Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
"Влечуги пред компютъра" 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение "Влечуги пред компютъра"
Поствам ви линк от една интересна статия. Прочетете я няма да сбъркате.. :). Даже тва може да стане темичка ,в която всеки да поства някоя интересна за него статия примерно.. :)

http://marfieta.files.wordpress.com/200 ... 8_orig.jpg

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Нед Сеп 21, 2008 14:10
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
Отдавна не съм чела нещо по-нескопосано и бездарно написано. Дори не изчетох до края, признавам си. Сега сигурно ще ме причислят към групата на негативните мениния по форумите :lol: Или още по-зле, към някоя от групите на, хм как беше, влечугите, обърканите гейове или доносниците :mrgreen:


Нед Сеп 21, 2008 14:25
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 13, 2006 20:09
Мнения: 30159
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
аааа, Цве никой няма да те слага в такива групи тебе :)


Нед Сеп 21, 2008 14:26
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
[quote="FlowerPower"]Отдавна не съм чела нещо по-нескопосано и бездарно написано. Дори не изчетох до края, признавам си. Сега сигурно ще ме причислят към групата на негативните мениния по форумите :lol: Или още по-зле, към някоя от групите на, хм как беше, влечугите, обърканите гейове или доносниците :mrgreen:[/quote]

никой никъде няма да те слага..това е твое мнение и избор на което всеки има право,аз като го четох това ми направи впечатление ,че 90% от написаното там е вярно..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Нед Сеп 21, 2008 14:27
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
Знам ли, Седемко, там разни прихолози и психиатри, абе разни учени хора се изказват, та ни изкарват разни тъмни, дребни субекти, родени на село, със сума ти психически проблеми. :shock:

ПП: Рокер, ти от базик фащаш ли бе? :P


Нед Сеп 21, 2008 14:29
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
Бъзик ли? Мнението ти сериозно изглеждаше пък и както си ме заяла напоследък няма да се осъмня ако се заяждаш..макар и мнението ти да не е насочено към мен..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Нед Сеп 21, 2008 16:27
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 15:39
Мнения: 9886
Местоположение: Жакузиту
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
:lol: ''епидемия от шизофрения" - поне вече знаете какво да пиете - в рисполепта е истината, аз го взимам и добре ми се отразява :mrgreen: :lol: И аз по-голяма НЕЛЕПИЦА не бях чела скоро - особено категоризацията на 3 типажа: "влечуго", "тъжен гей" и "професионален доносник" ме уби. Явно авторът принадлежи към 2рите, та оттам ... решил да напише една абсурдна статийка, че да му олекне и да се отърве от постоянните мисли за "момчешки дупенца" :lol: :lol: :lol:


Нед Сеп 21, 2008 17:17
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
Сериозно мнение на такава статия не мога да дам. :mrgreen: Аз умрях да се хиля на простотии.
А пък относно отношението ми към теб, било то сега или напоследък, не мисля, че има някакво значение тук. Та аз не съм си разменяла и две думи с теб напоследък. Пък и причина да виждаш за различно отношение? :shock:
Много лично ги приемаш нещата в тез форуми, Рокерче.

ПП: Ххахахах, ПИпи, уби ме, бе душко. :lol:


Нед Сеп 21, 2008 17:19
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: "Влечуги пред компютъра"
...отчаяна съм!
Хей, влечугиииииииииииии! Аре, колективно да се самоубием, бе...както бяха направили едни други животни/според версия на Любен Дилов/


Нед Сеп 21, 2008 17:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron