Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Правила 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Юни 26, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Правила
* На "Всичко коз" проблем със закръгляването възниква при резултати завършващи на 4. Например: 34 - 224, 164 - 194 (ако в играта има 100 т. премии) и т.н. В този случай нагоре закръглява отборът с по-малко. Задължително ли е да има 100 точки премии?


Пон Юли 06, 2009 22:29
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 08:31
Мнения: 47
Мнение Re: Правила
Не мога да разбера защо тук и в старата и в новата версия,има грешка в правилата?!Първо на всякъде се знае,а и има книги написани за игрите с карти,че на без коз се пише при валат 35 ,както при всичко коз.Валатат не се удвоява,а тук е направена играта да се удвоява и да дава 44 на без коз!Второ навсякъде контрата удвоява играта независимо дали има валат или не,както и реконтрата умножава играта по 4.Тук обаче при валат е направено да отпада.Моля ви господа коригирайте това!Ако ще играем наистина белот ,нека да е по правилата,а не по гласуването на хората и според желанията им!Освен това трябва да се направи избор, дали играч да избира игра с качване на без коз,или игра без качване на без коз!


Нед Юли 12, 2009 23:02
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 08:31
Мнения: 47
Мнение Re: Правила
[яуоте="шалко"][яуоте="дехтрофер"][яуоте="ПУНТО-ПОВЕР"]Може ли да попитам. Ако имам 100 от поредни карти и каре кое е по силно?[/яуоте]

Попаднах днес в същата ситуация...чудехме се, чудехме, умувахме и мъдрихме и нарая решихме да отпаднат и двете :ролл: . Как е в действителност ?

Благодаря предварително :)[/яуоте]
Действителността е относителна.Ако играете на живо,най–добре е да се разберете предварително за основните правила.Както си решите така играйте.Тук в сайта каре бие поредицата от карти–терца,кварта,квинта.[/яуоте]

Сега пичове, да отговоря на въпроса!По книгите с правилата на белота,карето унищожава поредното 100!Тук не съм попадал още в такава ситуация,но се надявам скоро да се коригират неточностите!:))


Нед Юли 12, 2009 23:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 30, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Правила
Валат на без коз в крайна сметка 35 или 44 е? Търсех в гугъл там пише 35, а тука се играе на 44? Кое е вярното, че се хванах на бас. Благодаря предварително.


Вто Сеп 01, 2009 23:29
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 18:03
Мнения: 736
Мнение Re: Правила
[quote="The-Evil"]Валат на без коз в крайна сметка 35 или 44 е? Търсех в гугъл там пише 35, а тука се играе на 44? Кое е вярното, че се хванах на бас. Благодаря предварително.[/quote]
35


Нед Фев 28, 2010 09:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Апр 16, 2010 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Правила
А БЕ АДМИНКЕ ТИ ПРАВИЛАТА КАТО ЗНАЕШ ЗАЩО НА БЕЗ КОЗ НЕ СЕ КАЧВА НИКОЙ ТОГАВА МИ ИГРАЕШ КАТО НА БОЯ Я МИ ОТГОВОРИ ЧЕ МИ ПИСНА ОТ НЕГРАМОТНИЦИ ТУКА КАКВА Е ТАЯ НЕРАЗБОРИЯ ТИ ЗНАЕШ АМА МАЙ НИЩО НЕ ЗНАЕШ ЗАДЪЛЖЕНА СИ ДА СЕ КАЧИШ НА БЕ КОЗ ТУКА БАТИ БОЗАТА


Нед Май 02, 2010 07:14
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
beauty_eyes незнам какви са ти претенциите, но ако се поинтересуваш ще разбереш, че навсякъде го играят различно и че при игра на живо този върпос се уточнява преди това
интрига в играта има когато се играе без качване
като си програмистка не значи че аз ям доматите с колците, айде да не си вадиме образованията, че ми писна от хора с претенции, които нямат елементарна култура


Нед Май 02, 2010 08:24
Профил
печен
печен

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 805
Мнение Re: Правила
[quote="beauty_eyes"]А БЕ АДМИНКЕ ТИ ПРАВИЛАТА КАТО ЗНАЕШ ЗАЩО НА БЕЗ КОЗ НЕ СЕ КАЧВА НИКОЙ ТОГАВА МИ ИГРАЕШ КАТО НА БОЯ Я МИ ОТГОВОРИ ЧЕ МИ ПИСНА ОТ НЕГРАМОТНИЦИ ТУКА КАКВА Е ТАЯ НЕРАЗБОРИЯ ТИ ЗНАЕШ АМА МАЙ НИЩО НЕ ЗНАЕШ ЗАДЪЛЖЕНА СИ ДА СЕ КАЧИШ НА БЕ КОЗ ТУКА БАТИ БОЗАТА[/quote]
Дано програмите който пишеш са на английски, като пишеш за грамотност с поста си показваш ниво доста под средното, не само като правопис, а и като компютърен специалист.


Нед Май 02, 2010 08:34
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Окт 05, 2006 12:20
Мнения: 214
Мнение Re: Правила
[quote="beauty_eyes"]А БЕ АДМИНКЕ ТИ ПРАВИЛАТА КАТО ЗНАЕШ ЗАЩО НА БЕЗ КОЗ НЕ СЕ КАЧВА НИКОЙ ТОГАВА МИ ИГРАЕШ КАТО НА БОЯ Я МИ ОТГОВОРИ ЧЕ МИ ПИСНА ОТ НЕГРАМОТНИЦИ ТУКА КАКВА Е ТАЯ НЕРАЗБОРИЯ ТИ ЗНАЕШ АМА МАЙ НИЩО НЕ ЗНАЕШ ЗАДЪЛЖЕНА СИ ДА СЕ КАЧИШ НА БЕ КОЗ ТУКА БАТИ БОЗАТА[/quote]
Извинете ме за невежеството, ама това същата програмистка от другата тема ли е...или просто се навъдиха прекалено много програмисти във фортето ?
beauty_eyes, ако наистина си програмистка що не седнеш да си напишеш един белот и да си сложиш правилата които ти харесват на теб???
Убедена съм че с твоите познания по програмиране нема да имаш никъв проблем да направиш перфектния белот различен от "БОЗАТА" тука. Така и на нас нема ни се налага да ти четем глупостите.

_________________
[color=#BF00BF]Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.[/color] Анахарсис


Нед Май 02, 2010 09:12
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 09:27
Мнения: 460
Мнение Re: Правила
[quote="The-Evil"]Валат на без коз в крайна сметка 35 или 44 е? Търсех в гугъл там пише 35, а тука се играе на 44? Кое е вярното, че се хванах на бас. Благодаря предварително.[/quote]

При игра с качване, която рядко се играе и е безинтересна е 35
но по принцип е по споразумение - правила за белот много, всичко е на предварителна уговорка по принцип

.......
Слънце, ама как и говориш после няма да те допусне в нейния "съвършен" белот
:e100:


Сря Сеп 29, 2010 17:23
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 18:03
Мнения: 736
Мнение Re: Правила
то тук нестигаче НЕ е задължително да се качваш на без козова игра.
ами и при валат се пише 44


Съб Мар 05, 2011 12:37
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: Правила
VAS какво правят непълнолетни деца тук след като е само за над 18 годишни?? При положение че го знам от Ямбол е[attachment=1] untitled.JPG
untitled.JPG [ 17.48 KiB | Прегледано 17462 пъти ]
[/attachment]


Прикачени файлове:
untitled1.JPG
untitled1.JPG [ 37.98 KiB | Прегледано 17473 пъти ]
Пет Май 27, 2011 18:18
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
Прочетете пак условията за регистриране на ник. Родителите на този потребител подали ли са оплакване, че е регистриран без тяхно знание? Аз при мен такова оплакване нямам.


Пет Май 27, 2011 18:57
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: Правила
[quote="VAS"]Прочетете пак условията за регистриране на ник. Родителите на този потребител подали ли са оплакване, че е регистриран без тяхно знание? Аз при мен такова оплакване нямам.[/quote]
Аз ти доказвам че е малолетен ти пак свойта си знаеш?? Кво правим Май не ти отърва да видим колко са под 18г? Родителите незнаят Аз ти давам факти.Ти пак някакви си ми пишеш.Има ли значение нали ти давам инфо бдоказано е че е под 18г Повече какво на майка му да кажа така ли.Бряаа Тогава не желая повече да ми се пише за някакви правила в тоя сайт.Ай чакай от това хлапе смс-чето а кой плаща?? За мен правилата ще важат когато сами си спазвате това което е по закон.Вие нарушавате закона какви майки и бащи.По закон няма право.Нема майка нема баща нема баба и дедо.Край спират за мен да важат тея правила за чат ове и тн.Това ще го ксерокопирам за да си го имам Ай со здрае

Я да си припомним правилата

2)Лица, които не отговарят на горните условия, нямат право на регистрация в страницата fortegames.com. С извършването на регистрация в страницата fortegames.com всеки потребител заявява, че отговаря на посочените в т. 1 (1.1), съответно – (1.2) условия. В случай, че Администраторът впоследствие установи, че декларацията на потребителя по смисъла на предходното изречение не отговаря на условията за регистрация, Администраторът има право, без да е необходимо каквото и да е предварително уведомление до потребителя, да заличи регистрацията и съответния акаунт и да отнеме всички натрупани към съответния момент виртуални точки , вип статус или друго виртуални благини, свързани с акаунта на този потребител.


Пет Май 27, 2011 19:39
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: Правила
[quote="VAS"]Прочетете пак условията за регистриране на ник. Родителите на този потребител подали ли са оплакване, че е регистриран без тяхно знание? Аз при мен такова оплакване нямам.[/quote]
Я да видим какви бяха законите ?
много си противоречиш

2)Лица, които не отговарят на горните условия, нямат право на регистрация в страницата fortegames.com. С извършването на регистрация в страницата fortegames.com всеки потребител заявява, че отговаря на посочените в т. 1 (1.1), съответно – (1.2) условия. В случай, че Администраторът впоследствие установи, че декларацията на потребителя по смисъла на предходното изречение не отговаря на условията за регистрация, Администраторът има право, без да е необходимо каквото и да е предварително уведомление до потребителя, да заличи регистрацията и съответния акаунт и да отнеме всички натрупани към съответния момент виртуални точки , вип статус или друго виртуални благини, свързани с акаунта на този потребител.
В нарушение сте Я аз ще видя това дете да;ли ще играе още и колко смс=чета че папакате от неплатежоспособно дете? Никъде не е упоменато за мама и тати.


Пет Май 27, 2011 19:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron