Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Тестова мобилна Андроид версия на Белот 
Автор Съобщение
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Тестова мобилна Андроид версия на Белот
За всички желаещи можете да си свалите мобилната версия на играта Белот за Андроид телефони и таблети. Играта е в тестов режим. В случай, че имате проблем, моля пишете в темата като дадете възможно най-подробно описание включващо:
1) Марка и модел устройство
2) Версия на Андроид
3) Описание на проблема

За да инсталирате играта на вашето устройство направете следното:
1) Свалете файла BeloteBeta.apk от тук - Белот мобилна версия ---> [b][url=https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.forteGames.beloteMobile]Белот вeрсия в Google Play[/url][/b]
2) Копирайте го на вашето устройство. За да го копирате свържете устройството си чрез usb кабел към компютъра си, прехвърлете го от компютъра на устройството.
3) След като го копирате отворете вашият файлов мениджър, намерете файла BeloteBeta.apk и го инсталирайте. (Ако нямате файлов мениджър може да си изтеглите безплатен от Google Play . Например : [url]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop[/url] )

--------
[color=#FF0000]Новата версия на играта вече е достъпна на адрес [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.forteGames.beloteMobile]Белот в Google play[/url] директно на вашият телефон[/color]

[color=#BF0000]Линка към приложението беше променен. Моля, изтеглете играта отново[/color]


Пон Мар 25, 2013 14:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Юни 08, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
ooo superr .Благодариммм!!!!:))))) :thanks:


Вто Мар 26, 2013 18:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
да благодарим


Вто Мар 26, 2013 22:26
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 19, 2012 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Благодаря и аз най-после ще правя нещо забавно на работа :)


Сря Мар 27, 2013 15:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 19, 2012 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Всичко във версията ми изглежда ок,само дето като спра да играя,чатя или си ровя нещо из играта за минута имам друга работа ми блокира и ни напред ни назад трябва да изляза и да я пусна наново за да тръгне и като ми забие така вади един прозорец приложенито не отговаря и има опция за затваряне която обаче също не работи защото не може да се затвори от там,влизам през таблет samsung galaxy 10.1 ,а и ако може една забележка към играта - не ми харесва,че чата и стаите за игра са на различни места,но ако няма друг начин ще свикна
:smart:


Пет Мар 29, 2013 10:30
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте heili.bg ,
Благодаря за вашият коментар. Ще се опитаме да подобрим чата. Относно проблема със забиването, бихте ли могли да кажете коя версия на играта сте инсталирали ? Това бихте могли да направите като изберете Settings -> Apps и намерите съответното приложение. В случай, че версията е 0.1.1 , моля изтеглете от линка в темата отново играта и я инсталирайте. За да го направите е необходимо да премахнете текущата версия инсталирана на таблета ви.


Пет Мар 29, 2013 10:55
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Нова версия на играта е достъпна на адрес [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.forteGames.beloteMobile]Белот в Google Play[/url]

[color=#BF0000]Линка към приложението е променен[/color]


Пет Мар 29, 2013 16:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 19, 2012 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
благодаря,точно тази версия е ще преинсталирам


Пет Мар 29, 2013 17:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте! Възможно ли ще е достъп до приложението за всички телефони примерно за HTC Wildfire S. Изписва ми в Google Play, че приложението не е съвместимо с телефонът ми. Ако може поне да поставите тук самото приложение за да тествам наистина дали не работи.


Пон Апр 08, 2013 09:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Май 10, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
А за тези, които сме с iphone IOS 6.0.1 ?


Пон Апр 08, 2013 10:31
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,
Необходимата минимална версия, за да играете е Android 2.2 . В случай, че имате по-малка версия няма да можете да заредите играта

Очаквайте скоро версия и за iPhone.


Пон Апр 08, 2013 16:09
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 19, 2012 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Пак нова версия ми иска ,а изтеглям и пак така ми казва-грешка изтеглете новата версия. Къде да я намеря.


Пон Апр 08, 2013 17:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="admin"]Здравейте,
Необходимата минимална версия, за да играете е Android 2.2 . В случай, че имате по-малка версия няма да можете да заредите играта

Очаквайте скоро версия и за iPhone.[/quote]

Здрасти! Извинявам се андроида ми е 2.3.6 и в магазина изобщо не ми се показва приложението а от компютъра ми пише че не е съвместима с моя телефон HTC Wildfire S. Не е за първи път когато екипа на гоогле решава че не може да работи на телефона а то си бачка. Затова ви помолих за апликацията направо за теглене от тук директно. Единствено за което се сещам е ниската резолюция на устройството 480x320 може би за това се инати.

Има някакъв проблем прилагам и снимка от компютъра:

[img]http://store.picbg.net/pubpic/E8/73/147ba38f11cde873.png[/img]


Пон Апр 08, 2013 19:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 25, 2006 20:50
Мнения: 21
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Поздравявам ви,чаках отдавна да мога да ползвам таблета си за игра. Една забележка имам - когато избирам игри със залог, не ми се предлага опция на залог 2000. От 1000 скача на 5000, а аз обикновено играя на 2000.


Пон Апр 08, 2013 21:02
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,

heili.bg
Вече не би трябвало да имате проблем с играта. Извиняваме се за причиненото неудобство.

doraizsledowatelkata
Желаете ли да изпратим файла с играта на пощата на която е регистрирано потребителското ви име ?

bori12
За момента са ограничени видовете залози. Ще разгледаме възможностите за промяна в бъдеще.


Пон Апр 08, 2013 21:55
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron