Напиши нова тема Отговори на тема  [ 466 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32  Следваща
Белот - Проблеми 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 19:07
Мнения: 12
Мнение Re: Белот - Проблеми
ЗАЩО? ЗАЩО? ЗАЩО?
Само аз ли всяко второ раздаване имам по 3-4 от най-слабите карти: 7 или 8-ци още в първите 5 ?
Само аз ли редовно имам по 5 от същите тези боклуци в решителните етапи на играта?
Само на мен ли сървърът на 5 раздавания я пусне по едно сиротно валенце, я не?
Само при мен ли се редуват валат след валат за противника?
Само при мен ли дори и да водим в резултата, сървърът ще сурне каре или квинта на противника в последното раздаване, а ако не е достатъчно да ни вкарат - по две?
Само при мен ли, като обявя боя, противника ако няма 4 от нея, има минимум кварта и ни вкарва?
Само на мен ли се случва ВИНАГИ да имам "спъната" карта?
Само моите ли карти НИКОГА не са в синхрон с тези на парта?

Отвратително е да се играе при такова нереално раздаване на картите!

Отвратително е да се играе срещу такъв сървър и срещу толкова много мошеници?

ИМА ЛИ ДРУГИ, КОИТО СА ЗАБЕЛЯЗАЛИ ТОВА, И КОИТО МИСЛЯТ КАТО МЕН?


Чет Апр 19, 2012 17:15
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Белот - Проблеми
[quote="zar44e"]ЗАЩО? ЗАЩО? ЗАЩО?
Само аз ли всяко второ раздаване имам по 3-4 от най-слабите карти: 7 или 8-ци още в първите 5 ?
Само аз ли редовно имам по 5 от същите тези боклуци в решителните етапи на играта?
Само на мен ли сървърът на 5 раздавания я пусне по едно сиротно валенце, я не?
Само при мен ли се редуват валат след валат за противника?
Само при мен ли дори и да водим в резултата, сървърът ще сурне каре или квинта на противника в последното раздаване, а ако не е достатъчно да ни вкарат - по две?
Само при мен ли, като обявя боя, противника ако няма 4 от нея, има минимум кварта и ни вкарва?
Само на мен ли се случва ВИНАГИ да имам "спъната" карта?
Само моите ли карти НИКОГА не са в синхрон с тези на парта?

Отвратително е да се играе при такова нереално раздаване на картите!

Отвратително е да се играе срещу такъв сървър и срещу толкова много мошеници?

ИМА ЛИ ДРУГИ, КОИТО СА ЗАБЕЛЯЗАЛИ ТОВА, И КОИТО МИСЛЯТ КАТО МЕН?[/quote]
:(
Едва ли...
И споко, далеч не само на теб ти се случва това. И далеч не "само ти" си гневен на сървара и на играта.
За жалост мога само едно да ти кажа: Колкото и време да мине, и колкото и да си наясно, че не е в теб причината за загубата.... Винаги си остава момента на "ядосването" и на гневното "защо все на мен" :(
Отговора е; -Ми, може би сме каръци двамата с теб, може би нямаме късмет в играта, за да си го запазим този късмет в любовта.
Погледни така на нещата и ще ти олекне.... Аз вече така се самолекувам от поредния "игрови" яростен пристъп на: "защо все на мен" :wink:

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Чет Апр 19, 2012 18:59
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Белот - Проблеми
[quote="flotelia"]Някой може ли да погледне какъв е проблемът с изпращането на лични съобщения? На всички потребители, които ми изпращат такива, изписва, че са ме блокирали, което не е така. Съответно не мога да им отговоря никога. Благодаря предварително![/quote]
Защото имате наказание до 2012-04-22 07:52:53


Чет Апр 19, 2012 21:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юли 06, 2008 04:03
Мнения: 26
Мнение Re: Белот - Проблеми
Много благодаря за бързия отговор! А мога ли да знам поради каква причина, защото определено не си спомням да съм злоупотребявала на лични съобщения? Мерси отново!


Пет Апр 20, 2012 00:57
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Белот - Проблеми
Наказание от този вид се налага при обиден коментар или ЛС.


Пет Апр 20, 2012 06:15
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Белот - Проблеми
Здравей!

Имам питане,а именно-как при всичко коз и квинта от моя страна с 6 ръце става така,че съм вътре?Да уточня валетата са 2 на 2 и последните 2 ръце са техни като от моя страна им дадох туз и 7,парта също не им е трупал.За мен това е абсолютно невъзможно да ме вкарат,моля дайте някакво становище по казуса,благодаря.


Чет Май 10, 2012 13:52
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Белот - Проблеми
[quote="Validol4e"]Здравей!

Имам питане,а именно-как при всичко коз и квинта от моя страна с 6 ръце става така,че съм вътре?Да уточня валетата са 2 на 2 и последните 2 ръце са техни като от моя страна им дадох туз и 7,парта също не им е трупал.За мен това е абсолютно невъзможно да ме вкарат,моля дайте някакво становище по казуса,благодаря.[/quote]
Възможно е, с някакво каре от тяхна страна.
Зависи какви са били всичките анонси в играта. Ти добре си имал квинта, но ако те са имали каре и накрая хванат последно десет, като добавиш и валетата им... и твоя туз... плюс някоя и друга тяхна силна карта... ето така е възможно да си вътре.
Лично мен са ме вкарвали по подобен начин и първоначално самата аз бях доста учудена как при квинта съм вътре, но после разбрах че просто не съм забелязала обявяването на тяхното каре. В крайна сметка ако си погледнал изписания резултат ще знаеш дали те са имали каре или изобщо дали са имали някаква обява и дали случайно и ти като мен не си я "проспал" или по-точно казано, дали не си пропуснал да видиш че те също са обявили нещо.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Чет Май 10, 2012 14:41
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Белот - Проблеми
Може да съм проспал обявата им наистина,майната му :D


Чет Май 10, 2012 14:47
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Белот - Проблеми
Резултат от игра на Белот
van_dizell и SKRUBO13 победиха Мирослав.В и dada_bs с резултат 97 на 151. Това ми изписа на стената във Фейсбук, а в случаят ние победихме. Би трябвало резултата да е обратно. 151 - 97 за Мирослав и дада. Оправете си бъга, че само ми се смеят, че само падм. :)))


Съб Май 19, 2012 08:40
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Белот - Проблеми
Ще се направят тестове, за да се открие къде е проблема.


Нед Май 20, 2012 10:48
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Апр 11, 2007 12:00
Мнения: 1
Мнение Re: Белот - Проблеми
Може ли да ми кажете, защо всеки път когато играя белот, по средата или в края на играта ми пише бавна връзка и отброява секунди и после ме изхвърля и това е всеки път в последно време?На лаптоп съм, wireless с много добър сигнал, флаша е най-новия!А преди това го нямах този проблем,но наскоро си преинсталирах Уиндоуса, така че може да е и от мен, но не знам дали трябват някакви други добавки за сървъра.


Сря Май 30, 2012 20:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 12, 2006 16:46
Мнения: 34
Мнение Re: Белот - Проблеми
Привет!
На 30 май сървърът ми е прихванал 5000$ за участие в анонимна игра.
Никога не съм играл анонимна игра. Не вярвам погрешно да съм влезнал там!
Играх само в турнира - и не съм забелязал да има нередност при точкуването на победите и загубите. Ако съм играл анонимно - или щеше да пропусне ми начисли точки за победа, или нямаше да ми отнеме точки при загуба!
Моля проверете, и ако е грешка на сървъра, коригирайте.


Сря Май 30, 2012 23:26
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Белот - Проблеми
UFO_13 отчетена е анонимна игра в продължение на близо 15 минути, при което Вие сте загубил.

man4ester4o трудно е да се каже къде е проблема. Ако теглите нещо когато играете, спрете и вижте дали има промяна. Опитайте да играете в различни часове, за да установите дали има разлика и по възможност опитайте и с различни браузъри. Проблема разбира се може да е свързан и с някаква програма инсталирана на компютъра Ви или нещо друго.


Чет Май 31, 2012 20:43
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Белот - Проблеми
Имам следния проблем,днес на няколко пъти играта ми прекъсва,тоест не ми дава да изиграя ход и прекъсва,не е от нета ми,а явно сървъра забива.Не ме е яд за игрите с малък залог ама последната,ем водех,моля коригирайте грешката.

Благодаря!


Сря Юни 20, 2012 10:50
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Белот - Проблеми
Причините за това прекъсване може да са много, не може да Ви се върнат чиповете.


Чет Юни 21, 2012 06:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 466 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron