Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Тестова мобилна Андроид версия на Белот 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 27, 2011 02:00
Мнения: 23
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,дали ще бъде разработена мобилна версия на Белот и за телефони с операционна система на Уиндоус?


Пон Апр 08, 2013 22:11
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,
В текущият момент не се предвижда версия за телефони с Уиндоус


Вто Апр 09, 2013 08:00
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юли 29, 2007 19:06
Мнения: 3
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Вчера когато я инсталирах тръгна без проблем с версия на андройда бях 4.0.1.. След това ъпдейтнах до 4.0.4. и исках да играя но ми изписва системно съобщение „Стара версия на играта! Моля, обновете играта.“ и до там това е. А телефона е Самсунг Галакси S Дуос.


Вто Апр 09, 2013 10:12
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,
Моля , актуализирайте текущото приложение. Налична е нова версия. Извиняваме се за причиненото неудобство.


Вто Апр 09, 2013 13:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="admin"]Здравейте,

heili.bg
Вече не би трябвало да имате проблем с играта. Извиняваме се за причиненото неудобство.

doraizsledowatelkata
Желаете ли да изпратим файла с играта на пощата на която е регистрирано потребителското ви име ?

bori12
За момента са ограничени видовете залози. Ще разгледаме възможностите за промяна в бъдеще.[/quote]


Ще съм ви много благодарна ако изпратите приложението на пощата ми. Благодаря за вниманието!


Вто Апр 09, 2013 19:48
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юли 29, 2007 19:06
Мнения: 3
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Сега вече когато инсталирах новата версия на играта нямам проблем, само искам да кажа на всички който са имали моя проблем преди да инсталират новата версия да махнат старата преди това да не се получават обърквания.


Сря Апр 10, 2013 12:19
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="doraizsledowatelkata"]Ще съм ви много благодарна ако изпратите приложението на пощата ми. Благодаря за вниманието![/quote]

Здраейте,
Беше ви изпратен линк на лично съобщение.


Сря Апр 10, 2013 12:43
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="admin"]Здравейте,
Моля , актуализирайте текущото приложение. Налична е нова версия. Извиняваме се за причиненото неудобство.[/quote]

Благодаря Ви за добрата работа!Програмката е много добре написана.Относно актуализациите-теглите я от маркета и си слагате отметка на автоматична актуализация, днес моята се ъпдейтна. :) Уникално малко трафик взема, дори и да сте с мобилен нет-взема някакви килобайти за час игра. :)


Чет Апр 18, 2013 21:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 13:48
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
много се извинявам но ще може ли и на мен да ми пратите приложението на е-маила че и аз не мога да го изтегля от гоогле плей :(


Пет Апр 19, 2013 16:03
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,
Установихме, че при невъзможност да се изтегли от гоогле плей играта най-вероятно няма да тръгне и при вас. Поради това в текущият момент сме преустановили изпращане отделно на играта. Извиняваме са за причененото ви неудобство .


Съб Апр 20, 2013 18:26
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 12, 2007 03:45
Мнения: 7
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Да бе да.
Няма проблеми друг път .
Преди 4 дни се появи Актуализация.
И от тогава на сам постоянно ми засича и минава времето за игра и кво от 100 000 реитинг сега на 50 000.


Пон Апр 22, 2013 19:10
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
А можете ли да направите играта да работи в фонов режим? В смисъл искам да си погледна браузера докато чакам в стая, и излиза от играта.


Пон Апр 22, 2013 23:59
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,
Моля, в случай, че имате проблем посочете на какво устройство играете играта, модел и марка на таблета/телефона , версия на операционата система. Посочете и проблемните игри - дата, час на игрите ( можете да ги видите от истрия на игрите си от сайта)

Относно играта във фонов режим, доколкото разбирам желаете докато чакате играта да започне да можете да проверите браузъра си ? Проблема който аз виждам е опасноста играта да започне в даден момент , а вие да не сте там тогава. В този случай, ще разполагате с ограничено време да изиграете своя ход. Ще разгледаме какви са вариантите в тази насока. Ако имате някакво свое виждане за нещата , моля споделете го.


Вто Апр 23, 2013 14:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
След като ме уведоми с звуков сигнал, аз няма да пропусна да дам своя ход, макар и да разглеждам браузера.Иначе при мен бъгове няма.Аз играя с HTC Desire X , android 4.1.2( gustom rom).Днес пак получих актуализация.Най-приятното е, че не взема никакъв трафик, а при мен трафика е ценен, защото съм с мобилен интернет.Интернета ми е около 7мегабита в секунда , ако това има значение.


Чет Апр 25, 2013 17:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Ное 04, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
След ъпдейта имам проблем с галакси таб2 10.1! Постоянно ме дисконектва. Андроида е 4.0.4


Чет Май 02, 2013 15:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: