Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Правила 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 02:00
Мнения: 12
Мнение Re: Правила
Госпожи и Господа Модератори и Администратори,не знам точно до кой да адресирам питането си. Защо променяте условията???В новата версия белот потребителите без вип получаваха дневен бонус от 400 чипа,а сега 200.При игра и евентуална победа 80 % от залога,а сега 75%.Малки са приходите от SMS-чета ли? Както и да се изразя -ще си намерите основание да ме накажете.Вие създавате правилата,променяте ги,нарушавате ги,но искам да знаете- нито сте единственните,нито сте незаменими ! ! ! ПОЗДРАВИ


Вто Ное 13, 2012 16:52
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Май 12, 2013 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Правила
тоя който е писал правилата е бил кръгъл идиот
нз от куде ги е взел оба4е е бил мн здръстен


Сря Май 22, 2013 16:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 02:00
Мнения: 20
Мнение Re: Правилата са едни
[quote="bubanski"]Може би е най-правилно:
1. При игра на контра ( или реконтра) и има валат, не трябва контрата да отапада;
2. При контра или реконтра - не може да има висящи. Отборът казал контра или ре- е задължен да ги искара. В противен случай (дори и висящи) играта се пише за другият отбор;
3. Когато има обявена реконтра да не може да се вдига повече, т.е. ако е обявена спатия и има казана реконтра, да не може да се обявява каро или каквото и да е;[/quote]


1 НЕ (защото при анонсирането ръката ти е непълна и нямаш право на защита в атака, тя е фиксирана в белота)
2 НЕ (защото общия сбор на точките в трите игри(цвят безкоз всичко коз) е четен който се дели на 2, друг е въпроса една от картите да бъде с 1т завишена)
3 НЕ (защото е абсурдно)

всички коментари след първия пост са спам с изключение капото на безкоз, съгласен съм че трябва да е 35 също съм съгласен и на 44.


Нед Авг 03, 2014 10:00
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Май 30, 2011 02:00
Мнения: 102
Мнение Re: Правила
Имам въпрос- реагирате ли на директно подсказване в чата? Ще дам пример:единия опонент пише „коз“ по време на раздаването. Не е ли наказуемо? Все едно да пиша на парта каква боя да ми играе. Направих им забележка, а ми отговориха:„мълчи ма“. Имам чувството, че такива доклади се подминават без санкции.


Пет Окт 02, 2015 09:25
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Май 30, 2011 02:00
Мнения: 102
Мнение Re: Правила
На принципа на „мълчаливия отказ“, валиден по нашите ширини- ми става ясно, че мога да си пиша на парта какво да ми играе. И само някой да ме накаже, АЗ ПИТАХ, никой не си направи труда да ми отговори!!! Няма да чакам една година!


Вто Окт 27, 2015 14:20
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
Какво да отговарям на заключения като "имам чувството, че такива доклади се подминават" ....
Ще отговоря, че не е така и ще започнете да спорите с мен. Затова опитайте и ще разберете сама дали се наказва или не.


Чет Окт 29, 2015 09:34
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Май 30, 2011 02:00
Мнения: 102
Мнение Re: Правила
Ако ви интересува мнението на потребителите- новите версии на НСЧ и белот са отвратителни! И току-що играх белот, играта трябваше да приключи с резултат 155 на 151 за нас, но продължи още 3 раздавания. Всички се чудехме докога ще играем.


Чет Май 26, 2016 03:50
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Правила
[quote="___o___"]Ако ви интересува мнението на потребителите- новите версии на НСЧ и белот са отвратителни! И току-що играх белот, играта трябваше да приключи с резултат 155 на 151 за нас, но продължи още 3 раздавания. Всички се чудехме докога ще играем.[/quote]
:e100: Това беше добро... Сега още играете ли я?
Надяваме се, се пак, вече да сте я свършили :lol:

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Съб Авг 13, 2016 19:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 15:55
Мнения: 20
Мнение Re: Правила
Какви са тези проценти преди да почне игра?


Пон Ное 07, 2016 20:28
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron