Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблем в Черна Донка 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2007 16:38
Мнения: 69
Мнение Проблем в Черна Донка
[img]http://i.data.bg/08/06/16/1006664_orig.jpg[/img]
:roll:


Пон Юни 16, 2008 14:29
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение 
Здравейте,
Някой дискънектнал ли си е по време на играта ? т.е. загубил е връзка излязъл е прозорец изчакване на играч и играча пак се е върнал ? Също вие сте останал с една карта повече по време на игра, а не най-накрая на последна ръка ? Нещо друго по-различно да сте забелязали когато сте играли ?


Пон Юни 16, 2008 15:25
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2007 16:38
Мнения: 69
Мнение 
[quote="Moderator"]Здравейте,
Някой дискънектнал ли си е по време на играта ? т.е. загубил е връзка излязъл е прозорец изчакване на играч и играча пак се е върнал ? Също вие сте останал с една карта повече по време на игра, а не най-накрая на последна ръка ? Нещо друго по-различно да сте забелязали когато сте играли ?[/quote]
По време на разиграване,към края.Случва ми се вече за втори път и пак аз оставам с 1 карта повече от съперника.Никой не се е премахвал от играта и после да се е връщал-съвсем нормална игра до един етап.Ако имате други въпроси,с радост ще ви помогна,сътруднича. :wink: 8)


Пон Юни 16, 2008 16:29
Профил
напреднал
напреднал
Мнение 
Понякога се слъчва някои да не хвурли карта, а другия след него хвърля и се получава така наречената от мен "невидима карта" и този човк накрая остава с една карта накрая.
Друг път щракаш а картата не се хвърля.
Като свърши играта реита на първия намаля а на четвъртия се овеличава а като дадеш на инфо си е колкото трябва, като влезеш на ново в страницата се оправя.
Друго за сега не съм видял....


Вто Юни 17, 2008 02:28
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 20:13
Мнения: 2
Мнение 
Има и още един бъг. Получават се почти винаги разлики в рейтинга който ти изписва в играта и този който всъщност е реалния рейтинг в профила ти.
Може би за момента не е кой знае какъв голям проблем но е хубаво да се оправи и той.
Дразнещо е все пак да имаш рейт 1300 и да ти го изписва като 1175 и да не можеш да влезеш в игра с 1200 рейт. :?


Сря Юни 18, 2008 01:22
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 20:13
Мнения: 2
Мнение 
Системата за отчитане на точки също куца. Не е правилно някой да излезе по средата на играта и понеже има най-малко наказателни точки да му се присъжда първото място. Едва от седмица е пусната играта, а всеки втори злоупотребява с този пропуск


Сря Юни 18, 2008 12:17
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение 
Последната отбелязана грешка би трябвало да е по-скоро визуална, тъй като на напусналият играч винаги му се отнема пълният рейтинг , който би загубил при нормално изиграна игра докрая. Съответното другите играчи увеличават рейтинга си в зависимост от това докъде е стигнала играта (нормално се играе до 100т), като максималният рейтинг който могат да спечелят е до 75% от този получен при изиграна докрай игра.


Сря Юни 18, 2008 14:18
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение 
Посочените грешки от ivelin.georgiev са коригирани.


Чет Юни 19, 2008 07:14
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение Здравейте
Много бъгове има в тази игра.Играем в моя стая /това не се случи веднъж/- аз съм рейтинг 1399 -и сървара зъбива- играч не може да хвърли карта и след изтичане на 1та минута -дава че сме победители 3ма ....и моят рейт -вместо да се покачи- намаля на 1309 .Е това не го разбирам -ама хич как става.Знаете,че аз никога не съм се борила за точки -ноо когато има правила -трябва да се спазват.Друг бъг -пак в стая и когато някой остане с най-малко точки не пуска карта -и му отчита че е победител и му дава много точки.За няколко игри -тези бъгове открих на прима виста.За сега лека вечер и до нови срещи...


Чет Юни 19, 2008 22:47
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение 
Кога са се получили посочените от вас грешки ? На 19 юни или е играно по-рано ?


Пет Юни 20, 2008 14:26
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="Moderator"]Кога са се получили посочените от вас грешки ? На 19 юни или е играно по-рано ?[/quote]
Здравейте.Да -на 19 юни цяла вечер беше игра на нерви в тази Черна Донка.Такива смешни ситуации бяха,че просто незнаехме да се смеем ли да ,да плачем ли ....Но да се надяваме ,че в най-скоро време всички нередности ще бъдат остранени.За сега желая лека вечер и Късмет на играещите :P :P :P :P


Пет Юни 20, 2008 20:54
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 20:42
Мнения: 2
Мнение Reiting
Един път като завърших на първо място, ми отне точки и то доста, вместо да ми даде! Нямам скрийншот, защото сега видях темата. Надявам се, че все пак съм била полезна.
Сетих се също, че един път не ми даде да пусна карта и накрая останах аз само с една и играта блокира.


Съб Юни 21, 2008 12:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 16:13
Мнения: 14
Мнение 
[quote="Moderator"]Последната отбелязана грешка би трябвало да е по-скоро визуална, тъй като на напусналият играч винаги му се отнема пълният рейтинг , който би загубил при нормално изиграна игра докрая. Съответното другите играчи увеличават рейтинга си в зависимост от това докъде е стигнала играта (нормално се играе до 100т), като максималният рейтинг който могат да спечелят е до 75% от този получен при изиграна докрай игра.[/quote]
Нормално изиграна докрай, но завършена на кое място ? Значи като ни пише 3то място,когато някой е напуснал , взимаме 75% от точките за 3то или за първо място ?


Пон Юни 23, 2008 11:24
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение 
Отчитането на рейт като цяло е доста странно и безсмислено изглеждащо. Не мога да говоря в точни цифри, давам последния пример - някой излиза от играта, докато е преполовена, и на нас ни взима рейт разбирасе, понеже сме на някакво положение в класирането. Излизам ей сега при току=що започнала игра, и то в същия момент в който се натиска "Започни игра", и ми взима около 30 рейт?? Ех...


Съб Юли 05, 2008 00:14
Профил
напреднал
напреднал
Мнение 
Преди малко играх игра,в която един от играчите,които беше на 2ро място във временното класиране, напусна и вместо да ми се пише второ място(тъй като бях 3ти по принцип),както и беше обявено във финалния прозорец, ми се писа 3то място..... :evil: :evil:


Нед Юли 13, 2008 12:32
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: