Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Правила 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
Не копирай само изгодните на тебе условия. Пак казвам спри да се заяждаш, защото ми писна тотално. По същата логика трябва да замине и на дъщеря ти акаунта нали? Кой си ти, че ще решаваш дали на някой акаунта е създаден с или без съгласието на родителите му? В условията за регистриране пределно ясно е описано. Спри, за да не се наложи аз да те спирам, вече премина всички граници и ми се струва, че доста те търпях.


Пет Май 27, 2011 23:49
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: Правила
[quote="VAS"]Не копирай само изгодните на тебе условия. Пак казвам спри да се заяждаш, защото ми писна тотално. По същата логика трябва да замине и на дъщеря ти акаунта нали? Кой си ти, че ще решаваш дали на някой акаунта е създаден с или без съгласието на родителите му? В условията за регистриране пределно ясно е описано. Спри, за да не се наложи аз да те спирам, вече премина всички граници и ми се струва, че доста те търпях.[/quote]
Къде пише я ми копи това че трябва съгласието на родителя? И какво ще ми спреш немога да разбера? Май не ти отърва нещо Само не ме заплашвай защото не си в позиция да го правиш.Родителите незнаят аз пускам сигнал до администратор Той не предприема нищо.Нали знаеш как му се вика на това Вреда на трети лица с действие или бездействие се наказват.Абе май май ще се разчуем.А на дъщеря ми няма д го трия за да видим що вие не го истриете И по спокойно го давай че си в нарушение поне на 3-и точки от закона.Така че ти трай.Започва да ми се харесва че ще ме ядосаш и тогава наистина ще стане интересно повервай ми
Къде ли е това че със знанието на родителя може.Закона е закон НЯМАТ ПРАВО!!! Все едно да му дадем да кара кола какво кто няма книжка нли е със знанието на родителя?? Пише си при констатиране от администратор акаунта се заличава.Повече от това какво сакаш?? Не бой се поне ще се погрижа да пратя всичко по медиите да ви видят как се храните пот децката наивност.Тогва много родители ще се надигнат срещу вас.Надявам се да е така


Съб Май 28, 2011 09:28
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
Я вземи и прочети всичко, не само една точка. И не ме заплашвай, че ми писна от тебе.


Съб Май 28, 2011 10:52
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: Правила
[quote="VAS"]Не копирай само изгодните на тебе условия. Пак казвам спри да се заяждаш, защото ми писна тотално. По същата логика трябва да замине и на дъщеря ти акаунта нали? Кой си ти, че ще решаваш дали на някой акаунта е създаден с или без съгласието на родителите му? В условията за регистриране пределно ясно е описано. Спри, за да не се наложи аз да те спирам, вече премина всички граници и ми се струва, че доста те търпях.[/quote]
VAS познай от три пъти къде ще отиде това всичкото.Първо в господари на ефира гледай го може да ти хареса И ще ги помоля те вече да видят що за наглост е това [url]http://shto-zanaglost.hit.bg/[/url]


Съб Май 28, 2011 11:05
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
Да няма проблем, много ще се радвам да мога да обсъдя с тях поведението и възпитанието на българите днес в интернет.


Съб Май 28, 2011 11:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 18:37
Мнения: 31
Мнение Re: Правила
[quote="VAS"]Да няма проблем, много ще се радвам да мога да обсъдя с тях поведението и възпитанието на българите днес в интернет.[/quote]Чудя ти се на акъла, какво обръщаш внимание на некакъв плачлю :lol: :lol: :lol: , ама децата го, били на покер, във некаква виртуална игра....еми ще го бият, като е тъп, естествено е,...като е голям играч"чичо" Милиенчо...да отива във сайтовете за покер...и да се реализира, тамо :lol: :lol: :lol: !!!!Такива рибони, като него търсят там!!!!


Съб Май 28, 2011 11:49
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: Правила
[quote="pet-1306"][quote="VAS"]Да няма проблем, много ще се радвам да мога да обсъдя с тях поведението и възпитанието на българите днес в интернет.[/quote]Чудя ти се на акъла, какво обръщаш внимание на некакъв плачлю :lol: :lol: :lol: , ама децата го, били на покер, във некаква виртуална игра....еми ще го бият, като е тъп, естествено е,...като е голям играч"чичо" Милиенчо...да отива във сайтовете за покер...и да се реализира, тамо :lol: :lol: :lol: !!!!Такива рибони, като него търсят там!!!![/quote]
Драги тук става въпрос за погазване на закон Нямат прав0о да вземат пари от лица под 18 години Незнам кой от всички е палячо знам само че тея са в нарушение на закона


Съб Май 28, 2011 12:43
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Правила
[quote="pet-1306"][quote="VAS"]Да няма проблем, много ще се радвам да мога да обсъдя с тях поведението и възпитанието на българите днес в интернет.[/quote]Чудя ти се на акъла, какво обръщаш внимание на некакъв плачлю :lol: :lol: :lol: , ама децата го, били на покер, във некаква виртуална игра....еми ще го бият, като е тъп, естествено е,...като е голям играч"чичо" Милиенчо...да отива във сайтовете за покер...и да се реализира, тамо :lol: :lol: :lol: !!!!Такива рибони, като него търсят там!!!![/quote]

pet-1306, не така брат. Преди седмица имах неблагоразумието да напиша нещо подобно и се започна яко оплюване... Сега не смея да пиша в тази тема, че ще ме обвинят в спам, предпочитам в "лафчето".
Миленчо, [url=http://www.fortegames.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=5350&start=45]ела тук[/url]

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Съб Май 28, 2011 12:48
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 01:35
Мнения: 2
Мнение Re: Правила
Искам да кажа (обясня) на хората, които са съставяли правилата, че НЕ е правилно, когато единият отбор води например 160 а другият 121 (давам само пример) и когато отбора на догонващия вкара отбора който води с 30 и резултата стане 160 на 151 отбора със 160 да бъде победител ! Моля ако е възможно коригирайте това, защото не е правилно !


Чет Юни 30, 2011 13:33
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
До момента не съм чула, нито съм играла игра в която другия /с по-малкото точки / да печели.


Чет Юни 30, 2011 18:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Дек 29, 2006 01:35
Мнения: 2
Мнение Re: Правила
Не си ме разбрала ! Не казвам да спечели, а да не излиза другия при положение, че е загубил играта.... Играе се докато си изкара обявената игра или хване ръка (и пак да е с повече точки) при обявена игра на догонващия отбор.


Чет Юни 30, 2011 23:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: НЯМА ГО В КАРТИТЕ!!!
Терца: Три последователни по стойност карти. Терцата носи 20 точки. Ако има обявени терци и от двата отбора, важат терците на отбора с най-висока такава, т.е. такава терца завършваща на най-висока карта. При равни най-високи терци в двата отбора отпадат всички терци. Изключение е ако някой от отборите има по висок анонс.
Петдесет: Представлява четири последователни карти и носи 50 точки. При обявени “петдесет” от двата отбора важи по-високото (завършващо на по-висока карта). Този анонс унищожава и противниковите терци.
Сто: Пет последователни карти и носи на отбора 100 точки. При обявени “сто” от двата отбора важи по-високото (завършващо на по-висока карта). Този анонс унищожава и противниковите “петдесет” и терци.
Каре: Четири еднакви карти, с изключение на седмици и осмици и изброените по долу. Унищожава противниковите по ниски анонси (терца, петдесет, сто от поредни карти). Ако четирите еднакви карти са Q, K, 10, A, то носи 100 точки. Ако е от четири деветки носи 150 точки. Ако са четири J, носи 200 точки. При обявени две карета важи по силното в реда от най-ниското към най-високото Q, K, 10, A, 9, J.


Пет Сеп 23, 2011 22:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 23:09
Мнения: 52
Мнение Правилата са едни
Може би е най-правилно:
1. При игра на контра ( или реконтра) и има валат, не трябва контрата да отапада;
2. При контра или реконтра - не може да има висящи. Отборът казал контра или ре- е задължен да ги искара. В противен случай (дори и висящи) играта се пише за другият отбор;
3. Когато има обявена реконтра да не може да се вдига повече, т.е. ако е обявена спатия и има казана реконтра, да не може да се обявява каро или каквото и да е;


Пет Ное 25, 2011 23:42
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 09:27
Мнения: 460
Мнение Re: Правилата са едни
[quote="bubanski"]Може би е най-правилно:
1. При игра на контра ( или реконтра) и има валат, не трябва контрата да отапада;
2. При контра или реконтра - не може да има висящи. Отборът казал контра или ре- е задължен да ги искара. В противен случай (дори и висящи) играта се пише за другият отбор;
3. Когато има обявена реконтра да не може да се вдига повече, т.е. ако е обявена спатия и има казана реконтра, да не може да се обявява каро или каквото и да е;[/quote]
:e100: и в кое китно кътче се играе така


Съб Ное 26, 2011 07:25
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 23:09
Мнения: 52
Мнение Re: Правила
Щом задаваш този въпрос, не си много запозната с някои правила.


Съб Ное 26, 2011 10:48
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron