Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
ЛЕКСИКОН 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 23, 2007 21:47
Мнения: 562
Мнение Re: ЛЕКСИКОН
[color=red]_ВЪПРОСИ_[/color]

1.Как се казваш - Вероника
2.От къде си/без точен адрес да не се чудите къде ще поберете неканени гости/ - Ловеч
3.Кога си роден/а - 21.08.1990
4.Каква зодия си - Лъвче
5.Какъв цвят са очите ти - пъстрички
6.Колко висок/а си - хмм към 165 :(
7.Цвят на косата - светло кестенява
8.С каква прическа си - ми нямам такава, с дълга коса съм (ако това стига)
9.Стил на обличане - удобен ( без високи неудобни обувки, без придържане към модата! )
10.Каква музика слушаш - всичко без чалга :)
11.Любим филми/комедия,драма,екшън и т.н./ - комедийки само обичам, нямам точно определена
12.Любимо занимание в свободното време - разходка с приятели
13.Работиш или учиш/и какво/ - уча в езикова гимназия
14.Любимо ястие - много са, много малко неща не ям
15.Любимо питие - какао с мляко :D
16.Имаш ли си гадже - да
17.Семейни ли сте - хах не
18.Деца имате ли и какви - не
19.Изневерявали ли сте - не
20.А на вас/и какво е продължението на това/ - не за щастие
21.Къде обичате да ходите през уикендите - на село, защото там са истинските ми приятели :)
22.Как обичате да прекарвате лятото,зимата... - навсякъде само да съм си любимите си приятели :)
23.Разкажете някаква интересна случка от вашия живот - ами няма да ви отегчавам. последното вълнуващо нещо, което ми се случи беше Lovech Party Fest 2008 и то в петък вечерта, когато 3D (a.k.a. DJ AnneMiek Trio) и Maxi Jazz ни разбиха. направиха най-страхотното парти.
24.От какво ви е страх - ами аз съм си страхливичка... може би най-много от самота и болести :(
25.Опишете се с няколко думи - хммм :roll: човек, който се прави на много силен, а всъщност е много раним; човек на компромисите; не мога да се примирявам с лошите и 'нечестните' неща в живота, не обичам нещата да са извън моя контрол, защото обичам да си правя план за всичко и нещата да се подреждат по този план; обичам да карам хората около мен да са щастливи или поне да се смеят; обичам да се грижа за някого и да правя изненади и подаръчета :) ... и т.н
26.Кое е нещото което би ви направило тъжни - аз забелязвам и малките неща от живота така, че най-малкото нещо може да ме направи адски щастлива, но също така може да ме нарани адски много...
27.Вярвате ли в любовта - ДА
28.И какво представлява тя за вас - многобройни хора са се опитвали да я опишат и аз едва ли ще мога, но за мен тя е това, което изживявам вече 4 години...
29.Какво е за вас лъжата и случва ли ви се да послъгвате - за мен благородната лъжа съществува :) но последиците от нея никога не са хубави...
30.Кое е нещото което най-много мразите в хората и защо - мразя неосъзнатостта, ако мога така да се изразя. това, че много хора не вникват в нещата... мразя и това, че всеки само 'мърмори', но не предприема нищо за да промени нещата
31.Кое е нещото което най-много обичате в хората - силата да се борят
32.Мислите ли си за някой тайно/ако да за кой/ - ами да за много хора, но и да ги спомена едва ли някой ги познава
33.Имате ли любим спорт/какъв/,а вие самите спортувате ли нещо - обичам спорта и даже исках да отида в спортно училище, но майка ми не ми разреши :( тренирах много неща, но след като влязох в друго училище спрях. в момента само от време на време фитнес :)
34.Напишете своето мото - Make Love Not War!
35.Напишете съвет за това как да станем по-добри - усмихвайте се повече :)
37.Напишете нещо за спомен - Love Is The Answer :e618:


Нед Май 11, 2008 21:46
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: ЛЕКСИКОН
1.Как се казваш - Самир
2.От къде си/без точен адрес да не се чудите къде ще поберете неканени гости/ - София
3.Кога си роден/а - ...04.1977г.
4.Каква зодия си - Овен
5.Какъв цвят са очите ти - Кафяви
6.Колко висок/а си - 172
7.Цвят на косата - Черна
8.С каква прическа си - Нула номер
9.Стил на обличане - Спортен
10.Каква музика слушаш - Човека глас - Краси Аврамов, ама в периода му преди ареста :lol:
11.Любим филми/комедия,драма,екшън и т.н./ - Комедиите ме отпускат.
12.Любимо занимание в свободното време – Да правя глупости :oops:
13.Работиш или учиш/и какво/ - Работя „парички”.
14.Любимо ястие - Нямам
15.Любимо питие – Водка със сокче :e510:
16.Имаш ли си гадже – Еми в момента имам 7, ама седмото още не знае :oops:
17.Семейни ли сте - Мисля да се женя за седмото ми гадже
18.Деца имате ли и какви – Ето тук ми е силата, ама още нямам
19.Изневерявали ли сте - Яко :P
20.А на вас/и какво е продължението на това/ - Не
21.Къде обичате да ходите през уикендите - На гости при някоя мацка, да ядем бонбони.
22.Как обичате да прекарвате лятото,зимата... - Лятото - гол, а зимата - с шапка.
23.Разкажете някаква интересна случка от вашия живот - Еми веднъж като се разхождах в гората, видях как Кумчо Вълчо задява Червената Шапчица, беше много забавно, ама накрая тя го отряза :(
24.От какво ви е страх – Баба Яга :e536:
25.Опишете се с няколко думи – Олигофрен...... :e343:
26.Кое е нещото което би ви направило тъжни – Нещастието
27.Вярвате ли в любовта – Да и в Седмото ми гадже.
28.И какво представлява тя за вас – Седмото ми гадже или любовта? :roll:
29.Какво е за вас лъжата и случва ли ви се да послъгвате - Не я обичам, но съм лъгал :shifty1:
30.Кое е нещото което най-много мразите в хората и защо – Злобата, завистта, селски манталитет - тези качества правят чОВЕКА още по-жалък.
31.Кое е нещото което най-много обичате в хората – Да са широко скроени.
32.Мислите ли си за някой тайно/ако да за кой/ - Много ясно, за Седмото ми гадже :e183:
33.Имате ли любим спорт/какъв/,а вие самите спортувате ли нещо – Футбол, а аз самия ходя на фитнес :strongbench:
34.Напишете своето мото - „Върши си работата сериозно,но никога не се взимай на сериозно!” :wink:
35.Напишете съвет за това как да станем по-добри - Да се усмихваме по-често :P
37.Напишете нещо за спомен - „Нещо за спомен” :lol:


Вто Окт 05, 2010 19:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: