Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Нещата от живота... 
Автор Съобщение
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение Нещата от живота...
Моля , по-специално по-възрастните тук , споделето опита си с нас по младите .. :)
Темата е отворане за всякакви спорове, изказвания и т.н. Излишни мнения няма .. )
Споделете какво мислите за основните неща ..приятелство , любов , семейство , ценности , за смисъла на живота .има ли ги или ги няма ..и какво ли още не ..

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Вто Юни 10, 2008 16:27
Профил WWW
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 18:09
Мнения: 357
Мнение 
любовта не съществува, семейството е (излишно) бреме, смисъла на живота е индивидуален за всеки, а аз не се вписвам в категорията на по-възрастните ама ако не се изкажа няма да съм аз :D


Чет Юни 12, 2008 07:22
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 13:09
Мнения: 336
Мнение 
[quote="Draak"]любовта не съществува, семейството е (излишно) бреме, смисъла на живота е индивидуален за всеки, а аз не се вписвам в категорията на по-възрастните ама ако не се изкажа няма да съм аз :D[/quote]


Тази темичка е малко стара,но прочетох едно мнение което не ми допадна нещо и реших да изкажа своето..
Отностно за любовта Draak,ако не съществуваше най-малко ти,аз или който и да било нямаше да сме на този свят.Това,че още не си я срещнал не ти дава основание да твърдиш,че тя не съществува :P
Семейството - най-скъпото и ценно нещо което може да притежава един човек ! Имаш ли семейство имаш и подкрепа,разбиране и спокойствие :wink:
За.. приятелите.. има ги,но вече рядко се срещат хора,които наистина биха застанали зад гърба ти :? :(
И аз не съм от по-възрастните,но исках да изкажа своето мнение по въпроса.. :) :)

P.S. Draak гледай малко по-оптимистично над тези неща :yes:

_________________
mAлкА sъМ .... kAт0 маЛkiTe нЕщA , k0ит0 prAвяТ жИv0ta tI п0-hUbаВ

[!] Лошите момчета те лъжат,за да влязат в леглото ти..а добрите,за да влязат сърцето ти [!]


Пон Юли 28, 2008 18:29
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение 
Аз лично не виждам липса на оптимизъм в мнението му. Въпрос на гледна точка, на състояние на ума и на самосъзнание. Донякъде дори съм съгласна, въпреки че той е доста краен.
И все пак - нека хората с повече опит говорят тук. Казвам опит, защото не деля хората на възрастни и млади. Темата е доста сериозна, и за да седне човек да пише, трябва да е в по-особено настроение и състояние, за да ги обясни всички тези неща. Аз също бих се радвала да чуя някои мнения.


Пон Юли 28, 2008 19:30
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение 
Дъртата Мира е в "по-особено настроение" да каже : БРАВО на младото Rikitaaa!!!


Пон Юли 28, 2008 21:20
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 15:39
Мнения: 9886
Местоположение: Жакузиту
Мнение 
Бих се изказала по някои от въпросите и аз.. не че се имам за много опитна.. но за тези 4 години, през които живея далеч от всичко, на което съм държала някога, израстнах доста и без да искам, се сблъсках с доста неща... но за това - когато съм и аз в "по-особено настроение и състояние"...


Вто Юли 29, 2008 00:19
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron