Напиши нова тема Отговори на тема  [ 93 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Проблем в Новата версия на белота 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 393
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Случва се, да, както и в игра на живо се случва например да не видиш, че имаш терца - част от играта.


Вто Дек 13, 2011 15:41
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Май 20, 2007 12:53
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Имам проблем с абсолютно всички игри. Пуска белот, зарежда и след това черен екран! Така е с всички игри.. моля помогнете!


Пет Дек 16, 2011 13:47
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Изчистете си кеша и бисквитките. С друг браузер има ли го този проблем?


Пет Дек 16, 2011 20:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 17, 2011 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
айде някой модератор да ми провери историята на игрите и да ми каже защо за една игра ми взехте около 7300 и сега съ на 0 $.


Съб Дек 17, 2011 16:30
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
[quote="lighta"]айде някой модератор да ми провери историята на игрите и да ми каже защо за една игра ми взехте около 7300 и сега съ на 0 $.[/quote]

Добавени са Ви чиповете.


Пон Дек 19, 2011 07:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 17, 2011 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Пак същото , вземете си оправете този бъг..... :( вече взе да ми писва :evil:


Вто Дек 27, 2011 21:41
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Май 20, 2007 12:53
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Имам си го проблема. И с Interenet Expl. и с Google Chorme и с Mozilla, не използвам Opera.
Изчистила съм кеш и бисквитки, но при Internet Explorer ми дава някакъв error! Моля помогнете с най-новата версия съм на Adobe и нищо не съм барникала по настройки просто един ден почна да ми дава черен екран и това е! От 2 месеца е така!


Сря Дек 28, 2011 21:11
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 02:00
Мнения: 91
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
До кога с това вземане на двоен чип???Няма ли някой вече сериозно да се заеме с този проблем и да го отстани???Това ми се случва вече за пореден път и имам чувството, че е умишлено вече!!!


Прикачени файлове:
1.JPG
1.JPG [ 179.34 KiB | Прегледано 25035 пъти ]
Чет Дек 29, 2011 17:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 20:44
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Админи оправете си сървара,забива на всяка игра.От месец и половина не може да се играе като хората.На половината играчи е тоя проблем,откакто направихте тъпите си промени.Ако искате да задържите хората да влизат във вашия сайт,му обърнете внимание.


Чет Дек 29, 2011 21:43
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
JENA за решение на Вашия проблем, посъветваха да направите следното:

1) Премахване на флаш плейъра. Повече инструкции на адрес :
http://kb2.adobe.com/cps/141/tn_14157.html
2) Инсталиране на дебъг версия на флаш плейъра:
http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html
За Internet explorer e
http://fpdownload.macromedia.com/pub/fl ... _32bit.exe
За Firefox и опера е :
http://fpdownload.macromedia.com/pub/fl ... _32bit.exe
За Chrome e по-различно пускането/спирането на плейъра и ако реши
трябва да се потърсят инструкции как става.
3) Стартиране на играта и съответно ще се появи грешка от плейъра.
Твърде възможно е някоя външна програма инсталирана на компютъра да
блокира/ влиза в конфликт със самият флаш плейър.


lighta имали сте 6466т. в 21:20ч на 27.12 , след което губите 5000 в 21:38ч на същата дата и в момента разполагате с 1466т. колкото и реално има в сметката. Ако не виждате тази сума не влизайте в игра няколко часа и опитайте след това.


Пет Дек 30, 2011 11:37
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Здравейте,
Искам да съобщя за един изключително дразнещ бъг, който напоследък засичам вече 5-6 пъти, и започва леко да ме нервира.
Днес около 11:30 играх в новия белот, игра със залог 100 (не че е от значение толкова, защото е ставало и при други залози). Ситуацията е следната: Водим за момента (някъде около 80:20 или там някъде), моя партньор е на ход, и докато му тече времето, противниковия играч (някой си Христо, ако го помня добре) взема и най-нагло излиза от игра. Дотук-нищо необикновено-некадърници има навсякъде. Проблема започва, когато заради напускането му всички бутони автоматично се деактивират. В резултат времето на партньора ми изтича, и въпреки, че противник е напуснал играта, вместо да си понесе загубата, техния отбор печели играта! Защото моя човек не се е вместил във времето си! И как да го стори?
Както вече споменах, на няколко пъти вече засичам това, и оставам с чувството, че определени безмозъчни некадърници знаят за бъга, и се възползват най-нагло когато нямат възможност с други средства да спечелят. Помислете над проблема и го решете по възможност, или поне отменете деактивирането за останалите, защото това е крайно неприятна ситуация, и по логиката на компютъра го отнасят абсолютно незаслужили почтени играчи. Друг въпрос е, че в профила ми има 10 игри "напуснал", след като не съм напускал никога игра, а всичко е по вина на прословутата "Загуба на връзка със сървъра", но това е друга мнооого обширна тема.

Спорен ден и Весело изкарване на празниците.


Съб Дек 31, 2011 11:57
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
[quote="venco2"]Здравейте,
Искам да съобщя за един изключително дразнещ бъг, който напоследък засичам вече 5-6 пъти, и започва леко да ме нервира.
Днес около 11:30 играх в новия белот, игра със залог 100 (не че е от значение толкова, защото е ставало и при други залози). Ситуацията е следната: Водим за момента (някъде около 80:20 или там някъде), моя партньор е на ход, и докато му тече времето, противниковия играч (някой си Христо, ако го помня добре) взема и най-нагло излиза от игра. Дотук-нищо необикновено-некадърници има навсякъде. Проблема започва, когато заради напускането му всички бутони автоматично се деактивират. В резултат времето на партньора ми изтича, и въпреки, че противник е напуснал играта, вместо да си понесе загубата, техния отбор печели играта! Защото моя човек не се е вместил във времето си! И как да го стори?
Както вече споменах, на няколко пъти вече засичам това, и оставам с чувството, че определени безмозъчни некадърници знаят за бъга, и се възползват най-нагло когато нямат възможност с други средства да спечелят. Помислете над проблема и го решете по възможност, или поне отменете деактивирането за останалите, защото това е крайно неприятна ситуация, и по логиката на компютъра го отнасят абсолютно незаслужили почтени играчи. Друг въпрос е, че в профила ми има 10 игри "напуснал", след като не съм напускал никога игра, а всичко е по вина на прословутата "Загуба на връзка със сървъра", но това е друга мнооого обширна тема.

Спорен ден и Весело изкарване на празниците.[/quote]

Taка-а-а...
Празниците отминаха, който пил-изтрезнял, а тук нещата са си все същите. Повече от седмица никой не сметна за необходимо да се замисли и да каже нещо по въпроса. Може би не е важно? Може и да е така. Като гледам за останалите съобщени проблеми във форума, може на техния фон да е глупаво. Ама се случва. Днес отново. И явно ще продължи и занапред. Защото е маловажно и не изисква специално внимание...
Голяма работа-някой спечелил нечестно, друг изгубил несправедливо. Нали сайта върви. В момента онлайн-4077. Това, че на 0.0001% от хората им се случило нещо не бива явно да нарушава съня и спокойствието на никого.


Нед Яну 08, 2012 20:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 02:00
Мнения: 91
Мнение Re: Проблем в Новата версия на белота
Модове, знаете за какво Ви пиша нали.....отново сървъра мята и що да не вземе двойно от чипа ми?
За кой ли път,за кой ли път.....на мен взе да ми писва и се чудя как на Вас не Ви писна?
Не е ли крайно време да се оправи този бъг,както и много други -пример:зрител подсказва на играчи...елементарно и спокойно!!!


Прикачени файлове:
1.JPG
1.JPG [ 164.06 KiB | Прегледано 24895 пъти ]
Чет Яну 12, 2012 02:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юли 08, 2011 02:00
Мнения: 40
Мнение Проблем в играта нов белот
Здравейте!Искам да Ви обърна внимание на проблем от 12.09.часа на 15.01.2012 г.Играх с партньор Mims.S за 3000 чипа срещу mechito i petarn...Играта заби при резултат 16:16 ,но,като изписа кой губи и ,кой печели пишеше само цифри ,а никове нямаше.Направи ми впечатление,че ми взе доста чипове и влязох в история игри и видях,че са отчетени 2 загуби при 16:16 и два пъти е взело по 3000 чипа.Може ли да ни се възстановят чиповете за втората игра,каквато фактически е нямало?И в последно време играта нов белот постоянно забива,защо така?Преди се е случвало много рядко,а сега...е ужасно .Играеш постоянно под напрежение.


Нед Яну 15, 2012 17:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юли 08, 2011 02:00
Мнения: 40
Мнение Проблем в играта нов белот
Здравейте,искам да Ви запозная с една ситуация,случила се на 17.01.2012г.в 23.10 часа.Играем аз и Krasimir99 срещу Solti77 и pviktorov.Играта заби,уж трябваше Солти да е на ход,полето за игра стана по-светло...и чакаме,като на Руска рулетка-да видим,кой ще изгърми.В последния момент виждам,че 15 секунди вървят за мен,но екрана е светъл и не позволява да играя.Може би трябваше да изляза и да вляза отново,нз,но мисля,че този ход беше умишлен.После изписа,че ние губим по 5000 чипа и двамата с парта,а не показва,че някой от нас не е играл.По принцип,който не играе губи повече и в история игри това се вижда.А там не показва,че някой от нас не е играл и двамата губим максимума.Защо така се получава и може ли това да е умишлен ход от противника?Най-малкото не мисля,че някой трябва да губи и друг да печели в тази игра.Нито ние имаме вина/не сме напуснали или закъснели/нито те са заслужили победата.Още повече ,че резултата беше 102 на 120 в тяхна полза,но играехме на наш анонс и резултата почти щеше да се изравни.Надявам се на отговор.С уважение Д.Йорданов


Сря Яну 18, 2012 10:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 93 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: