Напиши нова тема Отговори на тема  [ 486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Следваща
Проблем в Белота 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 21:26
Мнения: 3
Мнение 
засто имаме на реитинга 0


Сря Юли 04, 2007 20:15
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
Та, партът ми заби за няколко секунди, след това се върна обратно... Каза си Пас-а, дойде моят ред и какво става - аз нямам листа с анонси... И така послушно си изчаках докато времето ми изтече, изхвърли ме като мръсно куче от играта, в която сами може да видите колко е резултата и за кой... Е как да имам мерак пак да седна да играя, при положение че се случват такива неща? :x Да не говорим за постоянното забиване...

[url=http://upload6.postimage.org/538724/photo_hosting.html][img]http://upload6.postimage.org/538724/bug.jpg[/img][/url]


Вто Юли 24, 2007 22:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 14:38
Мнения: 1
Мнение 
Кво става от една седмица някаде немога да влезна в белота в сантесето влизам в бриджа влизам но не в белота защо ви плащаме бе хайванчета измислени аман от български простотии как може да искаш пари да предлагаш продукт а в същото време да се подиграваш с хората не 2.40 а пукнато пени неструвате.............


Пон Окт 08, 2007 19:06
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
Ти преди да почна да ръсиш глупости наляво и надясно пробва ли описаните начини за отстраняване на проблема?


Вто Окт 09, 2007 08:41
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 12:26
Мнения: 4
Мнение problem
Наскоро имах следния проблем, играеме на боя купа, аз имам каре 10 , опонента има каре попове и на края на играта зачита че карето попове бие карето 10, как става това???


Пет Окт 19, 2007 16:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2007 16:26
Мнения: 2
Мнение 
Регистрирана съм в сайта, приема името и паролата ми, но не ме допуска да играя. Когато натиста бутоните "играй белот" не ме допуска до стаите. На какво се дължи това и как да вляза в играта :( :(


Вто Ное 27, 2007 19:57
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
Здравей,
пробвай да влезеш в профил - там в ляво имаш бутон играй белот - зареди играта от него


Вто Ное 27, 2007 20:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 02, 2007 16:26
Мнения: 2
Мнение 
[color=red][b]не пиши едно и също, а погледни какво ти написах горния пост[/b][/color]


Вто Ное 27, 2007 20:10
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
Здравей, slavqna_sl ! Щом не те допуска е възможно или стаите да са пълни, или да нямаш инсталиран флаш плеър , или е нужно да изчистиш кеша за съответния браузер по следният начин:
За IE :
Tools -> Internet Options -> Delete Files
или за изтриване на кукитата (cookes):
Tools -> Internet Options -> Delete Cookies
За FireFox:
Tools -> Options -> Privacy ->Cache -> Clear Cache Now
или
Tools -> Options -> Privacy ->Cookies -> Clear Cookies Now

Oпитай с друг браузър (IE, FireFox, Opera, SeaMonkey), за да провериш дали проблема съществува и с тях.


Вто Ное 27, 2007 22:54
Профил WWW
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
Флорче по даденото описание въобще не и зарежда прозореца, ако няма флаш плеър ще и отвори прозореца и в него ще и пише, че трябва да бъде инсталиран.
Другото което е, че не чете какво съм и отговорила, а копира първоначалното си мнение без да обясни дали е пробвала описаната от мене стъпка


Вто Ное 27, 2007 22:58
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 07:47
Мнения: 838
Мнение 
[quote="slavqna_sl"]Регистрирана съм в сайта, приема името и паролата ми, но не ме допуска да играя. Когато натиста бутоните "играй белот" не ме допуска до стаите. На какво се дължи това и как да вляза в играта :( :([/quote]
Наскоро ми се наложи да играя от друг компютър.Случи се същото - кликам върху "бутона" "Играй Бридж" - нищо не става.Върху "Сантасе" - пак нищо.
В моя случай проблемът беше свързан с "Изскачащите прозорци"(т.нар. Pop-ups).Пробвай следното:
В Internet Explorer Tools-->Internet Options-->Privacy->>махаш отметката пред Block Pop-up widows.
Или ако не ти се занимва с всичко това, просто трябва да държиш натистат бутона Ctrl. докато кликащ на "Играй Белот" например.

Надявам се, че ти бях полезен.
Чичо Ники

_________________
[b][color=#0000FF]Чичо Ники[/color][/b]


Сря Ное 28, 2007 08:41
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 05:03
Мнения: 1
Мнение 
[url=http://www.postimage.org/image.php?v=Pq28xqvr][img]http://www.postimage.org/Pq28xqvr.jpg[/img][/url]


Съб Дек 08, 2007 11:57
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Май 26, 2007 19:26
Мнения: 8
Мнение 
ОТ ДНЕСКА (Пон Дек 10, 2007 ) ГЛЕДАМ ЧЕ СТЕ СЛОЖИЛИ НОВА ВЕРСИЯ НА БЕЛОТА С НЯКОИ ПОДОБРЕНИЯ КАТО ТАМ ЛИЧНИЯ ЧАТ И МОЖЕ ДА ИМА И ДРУГИ ПРОСТОТИИ НЕ ЗНАМ, ТА ОТ ДНЕСКА КОГАТО МИ ПРЕКЪСНЕ ВРЪЗКАТА СЪС САЙТА АМА СЪВСЕМ ЗА МАЛКО ЕДИН МАКСИМУМ ДВА ТАЙМД АУТА ОТ РУТЕРА И ВЕДНАГА ПОЧВА ДА МИ ИЗКАРВА ВРЕМЕТО ЗА ИЗЧАКВАНЕ И ВЪПРОСА ДАЛИ ДА СЕ ВЪРЖА КЪМ САЙТА ОТНОВО ИЛИ НЕ И АЗ ЦЪКАМ НА "ДА" ДА СЕ ВЪРЖЕ ОБАЧЕ СИ ПИШЕ "ЛОГГИНГ" И НЕ СЕ ВЪРЗВА, А ПОСЛЕДНИТЕ НЯКОЛКО СЕДМИЦИ ТАМ ОТ ДОСТАВЧИКА МИ СМЕНЯХА ЕДНИ НЕЩА И ЧЕСТО МИ ПРЕКЪСВАШЕ ВЗЪЗКАТА КЪМ САЙТОВЕТЕ ОТ БГ И ВИНАГИ АМА ВИНАГИ СЕ ЛОГВАХ УСПЕШНО НАНОВО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ НА 59 СЕКУНДА ИЛИ НА ПЪРВАТА СЕКУНДА ДО ВЧЕРА АМА ОТ ДНЕСКА СУТРИНТА НЕ СТАВА НОМЕРА НЕЩО СТЕ БЪЗИКНАЛИ И СИ ОПРАВЕТЕ ШРИФТА НА БУКВИТЕ В ЧАТА МНОГО Е ДРЕБЕН И ПОЙЧЕ ХОРА ПОЧНАХА ДА ПОЛЗВАТ КАПСА ТОВА МЕ ПРАВИ ПО НЕЗАБЕЛЕЖИМ СМЕСВАМ СЕ С ТЪЛПАТА


Вто Дек 11, 2007 07:56
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 12:59
Мнения: 164
Мнение 
Абсолютно същото ми се случи и на мене. За момент прекъсна връзката, опитах се да се reconnect, но не стана. Остана си на connecting, а сайтът се рефрешваше спокойно, което доказва, че имах нет към момента.. В един момет видях, че ми е отчело играта като напусната, а иначе още си стоях там в стаята с окуражаващия надпис connecting. :roll:

_________________
Here I Opened Wide The Door - DARKNESS There And Nothing More...


Вто Дек 11, 2007 10:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 07:32
Мнения: 10
Мнение 
Точно така е - върнете предишната версия, с тази забива дори да имаш нет! И няма шанс да се върнеш докато с предишната не е проблем дори да прекъсне нета!


Вто Дек 11, 2007 12:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron