Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"? 

35 или 44 точки да се пишат за валат на "Без коз"?
35 т. 67%  67%  [ 412 ]
44 т. 33%  33%  [ 202 ]
Общо гласове : 614

35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"? 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: 35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"?
[quote="zar44e"]Eх, шоколадената!
Сигурно си умираш от кеф, че пак намери повод да се изявиш! Наистина се чудя как може да бълваш купища думи, когато са достатъчни само няколко! Явно си особен вид "нарцис"! Изобщо не ми пука за теб, и "специфичните" потребности на твоето его, които задоволяваш тук. И да знаеш, няма да отговарям на това, което, не се съмнявам, ще избълващ след този мой пост.

За всички, които искат нещата с белота тук да бъдат по-добри, ще кажа следното:
В моето писание, осмяно от Hot chocolate по-горе, моля [color=#FF0000]вместо без коз С качване, да се чете БЕЗ качване! [/color]
Мисля, че всеки средно интелигентен човек се е досетил, че е допусната неволна грешка.

Ще повторя - смятам за несправедливо това 44 за валат при без коз без задължително качване!
Подкрепям това което показва текущия резултат в анкетата![/quote]
Ще го четем както кажеш... щом казваш че си имал предвид Без качване, значи е така, но това не прави по-малко значим факта, че ти хабер си нямаш от белот. Само като прочета смисления ти коментар за "една стандартна игра, каквато е без коза" и ми става ясно колко разбираш от карти.
Относно нападките ти на лична основа, тях дори няма да ги коментирам, ти имаш пълното право да мислиш каквото ти е кеф и щом модератора ти позволява да пишеш такива неща значи така е редно.
Следващия път си напиши добре домашното относно "стандартната игра без коз" и едва тогава влизай да пишеш глупости как в без коза нямало нищо специално и как това било същото като да играеш на боя или на всичко.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Вто Сеп 13, 2011 22:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 02:00
Мнения: 11
Мнение Re: 35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"?
Пълна глупост!
От къде на къде трябва да се удвояват бонус точките на без коз? По същата логика дайте да удвоим и резултата и вместо 26 да бъде 52+18 бонус т. (по Вашата логика) -> 70?!? :shock:
Това, че при сумирането на точките при броенето на ръцете удвояваме получената цифра, за да получим общ сбор от 26 по никакъв начин не означава, че е логично да удвояваме и бонус точките при капо..
Играта така или иначе е 26, точно колкото и при всичко коз, за това и капото трябва да бъде равносилно.


Вто Окт 25, 2011 17:50
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: 35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"?
[quote="Sunset_"]Пълна глупост!
От къде на къде трябва да се удвояват бонус точките на без коз? По същата логика дайте да удвоим и резултата и вместо 26 да бъде 52+18 ...[/quote]
Верно е че си написал/а пълна глупост.
Относно удвояването на точките, НИЕ СМЕ дали да удвоявате точките на безкоза и от 13 като ги удвоите стават 26... а това което ти пишеш "вместо 26 да бъдат 52+18" това вече не е удвояване на точките, а "твоята пълна глупост" защото ти в случая удвояваш ВЕЧЕ удвоените точки, тоест учетворяваш ги.
Но щом имаш желание да пишеш нелепопсти... давай.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Окт 26, 2011 10:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 02:00
Мнения: 11
Мнение Re: 35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"?
[quote="Hot_chocolate"]
Верно е че си написал/а пълна глупост.
Относно удвояването на точките, НИЕ СМЕ дали да удвоявате точките на безкоза и от 13 като ги удвоите стават 26... а това което ти пишеш "вместо 26 да бъдат 52+18" това вече не е удвояване на точките, а "твоята пълна глупост" защото ти в случая удвояваш ВЕЧЕ удвоените точки, тоест учетворяваш ги.
Но щом имаш желание да пишеш нелепости... давай.[/quote]

Виж сега, пределно ясно ми е, че точките се удвояват, за да се получи 26 - аз съм го написала, но няма кой да чете...
Не ми е ясно само защо и бонус точките трябва да се удвояват.. за това го дадох, като пример за "нелепост", както ти самата казваш...
Това едно.... и второ- този форум и по- конкретно тази анкета са създадени, за да се споделят гледните точки на потребителите в този сайт и следва те да се уважават! И ако ти специално влизаш в това число "НИЕ" би трябвало да поддържаш малко по- високо ниво на комуникация и търпимост и да не квалифицираш хората след всеки пост! Ако не - не си прави труда изобщо да ме учиш на проста математика.. :wink:
Анкетата е показателна и резултата се вижда ясно, аз я подкрепям, а ако теб не те кефи и не разбираш елементарната символика в сравненията, не ме занимавай - имаш правото да си го осмислиш на ум :wink:


Пет Ное 11, 2011 16:58
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: 35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"?
[quote="Sunset_"]...а ако теб не те кефи и не разбираш елементарната символика в сравненията, не ме занимавай - имаш правото да си го осмислиш на ум [/quote]
Права си, не ме кефи и не разбирам "елементарната символика" в това да учетворяваш точките и да наричаш учетворяването- "удвояване".
Но накрая си ми дала правото да осмислям великата ти идея на ум, така че ще се възползвам от разрешението ти и ще го използвам пълноценно... просто докато ти не ми беше дала своето разрешение, не смеех нищо да направя без твое знание...
така, че съм ти дълбоко признателна и безкрайно задължена, че благоволи да ми дадеш своето позволение за моите действия.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Съб Ное 12, 2011 00:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 02:00
Мнения: 11
Мнение Re: 35 или 44 т. се пишат за валат на "Без коз"?
[quote="Hot_chocolate"]Но накрая си ми дала правото да осмислям великата ти идея на ум, така че ще се възползвам.....
[/quote]

Ето, виж как добре се разбираме.. Лек ден!

Освен това - Цитат от тук:[url]http://www.fortegames.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=6[/url]
"[b]При игра на "Без коз", така получените точки се удвоявят, като единствено [color=#FF0000]не[/color] се удвоява [color=#FF0000]премията[/color] за капо (валат).[/b] " :idea:
В поста по- надолу, в същата тема админа обявява, че правилата не са актуализирани.. Значи да приемаме, че същите се променят с времето по нечие усмотрение?


Съб Ное 12, 2011 10:11
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 02:00
Мнения: 9
Мнение Re:
44


Пет Фев 06, 2015 09:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: