Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Приказка без край 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: Приказка без край
" Имало едно време един много тъжен човек. Той по цял ден работел, а вечер понякога ходил в известна столична дискотека да сваля барманката Цоца. Не му вървяло много с жените, но днес - о, чудо! ...за първи път Цоца му казала:хай! и му залепила звучна целувка...Нашичкия, който вече бил свикнал се да му е тъжно се ококорил и... се качил на дансинга да изиграе " танца на победата", след което бил зверски изненадан, че имало на света и други чувства, освен тъгата. Той решил да почерпи всички в дискотеката и поръчал.....по едно голямо. След като порядъчно си пийнали се прибрали по домовете си. На следващия ден човека занесъл на Цоца кутийка разноцветни и с различни аромати презервативи, с надежда тя да разбере бледия му намек. Какво било неговото учудване, когато...отишли у тях, страстите започнали да се разгорещяват и изведнъж той открил, че Цоца всъщност е Цоцо!!!!!!!!!!!!! Тогава той.......я попитал:
- Това пистолета ти ли е или се радваш да ме видиш? - Цоца/Цоцо с медено гласче отговорил/а: Избери ти- да те стрелям или да те... Нашия човек на име Спиридон се славил с аристократичния си изказ и тихичко прошепнал:
- Пардон те даме кавалерот че оди да моча! И така се засилил, че изминал цели 84 км. в незнайна посока, но изведнъж се сетил........., че рождения ден на lumira е утре и със своя трабант отишъл да вземе _Mila_, за да изберат подходящ подарък. Спиридон почукал на вратата на _Mila_, а от вътре се чуло нежно гласче: Аз съм перфектната Мила, а ти кой си???


Вто Авг 31, 2010 08:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 84 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron