Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
По Навик... 
Автор Съобщение
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:45
Мнения: 1047
Местоположение: Germaniq
Мнение По Навик...
Нещото,което не понасям в хората е навика...Имам една колежка която се сърди по навик и това е всеки божи ден.
Според вас задължително ли е да го има...И по-какъв начин можем да го избегнем?


Вто Авг 05, 2008 10:18
Профил WWW
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
Понякога навикът е хубаво нещо - да се събудиш сутрин ей така... по навик и с усмивка, да видиш слънцето.. по навик.. да си вземеш душче и да пийнеш кафе - по навик, и да им се насладиш.. пак по навик :) По навик да излизаш всеки петък и да се забавляваш с приятели... Всяка вечер да заспиваш в прегръдката на любимия човек и да знаеш, че той ще е там, до теб, дори и по навик... Навик като нещо, без което не можеш, нещо, към което толкова си се привързал, с което толкова си свикнал, че не би могъл да си представиш деня без него... чиято липса създава празнота в теб... така го виждам аз, навиците не са лошо нещо, особено когато са свързани с хубави неща - колкото и банални да са, никога няма да доскучаят, аз не искам да ги избягвам :)

А от време на време да изневериш на някой и друг навик, също няма лошо, разнообразието също е необходима част от ежедневието ;)


Вто Авг 05, 2008 14:45
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 23:15
Мнения: 9
Мнение 
Пък аз мисля много скоро да почна да бия и Федерер,и Надал по навик. :lol:


Сря Авг 06, 2008 15:40
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 21:00
Мнения: 1278
Местоположение: Габрово
Мнение 
Навика е нещо без което неможем по навик се раждаме по навик живеем по навик умираме, И тъка продължаваме кръговрата на живота по навик


Сря Авг 06, 2008 16:39
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 13:09
Мнения: 336
Мнение 
[quote="P3pi7o"]Навика е нещо без което неможем по навик се раждаме по навик живеем по навик умираме, И тъка продължаваме кръговрата на живота по навик[/quote]

Навик е сутрин щом станеш да си направиш кафенце,навик е да разходиш кучето,навик е да излезеш вечер с приятели,навик е нещо което толкова много пъти си повторил,че вече не ти прави впечетление и даже ти доставя удоволствие.. :) , но не съм съгласна,че навик може да се нарече раждането или смъртта,защото това дейстие става един път през целия ни живот :) :P

_________________
mAлкА sъМ .... kAт0 маЛkiTe нЕщA , k0ит0 prAвяТ жИv0ta tI п0-hUbаВ

[!] Лошите момчета те лъжат,за да влязат в леглото ти..а добрите,за да влязат сърцето ти [!]


Сря Авг 06, 2008 16:52
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 21:00
Мнения: 1278
Местоположение: Габрово
Мнение 
не смятам тАка


Сря Авг 06, 2008 16:53
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 21:00
Мнения: 1278
Местоположение: Габрово
Мнение 
Смятам че човек умира и се ражда постоянно,Когато се влюбиш след това изгубиш любовта си и отново я намериш.Раждането и смърта не са понятич само в буквалния смисъл :)


Сря Авг 06, 2008 17:04
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение 
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :please: :gathering: :wall: :wall: :wall: :stupids:
А в дядо Коледа вярваш ли ? :rofl:

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Сря Авг 06, 2008 18:23
Профил WWW
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 21:00
Мнения: 1278
Местоположение: Габрово
Мнение 
вярвам вярвам как да не вярвам :P :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Сря Авг 06, 2008 18:24
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 13:09
Мнения: 336
Мнение 
И аз пък вярваааам щот всяка година ми носи подаръци :D :D :D

_________________
mAлкА sъМ .... kAт0 маЛkiTe нЕщA , k0ит0 prAвяТ жИv0ta tI п0-hUbаВ

[!] Лошите момчета те лъжат,за да влязат в леглото ти..а добрите,за да влязат сърцето ти [!]


Сря Авг 06, 2008 18:27
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 11:26
Мнения: 544
Мнение 
Хаха и на мен, ама що ли не съм го засичала да влиза през комина ;)


Сря Авг 06, 2008 18:29
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
ААААА той се модернизира, сега направо се телепортира до елхата, затова не го виждате. Съкратили са и елените и доколкото чух те в момента подготвяли стачка и щяли да блокират гората. Джуджетата щяли да внасят вот на недоверие и да се жалват от ниското заплащане на труда, а Снежанка се размотава насам, натам с чартъри и ломоти, че търсела решение на проблемите на спокойствие по-плажовете. :lol:


Сря Авг 06, 2008 19:30
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 21:00
Мнения: 1278
Местоположение: Габрово
Мнение 
Добре де каде отидохте при дядо коледа разбихте ми децките мечти как неви е срам :e223: :e223: :e223: :e223: :e223: :e223: :e223: :e223: :e607: :e607: :e607: :e607: :e429: :e429: :e429: :e429:


Сря Авг 06, 2008 19:37
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение 
[quote="ReDFiReF"]Нещото,което не понасям в хората е навика...Имам една колежка която се сърди по навик и това е всеки божи ден.
Според вас задължително ли е да го има...И по-какъв начин можем да го избегнем?[/quote]

Подкрепям те напълно. А как да го избегнем...почне ли да се сърди пак по навик,забиваш и един шамар и казваш:упс,сори по навик!

[quote="Teardrop"]Понякога навикът е хубаво нещо - да се събудиш сутрин ей така... по навик и с усмивка, да видиш слънцето.. по навик.. да си вземеш душче и да пийнеш кафе - по навик, и да им се насладиш.. пак по навик :) По навик да излизаш всеки петък и да се забавляваш с приятели... [color=red]Всяка вечер да заспиваш в прегръдката на любимия човек и да знаеш, че той ще е там, до теб, дори и по навик...[/color] Навик като нещо, без което не можеш, нещо, към което толкова си се привързал, с което толкова си свикнал, че не би могъл да си представиш деня без него... чиято липса създава празнота в теб... така го виждам аз, навиците не са лошо нещо, особено когато са свързани с хубави неща - колкото и банални да са, никога няма да доскучаят, аз не искам да ги избягвам :)

А от време на време да изневериш на някой и друг навик, също няма лошо, разнообразието също е необходима част от ежедневието ;)[/quote]

Пате,един съвет от дъртото. Почнеш ли да правиш приятните неща по навик,пиши се бегала :D

_________________
Не на простотията!


Сря Авг 06, 2008 20:43
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
аз съм си бегала по принцип, така че... проблем йок


Сря Авг 06, 2008 20:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 91 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron