Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Проблем в Боен пъзел 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Има проблем в играта, който се състои, че играейки ходовете на моя противник при мен се появяват като грешни, също такова нещо се случва и с моите при него. накрая на играта на мен ми излиза, че съм победител. А на него - че той печели. И това се случва от около 2-3 седмици вече. Къде може да е проблемът и как може да се разреши?!


Сря Авг 10, 2011 18:41
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Другата седмица ще се направи рестарт на играта, надявам се, че това ще реши проблема.


Чет Авг 11, 2011 06:08
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 18:30
Мнения: 3
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
от няколко дни в играта става нещо, което и аз не мога да си обясня защо и как !!!
в началото всичко е наред, но след някой друг ход отсрещния играч започва да прави празни ходове и когато го попиташ защо той ти отвръща, че ти правиш същото ????
в крайна сметка накрая на игра и на двамата пише,че печелят, но пак както при нормални условия само единия си печели насъбраните точки
моля оправете проблема


Пет Окт 07, 2011 08:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Фев 13, 2009 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Невъзможно е да се играе бойния пъзел, на всеки от играчите показва, че другия прави празни ходове, а той самия играе нормално.


Пет Окт 07, 2011 10:54
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Предавам проблема.


Съб Окт 08, 2011 14:11
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 02:00
Мнения: 8
Мнение боен пъзел
здравейте някой може ли да ми каже защо се случва така с играта започва се нормално и след втория третия ход се почва с едни празни ходове от страна на противника а в същото време и на него му излиза че аз правя такива и това няма оправия невъзможно е да се играе по-този начин моля дайте ми някакъв отговор докога ще е така какво се случва с играта благодаря :? :? :?


Пон Окт 10, 2011 10:42
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Ще има рестарт на играта, който се надявам да реши проблема.


Пон Окт 10, 2011 18:08
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 02:00
Мнения: 8
Мнение ПРОБЛЕМА В БОЕН ПЪЗЕЛ.....
ЗДРАВЕЙТЕ ПАК имам отново същия проблем с бойния пъзел играем си и след някой друг ход се почва с празните ходове и все нарежда другия защо ги прави а всъщност играта се бъгва с нас и накрая изписва че двамата печелим казах те че ще рестартирате играта но не казах те кога влизам всеки ден и продължава все същото промяна няма докога моля оправете я сайта е много приятен и ако се скапва играта на която играя на много то за какво да ползвам въобще сайта обещания обещания и накрая нищо оправете този проблем мерси за отделено време :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Сря Окт 12, 2011 10:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 05, 2007 19:44
Мнения: 1
Мнение Проблем със бойния пъзел....
Здравейте,като вляза да играя в бойния пъзел,след като направим по 4-5 хода с опонента ми играта се прецаква и започва и на двама ни да ни дава,че другия играе грешни(празни) ходове моля оправете го или поне кажете за какво става въпрос.
Благодаря :)


Сря Окт 12, 2011 20:01
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Ще помоля всички, които имат все още този проблем да пишат в темата.


Чет Окт 13, 2011 17:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 02:00
Мнения: 8
Мнение боен пъзел
здравейте пак да спомена че ползвам google chrome от там влизам в сайта да играя и онзи ден пробвах с мозила е от там нямах проблем с играта та питам какво да правя защо дава проблем само с google chrome :roll: :roll: :roll: искам да си ползвам него за да играя пак


Съб Окт 15, 2011 09:55
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 10:31
Мнения: 3153
Местоположение: стара загора
Мнение Re: боен пъзел
Кликни на гаечния ключ,после сложи маркера на"инструменти", ще се отвори едно прозорче, в което трябва да кликнеш на"изчистване на данните за сърфиране", като внимаваш[b] да няма отметка [/b]на[u] "изчистване на запазените пароли"[/u] и мисля, че няма да имаш проблеми.


Съб Окт 15, 2011 11:29
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Здравейте,
открита е причината за проблемите в играта. Проблема се оказа в промени в новият флаш плейър - версия 11. Ако единия играч играе с по-стара версия, а другият с по-нова играта не работи коректно. Ако и двамата сте с еднаква няма проблем.
Решението е че, който иска да играе боен пъзел трябва да инсталира последната версия на плейъра - 11, като това става
автоматично при самото зареждане.


Съб Окт 15, 2011 12:43
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 02:00
Мнения: 54
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
защо в момента няма достап до пазела

_________________
Твое право е да ме ругаеш, мое право е да не те слушам. Аристип


Съб Окт 22, 2011 12:11
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 393
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Защото достъпът до играта е временно преустановен, както си пише.


Съб Окт 22, 2011 13:50
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron