторството на тантрическия секс, Акупресура на еротичния масаж, Сексуалното Гунг Фу – девет начина за забавяне на мъжкия оргазъм и Фенг Шуй или изкуството за приготвяне на ароматна баня.

Чужди езици:

Много добър френски език, предимно устен, перфектен английски – най-вече в мисионерска поза, слаби познания по арабски с шепа олио заднешком.

Практически умения:

Шофьоркса книжка, хеви петинг и двучасов фул боди масаж, достигане до многократни оргазми без еякулация, добро познаване на ерогенните зони по женското тяло, умело използване на лубриканти.

Специални интереси:

Любимата ми поза е с жената отгоре. Харесва ми заради дълбочината на проникването. Тя може да свърши по-лесно като определя сама темпото, пък и честно казано, допада ми да лежа по гръб и да я гледам как се поти. Обичам играта на роли – учител и ученик, лекар и пациент, затворник и надзирател. Не се плаша от белезници и бамбукови пръчки, понякога използвам мръсни думи и кожен колан.


МОТИВАЦИОННО ПИСМО


Основната причина, поради която искам да постъпя на работа при Вас е, че отчайващо се нуждая от секс. Не виждам причини да го крия, особено при положение, че знам колко важна за Вас е искреността и колко много мразите лицемерието, предателството и лъжата. Чувствам, че имаме много общо помежду си, тъй като подобно на Вас, аз ненавиждам двуличното отношение.
Знам, че ще работя в динамична, високо-конкурентна среда, понеже вие сте ужасно красива и съм готов да положа всички усилия, за да останете доволна колкото и докогато може.
Искрено се надявам, че вашата компания изпитва недостиг на високо квалифицирана работна ръка или пък, че досегашните Ви служители не заслужават работното си място, за да получа шанс да запълня онези празнини, които те не са успели да запълнят –както в душевен, така и в чисто физически план.
Моля, при разглеждането на тази кандидатура да вземете в предвид умението ми да правя секс без да свършвам девет часа и стремежа ми винаги да поставям женския оргазъм на първо място пред своя.
Убеден съм, че никога не сте изпитвали нещо подобно на двучасовия фул боди масаж, в който съм абсолютен професионалист. Вярвам, че ще оцените готварските ми умения, доброто възпитание и джентълменското ми отношение към дамите, както и факта, че нямам проблеми с алкохола, наркотиците и хазарта. Самият факт, че сте прочели всичко дотук означава, че вече харесвате чувството ми за хумор или че намирате за забавна абсолютната липса на такова.
Като допълнително предимство моля да отчетете следното: мразя футбола и чалгата, не се интересувам от бой с кучета и не ми миришат краката.
Очаквам вашият отговор с огромно нетърпение и силно се надявам той да бъде положителен.

Искрено Ваш,

Куку


Вто Авг 31, 2010 17:01
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 09:27
Мнения: 460
Мнение Re: Предложение
:e100:
писмото е добро но превишава лимита от разрешени думи
Ники пробвай пак, може и да те одобрят


Вто Авг 31, 2010 20:43
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
:clap2: Ку-куу, Вие вече участвате в надпреварата! На 10.09.2010г. наградата ще вземе само един/една.
Дерзайте!!!


Вто Авг 31, 2010 21:40
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 09:27
Мнения: 460
Мнение Re: Предложение
А наградата за Ники трябва да е течна :) такива випове той не ги "гризка"


Вто Авг 31, 2010 22:00
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Ако девойките са срамежливи,
ВИП не ще да видят докато са живи!!! :oops:


Чет Сеп 02, 2010 00:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Предложение
:e101: Еееее, никой не се е включил то така не е интересно!

Мога да се потрудя, ама мисля да ползвам царски пищови, че е по лесно :smart:


Чет Сеп 02, 2010 14:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 93 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron