Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Проблем в Боен пъзел 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
ще предам за проверка


Чет Май 06, 2010 10:57
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
[quote="Bibon78"]Вероятно не е най-подходящото място, но понеже не открих друго, пиша тук.

Имам следния въпрос - по каква причина преди 3-4 дни ми бе нулиран рейтинга в Боен пъзел, без да ми бъде изпратено обяснение или предупреждение. В деня, в който това се случи, имах проблеми с интернет доставчика си, което доведе до многократно блокиране на играта, както и на самия компютър. След надлежен и пореден рестарт на рутер и машина, при влизането си установих, че са ми отнети 10 хиляди точки от рейтинга.

Играта ми харесва. И в момента я играя, макар и с доста занижен рейтинг (в онзи ден ме занижихте на 12 точки - безпрецедентно отвсякъде. Сега имам към 900 и нещо).

Та, ще се радвам, ако намерите време да ми обясните защо се стигна до тази ситуация.[/quote]

при прекъсване на връзката се получава този проблем, направена е проверка и са ви възстановени 10 000 точки


Пет Май 07, 2010 20:32
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 04:37
Мнения: 1
Мнение Боен пъзел [Fix Blind]
Такам става дума за Blind и това което смятам за бъг или просто недоизпипано.
Blind е магия която иска доста голямо количество мана и въпреки това не върши нищо полезно след като по принцип тя кажи речи трябва да ти прави играта ...
Стига съм се обеснявал да минем към самия бъг:
Глупавото в случая е че когато пуснеш магията за да може опонента ти да пропусне 1 ход (и ти да си с 1 напред) на теб ти взима ход за това че си го пуснал което напълно обесмисля магията и маната която си дал за нея!


P.S.
Същото може да се каже и за Fire Hell въпреки че тя малко или много нанася някакви щети така че ... нз решението си е ваше, но Blind определено има нужда да се поправи.

И още нещо по-така Offtopic докато съм привлякал вниманието ви.
Би било добре в чат прозореца (или в отделен такъв) да изписва когато някой пуска някаква магия.


Нед Май 23, 2010 19:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Боен пъзел [Fix Blind]
[b]PrinceOfDamned[/b], напълно те подкрепям по въпроса за "Blind" магията, но при "Fire Hell" нещата не стоят точно така.
Пример: Да речем, че ти си на ход, имаш събрани точки за 'Fire Hell", но и са ти се подрдили черепи...
В тази ситуация въпросната магия би ти свършила доста полезна работа - правиш я, като вземаш на противника 5 жизнени точки и отново ти си на ход, като ти се отдава възможност да направиш и подредените черепи, което са си общо 14 жизнени точки, ако комбинацията е от 3 черепа. Ако обаче черепите са почвече, тогава ударът, който ще нанесеш на противника си ще е без аналог. :wink:
Според мен "Fire Hell" си е добра магия, но е вярно, че се използва сравнително рядко.


Сря Юли 28, 2010 12:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Ще споделя за един друг бъг в играта.
Всъщност не знам дали е бъг или по-скоро недомислица.

Когато играта е към края си и губещият прецени, че не може да я спечели, просто излиза от стаята, което от своя страна се отбелязва, като "Напусната игра", а в същото време на другият играч му се изписва, че е спечелил играта, но не му се индексира, като победа в статистиката, което е в негов ущърб. По правилно би било, след изтечане на времето за изчакване, на напусналия играч да му се индексира загуба, а на другия - победа. "Напусната игра" може да се записва тогава, когато не напусналия, съзнателно потвърди(в рамките на времето за изчакване), че е съгласен да се прекрати играта. Тоест, по този начин ще се предотврати тенденциозното напускане на играта с цел запазване на положителен резултат.
В противен случай не виждам смисъл от тази статистика.
Ако тези правила бъдат въведени, ще е добре минималното време на изчакване да се промени от 1 на 3 минути, за да се избегне до минимум фактора разпадане на интернет връзка.

Много от играчите (в повечето случаи хора с висок рейтинг) използват тази недомислица съвсем съзнатело!


Сря Юли 28, 2010 13:30
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 30, 2009 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Моят случай е подобен с този на Bibon78 .Жълтиците ми изненадващо намаляха с около 20000. :?:


Пет Юли 30, 2010 15:38
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Miss_S направена е проверка и са Ви добавени 20 000


Нед Авг 01, 2010 11:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 30, 2009 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Благодаря Ви :smile1: Слънчева седмица от мен и много усмивки :thankyou:


Нед Авг 01, 2010 16:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Проблем в боен пъзел
[color=#BF4000]Моля ако някой има представа да ми отговори на въпроса защо вчера рейтинга ми на БОен пъзел беще над 36000, а днес при първото ми влизане беше 19 :shock: ? Вече е сто и нещо, защото изиграх няколко игри.
Благодаря![/color]


Чет Яну 13, 2011 17:49
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: проблем с боен пъел
рейтинга е възстановен


Пет Яну 14, 2011 18:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 04, 2010 02:00
Мнения: 1
Мнение проблем със играта боен пъзел
здравейте,имам проблем ,не ми стартира само играта боен пъзел.
каква може да е
причината.


Вто Мар 22, 2011 11:13
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
изчистете си кеша и бисквитките


Вто Мар 22, 2011 20:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 21:01
Мнения: 2
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
[quote="VAS"]изчисти си кукитата[/quote]
тази игра от ден на ден бъгва все повече обърнете внимание де


Пон Май 02, 2011 17:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 21:01
Мнения: 2
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
оправете играта де много бъгва щом ние спазваме вашите правила


Пон Май 02, 2011 17:29
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 18:30
Мнения: 3
Мнение Re: Проблем в боен пъзел
Имам един проблем в боен пъзел, който за 5 6 път ми се случва - докато играя минава моя ход и идва 30 секунди на другия играч, при което той не прави ход времето му изтича, но не губи играта, тя блокира и ако реша аз да излезна аз губя... защо става така и какво да правя в този случай и сега в момента същото се получи и аз не искам да излизам и си стои ...


Съб Юни 18, 2011 17:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron