Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
ЕДИН за Всички 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="bura-bura"]4е се уреди-воистина така си е,но дали има стоиност това с което се уреди?колко струва 1 бурборко?поне за мен -ни6то особенно.клоуни с лопата да ги рине6 в тоя цирк на име българия[/quote]

Здравей Бур.И ние те обичаме -бих се пресъединила към мнението на другите потребители.Не -не съм съглсна ,че такива като бурборко с лопата да ги ринеш.Бурборко беше сладък,готин,винаги в добро настроение и винаги позитивно настроен да развесели всеки ...Незнам -може би не винаги ти е било до смях и закачки -но никога никой не разбра-та дори и Аз-до онази прословута вечер -когато ме извика и ми съобщи ,че си тиреш никовете ....Знаеш колко те убеждавах и колкото ти се молих -да не го правиш -но явнооо и на теб всичката помия в сайта ти дойде в повече -Еднин се раздаваше -всички печелихме....Един страдаше -малко разбираме за тоова ....НО...радвам се ,че все пак намери сили да се върнеш при нас ....Още веднъж Бур -обичамете -не се променяй ...Бъди такъв какъвто си ...Ти си Човек с главно *Ч*


Пон Юли 09, 2007 07:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 22:56
Мнения: 31
Мнение 
Лъв4е,върнах се защото тук има прекалено много хора които оби4ам и заради които всяка порция помия си струва да бъде попита.а аз съм попивателна от висок калибър.понякога хората са изнервени и имат нужда да си го излеят на някого,ако поне на един му олекне след това-аз съм насреща!които,когато и както му е удобно може да разтовари напрейението си върху мен,няма проблеми,готож сум да изслу6ам всяка ядна тирада с усмивка .ако усмивката ми дразни-мога да бъда и сериозен поне за малко.а за тия без елементарно възпитание и 4увство за благоприли4ие мога да кажа само 1:да се опитва6 да уязвиш умен 4овек с простотии е се едно да се опитваш да свалиш луната с куршум-гърмиш,гърмиш а тя все си е там и свети ли свети:) на добрата 4аст от абонатите в саита мога да кажа само 2 думи4ки-ОБИ4АМ ВИ!!!


Вто Юли 10, 2007 06:27
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Апр 01, 2007 22:15
Мнения: 63
Мнение 
Градски, ти си супер! :))) Радвам се че те има! Поздрави най-сърдечни!


Вто Юли 10, 2007 08:30
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="bura-bura"]Лъв4е,върнах се защото тук има прекалено много хора които оби4ам и заради които всяка порция помия си струва да бъде попита.а аз съм попивателна от висок калибър.понякога хората са изнервени и имат нужда да си го излеят на някого,ако поне на един му олекне след това-аз съм насреща!които,когато и както му е удобно може да разтовари напрейението си върху мен,няма проблеми,готож сум да изслу6ам всяка ядна тирада с усмивка .ако усмивката ми дразни-мога да бъда и сериозен поне за малко.а за тия без елементарно възпитание и 4увство за благоприли4ие мога да кажа само 1:да се опитва6 да уязвиш умен 4овек с простотии е се едно да се опитваш да свалиш луната с куршум-гърмиш,гърмиш а тя все си е там и свети ли свети:) на добрата 4аст от абонатите в саита мога да кажа само 2 думи4ки-ОБИ4АМ ВИ!!![/quote]

Бур ,мога и да се завторя и потретя -ноо и ние те обичаме и се радваме,че отново си сред нас...Много ми хареса това с куршумите и Луната ...и е много вярно ша знаеш... :P :P :P


Вто Юли 10, 2007 15:54
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 21:57
Мнения: 9
Мнение 
едно скъпо за мен съ6тестжо ме наре4е някога "един от малкото останали Дон Кихотовци".за жалост скъпа моя истината е разли4на,близко бе,не дон кихот а сан4о панса съм аз пиле.ду6евно нисък,сурде4но затлъстял и интелектуално простовати4ук.да опитвам се да се боря с моите вятърни мелници но нямам ни броня ни копие ни росинант.само дисаги с тъпи вицове,.но въпреки това 6те продължа да яздямагаренцето си наперено сяка6 е вран арабски жребец и 6те поемам ударите на съдбата с из4ан4еното си рицарско достоинство.народа има нужда от хляб и зрелища,еми хляб за сужаление не мога да осигуря на вси4ки но зрели6та?зрелища ще има доволно за вси4ки.каквото и да ми струва.поне за мен си струва да стане6 за посмешище ако от това се роди поне 1 усмивка...


Чет Юли 12, 2007 22:35
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 22:32
Мнения: 453
Местоположение: Костинброд
Мнение Re: ЕДИН за Всички
[quote="lavica"]Един за всички, всички за един...

Това не е тема за приятелите...
Това не е тема за по-специалните приятели...
Това е тема за Вас...


Питам се...
Колко от вас биха жертвали цялото си същество заради някой друг...
Колко от вас биха се отказали от всичко заради някой друг...
Та дори и този някой друг да е неблагодарен егоист...
Или може би вие сте този ‘ някой друг’, който мисли само за себе си, който чака приятелите му да се жертват за него, без той да е готов да направи същото...

Това е една тема за егоизмът в живота...
За жалост,колкото и да отричаме ....май всеки от нас е до някаква степен егоист....

В какво се състой вашият егоизъм?
И проявявате ли такъв в приятелството...
Жертвате ли се?
Или оставяте някой друг да се жертва вместо вас?

Аз ще отговоря първа ...В този сбъркан, повърхностен и безочлив свят е все по-трудно да откриеш свестен и истински човек.*Благоря на бога,но тук в този сайт -аз срещнах доста свястни хора,които с гордост мога да нарека мои истински приятели* Eгоизмът и безчувствието, което ни обвзема, е резултат от всичко това. И все пак всеки сам за себе си преценява дали да бъде подвластен на тези емоции, или да остави сърцето си отворено за хората. Аз лично мога да давам всичко от себе си и да се жертвам само за любимите си същества и Приятелите,но винаги помагам на изпаднал в беда с каквото мога.... Както казах и по-горе -всички сме егоисти -но е добре когато егоизма е в премери граници ... Мразя егоистите ,които са заслепени от собоственото си Аз -и не ги интересува какво причиняват на другите -Важното е на всяка цена те да са добре....

ПС....Искам да ви кажа -Мили мои приятели -Обичам ви многоо и знайте,че винаги за всичко може да разчитате на мен,както аз разчитам на Вас :P :P :P[/quote]


Щего кажа най-просто така за приятелите си давама и живота


Чет Авг 02, 2007 14:57
Профил ICQ
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 18:09
Мнения: 357
Мнение 
За много МНОГО близки хора бих направил каквото се налага
За останалите не ми пука


Сря Май 07, 2008 05:09
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение 
Пролет пукна,птички запяха,Мери се разлигави...нищо ново под слънцето. :D
Едва ли някой е намерил приятел тук. Познати-да, някой с който да пие 2-3 бири- да, някоя за 1 нощ/2,3 :lol:/- да,но чак приятел едва ли.Поне в тоя смисъл който го разбирам аз. :) Но пък всеки си тълкува думата приятел различно.Разни хора - разни идеали :)

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Сря Май 07, 2008 13:05
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="Hopeless_"]Пролет пукна,птички запяха,Мери се разлигави...нищо ново под слънцето. :D
Едва ли някой е намерил приятел тук. Познати-да, някой с който да пие 2-3 бири- да, някоя за 1 нощ/2,3 :lol:/- да,но чак приятел едва ли.Поне в тоя смисъл който го разбирам аз. :) Но пък всеки си тълкува думата приятел различно.Разни хора - разни идеали :)[/quote]

Краси,моля те погледни кога Мери е пуснала тази тема...Това,че пролетта е пукнала-няма никакво значение....Ако Мери спре да се лигави -ще изгуби чара се и няма да е Тя -това което е в момента...Може би си прав -Приятел е много силна дума.Поне за мен...Наистина мислих,че съм срещнала много Истински приятели -ноо за сетен път се убеждавам,че такива са само 2-3...Другите са ми били приятели от лични интереси и изгоди...Не съжалявам,че съм ги познавала,не съжалявам,че съм ги мислила за такива -с моята детска наивност/та бие чак на глуповатост/ е нещо нормално...Човек се учи от грешките си -няма безгрешни хора.Но наистина за малкото ми приятели съм готова на много саможертви -доказала съм го и ще продължавам да го правя и за в бъдеще....

ПС.Краси,искам да ти се извиня/ти си знаеш защо/- и ако можеш да ми простиш може да видиш в мое лице отново верен приятелел какъв ти бях ...Ако ли не - здраве да е ...


Сря Май 07, 2008 13:26
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение 
Ха...а сега де:) Незнам за кво има да се извиняваш,май пак нещо съм пропуснал,ма ако има нещо не е мястото тук май,има лична,има телефони,да не говорим че преди два дена и на уше можеше да го кажеш :D

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Сря Май 07, 2008 13:58
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="Hopeless_"]Ха...а сега де:) Незнам за кво има да се извиняваш,май пак нещо съм пропуснал,ма ако има нещо не е мястото тук май,има лична,има телефони,да не говорим че преди два дена и на уше можеше да го кажеш :D[/quote]
Краси, мисля,че е човешко да се греши -но още по-човешко е да се прощава на тези които осъзнаят грешките си...По-добре късно -отколкото никога ...
ПС.Ти ли не знаеш защо ти се извинявам???Хм...


Сря Май 07, 2008 14:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 12:48
Мнения: 89
Мнение 
Аз намерих приятел тук - Вяра


Вто Май 13, 2008 13:53
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 110 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: