Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Проблем в Боен пъзел 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
В нито една от игрите не ме пуска,само на 1ва стр.Ако имате проблем поне ни обяснете за да знаем.


Пет Фев 26, 2010 15:57
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
26.02.2010
БТК свързаност проблем
Проблем в свързанността между БТК и нашият доставчик е причина потребителите на БТК да не могат да играят в игрите. За всички останали потребители на други интернет мрежи няма проблем.
Прочетох сега съобщението Ви,това какво означава,че ще влизаме само до 1ва стр ли,Ако има проблем ,защо ни пуска до нея?И какво сме виновни ние,че да сме така ощетени?Това на нищо не прилича вече...........


Пет Фев 26, 2010 16:10
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 02:00
Мнения: 54
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
:oops: а има ли надежда да се оправи скоро :e145:

_________________
Твое право е да ме ругаеш, мое право е да не те слушам. Аристип


Пет Фев 26, 2010 16:24
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Ако не го оправят,ще си пишем тук,друго не ни остава...............


Пет Фев 26, 2010 16:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 02:00
Мнения: 54
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
oxxx...tova forte e kato narkotik.. :mbounce: .........ISKAM DROGAAA :wbounce1:

_________________
Твое право е да ме ругаеш, мое право е да не те слушам. Аристип


Пет Фев 26, 2010 16:56
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
А аз да играяяяяяяяяяяяяяяя


Пет Фев 26, 2010 16:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 02:00
Мнения: 54
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
EEEEEEEEEE.................mnogo iskame :e256: ..mai 6te imame preduprejdenie......TOVA NE E 4AT....... :e323:

_________________
Твое право е да ме ругаеш, мое право е да не те слушам. Аристип


Пет Фев 26, 2010 17:04
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Не е чат да,но сам си платила и нета и випа и искам да играя


Пет Фев 26, 2010 17:09
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 15:07
Мнения: 5
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
В играта "Боен пъзел" може да се прави празен ход. Това става като се опиташ да размениш 2 съседни елемента, които тъй като реално няма да образуват три поредни се връщат по местата си, но същевременно ти губиш част от живота си. Така, този които е с по - голямо ниво живот при по завързани ситуации започва да издевателства и прави празни ходове, по описания по горе начин. Този , които е с по малко количество живот ако прави празни ходове по бързо ще му се свърши живота, а ако играе по правилата отново ще загуби, тъй като ще поднася ситуации за подреждане на 3 поредни черепа на своя опонент, в следствие на което ще губи по 9 точки. Казано по простичко и в 2 случая е обречен. От това обстоятелство се възползват боклуци като [b]geronimo 25[/b] (без да се извинявам).Честно да си кажа след тази негова постъпка аз го напсувах и единственото в случая, за което съжалявам е, че играта свърши и не можах съвсем да се изпразня от съдържание. И така много моля, от организаторите на играта да се вземат спешни мерки за отстраняване на проблема, за да не могат хора с престъпни наклонности в характера си да се възпозват от ситуацията.


Пет Мар 26, 2010 09:28
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 07:47
Мнения: 838
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Аз винаги съм приемал това като тактика, но явно доста хора не мислят така ...
Не казвам, че съм прав, сигурно греша, ама ...
Само да попитам какво предлагаш.
Чичо Ники

_________________
[b][color=#0000FF]Чичо Ники[/color][/b]


Пет Мар 26, 2010 10:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 15:07
Мнения: 5
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Няма нищо достойно в такава "тактика", но това е мое разбиране. Но нека да не се отклоняваме от темата , защото както изглежда ще ми се наложи да се впускам в обяснения на думи като чест и достойнство, а определено не разполагам с толкова време и нерви. И каква е тази игра, при която всичко свършва след първата грешка, определено при такава "тактика" се губи красотата на играта , ако обаче приемем, че ще е така, защо не е описана сред правилата. Използването на всички неописани техники за получаване на преимущество от един или друг играч би трябвало да се разглеждат като опит за мамене, тоест лъжа и да се преследват от упълномощените лица. Аз надушвам лъжата във всичките и форми и проявления отдалеч и определено се вбесявам.При едно по умерено тълкуване на ситуацията би могло да се разглежда и като бъг, ако обаче е такъв би трябвало да се отстрани своевременно.Нека да си кажем истината, че при поне 18 точки разлика в нечия полза, при завързана ситуация,този който е с повечето живот използвайки този прийом ще печели в повечето случай.Ако така ще играем предлагам в действителност играта да се играе до грешка, така поне е сигурно, че няма да има обидени. Другото е абсолютно губене на време и нерви. Ти казваш да предложа нещо и аз ще предложа не 1, а 4 неща:
Вариант 1 : Да се играе до грешка.
Вариант 2 : Да не се отнема от живота на нито 1 от двамата. Тоест да се играе на нерви, на които пръв му писне да прави празни ходове излиза, тоест губи. (Далеч по приемлив за мен вариант в сравнение с предлаганата от теб "тактика".)
Вариант 3 : Да може да се местят само местата, при които е възможно образуването на 3 еднакви. (Така няма да има мърдане).
Вариант 4 : Да се опише сред правилата като законен начин за печелене това което предлагаш ти. (Твърде неприемлив за мен вариант, но честността изисква да го посоча като възможност.)
Аз съм за чистата игра. За уточнените правила. Всичко друго, което дава предимство на някой от играчите и го няма описано в упътването би трябвало да се приеме или като бъг или при неговото откриване да се узакони като се опише сред позволените похвати. Така със сигурност ще бъдат избегнати циничните пререкания и организаторите ще могат с чиста съвест да раздават справедливост. Вярно е, че защитавам своята истина агресивно като само и единствено правилната, но за да покажа, че искам и мога да бъда либерален предлагам за такива възлови моменти да се провежда гласуване, независимо за коя игра става на въпрос. Така ще преминем към 1 по цивилзован и демократичен начин на общуване макар, че съм с ясното съзнание, че и този начин при определени ситуации може да бъде манипулиран и опорочен. Който има други идеи нека да ги сподели, защото само изяснените правила водят до нормални взаимоотношения и приятни моменти с игрите на forte - то.


Пет Мар 26, 2010 12:36
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 07:47
Мнения: 838
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Дали е достойно не знам ... Дали е по правилата? Прочетох ги и видях, че там никъде не пише, че за неводещ до подреждане "последователно три елемента (или повече) от един цвят хоризонтално или вертикално", т.е. празен ход се отнемат точки. Това според мен е единственият пропуск, а всичко останало е въпрос точно на тактика. И ще се опитам да обясня защо с един простичък пример:
При игра на белот, например, в даден момент резултатът е 150:50 за отбора А. При тази ситуация играчите от отбора А престават да анонсират, очаквайки много добри карти, осигуряващи им сигурно изкарване на обявата, или в най-лошия случай отборът Б да обяви, а отборът А да опитат да хванат поне една ръка. Това не е ли тактика? ... Или също е недостойно, неморално, неетично и пр.?
А отборът Б, разбира се, трябва да рискува, защото е ясно, че само с пасуване и очакване на 4 валета и 4 девятки няма да стане, поне в 99.9% от случаите.
Не е ли същото при бойния пъзел, играчът, имащ по-малко точки трябва да рискува, т.е. да не мести празен ход, защото това би довело до загуба, освен ако опонента не е доста толерантен (чест прави на подобни играчи, но те май са рядкост).
Разбира се, ако му остават наистина съвем малко точки, играта е загубена както и да го погледнеш, но ... понякога и това се случва.
Чичо Ники

_________________
[b][color=#0000FF]Чичо Ники[/color][/b]


Пет Мар 26, 2010 15:53
Профил
печен
печен

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 805
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Не е въпрос на толерантност и честна игра. Празният ход е част от играта. Няма да сте винаги в неизгодната позиция, този ход е опция и за двамата играчи. Играта е достатъчно продължителна за да се получи обрат в каквато и да е ситуация.


Пет Мар 26, 2010 16:10
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Предстоят промени и в тази игра


Съб Мар 27, 2010 18:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 12:32
Мнения: 11
Мнение Re: Бъг в играта "Боен пъзел"
Вероятно не е най-подходящото място, но понеже не открих друго, пиша тук.

Имам следния въпрос - по каква причина преди 3-4 дни ми бе нулиран рейтинга в Боен пъзел, без да ми бъде изпратено обяснение или предупреждение. В деня, в който това се случи, имах проблеми с интернет доставчика си, което доведе до многократно блокиране на играта, както и на самия компютър. След надлежен и пореден рестарт на рутер и машина, при влизането си установих, че са ми отнети 10 хиляди точки от рейтинга.

Играта ми харесва. И в момента я играя, макар и с доста занижен рейтинг (в онзи ден ме занижихте на 12 точки - безпрецедентно отвсякъде. Сега имам към 900 и нещо).

Та, ще се радвам, ако намерите време да ми обясните защо се стигна до тази ситуация.


Сря Май 05, 2010 12:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron