Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Проблем в дамата 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Мнение Проблем в дамата
В Дамата има 1 многооо голяма грешка-когато някои излезе по време на игра(въпреки предупреждението от играта)на опонентът му се дава не пълните точки при победа ,а САМО СМЕШНАТА 1 ТОЧКА!!!!! Това не е както спортсменско,защото като види,че някои губи,тои си излиза и опонента му открадава само 1 ТОЧКА!! Така всеки 2 си излиза и аз за 10 игри съм спечелил 10,а не 130 !!!Моля да оправите тази грешка-ТОВА НЕ Е ЧЕСТНО СПРЯМО НАС!!!!! :( :e198: :dots:


Вто Мар 17, 2009 23:05
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение Re: НЕРЕДНОСТ В ДАМАТА !!!
Броят точки не е една, а зависи от рейтинга на опонента и кога той е напуснал играта. Колкото по-напред е играта толкова повече точки , ще вземе победителят. Съответно е обратно пропорционална зависимостта за напусналият играч т.е. колкото по-рано по време на игра излезе толкова повече точки ще загуби.


Сря Мар 18, 2009 13:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Много голям проблем с дамата
Когато играта е реми.
Предлагаш реми на опонента си, но той не го приема след което играете едни и същи ходове в продължение на часове. По този начин опонента ти иска да те накара да се откажеш и да излезеш от играта. Това нещо е много тъпо и много ме дразни.
В момента играя с един bodil4o на който му предложих реми и той ми отказа и вече от час местим едни и същи ходове.
Предлагам когато се повтарят едни и същи ходове дълго време да става реми автоматично или играчи които злоупотребяват с това да бъдат наказвани.
Надявам се в най-скоро време да го оправите този проблем.


Сря Апр 29, 2009 12:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 11, 2006 15:17
Мнения: 37
Мнение Re: Много голям проблем с дамата
Аз пук искам да попитам за6то когато предлоя реми или на мен ми предлоят (без зна4ение) винаги аз губя реитинг а опонента ми ка4ва реитинг ? и това е винаги !!!


Вто Май 12, 2009 15:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: НЕРЕДНОСТ В ДАМАТА !!!
е не е ли глупаво колкото по късно излезе толкова по малко точки да губи ? Значи аз ще играя с някой 20 мин и накрая тъкмо преди да бия той ще излезе и ще му се вземат по малко точки, отколкото в началото ако е напуснал. Вижда ми се леко неуместно да е така, значи колкото повече се старая в играта и колкото повече време играем ще му вземе по малко точки :o


Сря Юли 01, 2009 19:36
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: