Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Грешка при свързването със сървъра 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Благодаря!


Пон Май 09, 2011 09:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 19:06
Мнения: 4
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
От няколко дни не мога да вляза в нито една игра :( Постоянно ми дава "Връзката със сървъра е прекъсната!". Какво става?


Пон Май 30, 2011 11:52
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
изчистете кеша и бисквитките, опитайте с друг браузер


Пон Май 30, 2011 19:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Имам следния проблем: от 3 дена като вляза в новите версии на белот и покер изигравам няколко раздавания след което ми изписва връзката със сервера е прекъсната (пробвах и със старите версии). Отначало си помислих че интернета е слаб, но днес си направи труда да си измервам скоростта когато това стане и е средно 6-7 мб/с и се успокоих, че не би трябвало да е от интернета, защото също така се свързах със доставчика и те ми казаха, че не отчитат прекъсвания. Ползвах до преди 5 мин гоогле чроме и реших, че може би проблема се крие там, но уви.... изтеглих си ИЕ 9 и си инсталирах версия 10.3 на флаш плаъер, но и това не помогна. Излиза все едно и също съобщение "Връзката със сервер-а е прекъсната. Опитаи пак". Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете с отстранването на проблема.
П.С Извинявам се, че не пиша на кирилица, но имам проблем с фонетичната клавятура точно сега и ако трябваше да пиша на машинописната щях да се изнервя много.


Вто Юни 14, 2011 12:02
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
На мен същия проблем ми се появява с Мозила, а с Google Chrome го нямам.
ИЕ не е най-доброто решение, опитайте да си свалите някой друг браузер.
Скайп, друг месинджър или някоя торент програма много товарят връзката, това също може да е причина за нейното разпадане.
Новите версии на двете игри са малко по тежки от другите и при по слаба или натоварена връзка е възможно да не са стабилни.


Вто Юни 14, 2011 18:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
[quote="VAS"]На мен същия проблем ми се появява с Мозила, а с Google Chrome го нямам.
ИЕ не е най-доброто решение, опитайте да си свалите някой друг браузер.
Скайп, друг месинджър или някоя торент програма много товарят връзката, това също може да е причина за нейното разпадане.
Новите версии на двете игри са малко по тежки от другите и при по слаба или натоварена връзка е възможно да не са стабилни.[/quote]

Благодаря за отзива и ще Ви послушам. Приятна вечер.


Вто Юни 14, 2011 21:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 02:00
Мнения: 2
 Re: Грешка при свързването със сървъра
От вчера не ме пуска да играя в сървъра на белота и покера (другите игри не съм ги пробвала,защото всеки път забива). Излизах си от профила,изчаквах,влизах пак-същия резултат. Сканирах компютъра-няма вируси. Моля помогнете !!
:roll: [size=150][size=200][/size][/size]


Сря Окт 05, 2011 19:11
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Вместо да пускате нови постове, потърсете отговора в темата в която сте писали по-рано.


Сря Окт 05, 2011 20:04
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Получих забрана за чат защото имаше играчи с скайп разговор и им теглих една благословия а след това почнаха да ме обиждат и накрая получих забраната в съобщението пишеше че изтича на 06.10.2011 в 00:10 днес 7 02:10 пак не мога да пиша в чата


Пет Окт 07, 2011 14:02
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 02:00
Мнения: 297
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
[quote="smyrfcheto"]Получих забрана за чат защото имаше играчи с скайп разговор и им теглих една благословия а след това почнаха да ме обиждат и накрая получих забраната в съобщението пишеше че изтича на 06.10.2011 в 00:10 днес 7 02:10 пак не мога да пиша в чата[/quote]

Здравейте,
трябваше да следвате стъпките, написани в началото на темата, сиреч - чистене на кеш и бисквитки!

Поздрави.


Пет Окт 07, 2011 16:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Трети ден черен екран само излиза като се свърже със сървъра.Не отваря никаква игра.Лудница :evil:


Съб Окт 08, 2011 13:43
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Темата е пусната не само да пишете в нея, а и да четете. Как може през пост да пиша едно и също и никой да не си направи труда да прочете поне малко какво трябва да направи преди да си съобщи проблема.


Съб Окт 08, 2011 14:09
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Здравейте и аз имам този проблем със сървъра днес е 3-ти ден който не ме пуска да играя, аз предимно играя не се сърди човече и табла, играя със Google Chrome играя и с Mozilla и с Explorer, но и с трите сървъра не ме пуска, пише ми грешка при свързване със сървъра моля затворете прозореца и опитайте след няколко минути I/O Error Ползвам безжичен интернет имам 2 единият е рутер а другият флаш пробвам и от двата нета защото мислех че може нещо от връзката да е проблема но и с двата нета ми изписва това. Просто не знам, но очевидно проблемът не е при мен. Изключих си и скайпа за да не натоварва връзката но и така не става отварям само и единствено играта без други прозорци и пак така. Може ли някой да ми каже какво мога да направя и кеш и бисквитки съм трила и накрая и вафли ще търся да трия . моля помогнете ми. Благодаря


Вто Окт 11, 2011 12:17
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Здравейте,
опитайте да преинсталирате флаш плеъра си.


Вто Окт 11, 2011 18:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Грешка при свързването със сървъра
Благодаря за съвета, направих това което ми казахте- ноооо без резултат същият проблем си остана изтрих си сървърът от програмите и го изтеглих на ново и пак не се получава не мога да играя пак с тази грешка при свързването. Нещо друго да ме посъветвате?


Вто Окт 11, 2011 20:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron