Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Постижения 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Постижения
Имам активен ВИП но постиженията ми ги отчита като за без ВИП.


Съб Дек 24, 2016 15:03
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Постижения
През мобилната версия ли влизате?


Нед Дек 25, 2016 19:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
Да, но първо активирах ВИП с смс. Дори и дневен бонус не ми дава.


Вто Дек 27, 2016 09:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="VAS"]През мобилната версия ли влизате?[/quote]
Като не ми активирате ВИП поне ми върнете парите.


Вто Дек 27, 2016 13:40
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Постижения
През мобилната не начислява постижения. А дневния бонус го получавате след въртене на рулетката.
Ако нямате ВИП си проверете в коя версия сте го активирали.


Вто Дек 27, 2016 13:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="VAS"]През мобилната не начислява постижения. А дневния бонус го получавате след въртене на рулетката.
Ако нямате ВИП си проверете в коя версия сте го активирали.[/quote]
Отчита ми постижения през мобилната версия, но като за без ВИП. А дали влизам през Рс или телефон само в настройки ми изписва активен ВИП и до там. А на рулетката не ми дава нищо.


Вто Дек 27, 2016 17:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="VAS"]През мобилната не начислява постижения. А дневния бонус го получавате след въртене на рулетката.
Ако нямате ВИП си проверете в коя версия сте го активирали.[/quote]
Подвеждате хората, в мобилната версия никъде не е опоменато как може да активираш ВИП с смс.


Вто Дек 27, 2016 17:33
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Постижения
През Мобилната версия няма опция с СМС. Има три версии на белота, най старата няма мобилна версия, средната / на която до скоро имаше мобилна версия и при влизане начисляваше дневния бонус автоматично/ и най новата, в момента само тя има мобилна версия и ако искате да активирате ВИП с СМС трябва да го направите от стационарен компютър или лаптоп. Няма как да сте активирали ВИП в нея и да не го отчита.
Само не видях къде се подвеждате, защото за целта трябва да се чете, нещо, което вие явно не правите.


Сря Дек 28, 2016 00:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="VAS"]През Мобилната версия няма опция с СМС. Има три версии на белота, най старата няма мобилна версия, средната / на която до скоро имаше мобилна версия и при влизане начисляваше дневния бонус автоматично/ и най новата, в момента само тя има мобилна версия и ако искате да активирате ВИП с СМС трябва да го направите от стационарен компютър или лаптоп. Няма как да сте активирали ВИП в нея и да не го отчита.
Само не видях къде се подвеждате, защото за целта трябва да се чете, нещо, което вие явно не правите.[/quote]
Това е от типа на банковите измами, написано с дребен шрифт почти незабележимо. Подвеждате хората по този начин. Така като гледам не съм първия, който се е подвел.


Сря Дек 28, 2016 19:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="Plamko..."][quote="VAS"]През Мобилната версия няма опция с СМС. Има три версии на белота, най старата няма мобилна версия, средната / на която до скоро имаше мобилна версия и при влизане начисляваше дневния бонус автоматично/ и най новата, в момента само тя има мобилна версия и ако искате да активирате ВИП с СМС трябва да го направите от стационарен компютър или лаптоп. Няма как да сте активирали ВИП в нея и да не го отчита.
Само не видях къде се подвеждате, защото за целта трябва да се чете, нещо, което вие явно не правите.[/quote]
Това е от типа на банковите измами, написано с дребен шрифт почти незабележимо. Подвеждате хората по този начин. Така като гледам не съм първия, който се е подвел.[/quote]
Къде е опоменато така и не разбрах. Отваряш fortegames . com и първо виждаш Стани ВИП, после виждаш номера и текста за смс активирането, но никъде не пише, за коя версия стява на въпрос. Това не е подвеждане така ли?


Сря Дек 28, 2016 19:44
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Постижения
ВНИМАНИЕ ! Закупеният от тук ВИП статус НЕ ВАЖИ за игрите : Свара, Билярд, Сантасе, Не се сърди човече За да закупите ВИП за тези игри , заредете съответната игра и извършете покупката там.
Активиране с смс /само за потребители в България/


Буквите колко по големи ги искате?????


Чет Дек 29, 2016 17:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="VAS"]ВНИМАНИЕ ! Закупеният от тук ВИП статус НЕ ВАЖИ за игрите : Свара, Билярд, Сантасе, Не се сърди човече За да закупите ВИП за тези игри , заредете съответната игра и извършете покупката там.
Активиране с смс /само за потребители в България/


Буквите колко по големи ги искате?????[/quote]
За пореден път казвам, че никъде не е упоменато за коя версия БЕЛОТ става на въпрос!!! Не свара, не билярд, не сантасе а БЕЛОТ. Защо спориш безпричинно, а не признаеш, че залъгвате хората. Аз много добре виждам буквите и умея да ги прочитам, очевадното е, че вие не можете.


Съб Дек 31, 2016 15:34
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Постижения
Как само вие не разбрахте, че випа в новите версии важи само за тях и се активира от самата игра.


Нед Яну 01, 2017 16:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: Постижения
[quote="VAS"]Как само вие не разбрахте, че випа в новите версии важи само за тях и се активира от самата игра.[/
Къде го пише бе човек??? Къде е упоменато??? И не си измисляйте че съм само аз. Ти робот ли си или си реален човек? Не се защитавай сляпо, а ми отговори къде е упоменато за коя версия на белот става на въпрос. Не сантасе, не билярд, не свара, а БЕЛОТ!!! Никъде не го пише, ама ти упорито спориш вече повече от 1 седмица.


Пон Яну 02, 2017 10:55
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Постижения
Като виждам няма никакъв смисъл да пиша.


Пон Яну 02, 2017 20:38
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: