Напиши нова тема Отговори на тема  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
Елементарни правила за обявяване и разиграване ... 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
хахаххаха, Хопе, уби ме от теория ;) [size=75]Ама това за скайпа ме изкърти - при все че винаги ми е изключен като играя, а всички почти ми го имат и при елементарен звън ще се убедят, че съм извън линия, а все има такива обвинения... /болна психика-параноици/ 8)
[/size]

Ама за голата 9 при обявен анонс при моя не съм съгласна - ако съм на ръка и имам без ще я играя не, ами... ;) А и винаги ще я играя.... Няма да се плаши моя, че нямам...


Чет Мар 13, 2008 01:52
Профил WWW
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение 
Въпрос на разбиране предварително с парта,но за мен по добрия вариант е да не теглиш. При двоен туз в противника го обираш.Ако имаш властен туз на друга боя,вероятноста да уцелиш парта в друг туз става доста голяма,щото се предполага че няма да каже боя без туз...Чистите козовете и валата е налице 90%. Това е теория,но все пак скайпа не трябва да се пренебрегва:)

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Чет Мар 13, 2008 18:12
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
с гола 9 на боя не се тръгва, освен ако нема6 мн силен без коз - железно правило :)


Чет Мар 13, 2008 19:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 21:56
Мнения: 2
Мнение 
[quote="heavy"]с гола 9 на боя не се тръгва, освен ако нема6 мн силен без коз - железно правило :)[/quote]
Ами за мен железното правило е това - ако си пръв и парта ти е казал боя имаш ли задължително даваш назависимо дали е гола 9 или гол 7 без да се замисляш, а това дето го казвате за гола 9 за мен означава, че който го прави няма доверие на парта си. А като си нямате доверие защо сядате да играете заедно?


Чет Мар 13, 2008 19:26
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение 
[quote="baby_jane"][quote="heavy"][/quote]
Ами за мен железното правило е това - ако си пръв и парта ти е казал боя имаш ли задължително даваш назависимо дали е гола 9 или гол 7 без да се замисляш, а това дето го казвате за гола 9 за мен означава, че който го прави няма доверие на парта си. А като си нямате доверие защо сядате да играете заедно?[/quote]


Абсолютно съм съгласна с baby...ако аз кажя боя и парта ми не ми трагне с коз дори и да му е гола 9 - направо ще го убия...за мен щом неиграе коз ( без значение какав , гола 9 или друго ) значи нема ни един коз :(:(:(


Чет Мар 13, 2008 19:55
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
не в този смисъл, ко дава6 гола 9 парта зима и на противника му остажа 2ен туз :)
а и по добре да цакаш и да помогнеш отколкото еи така да я играеш.
а и тва са правила за истински белот не за скайп :)


Чет Мар 13, 2008 19:55
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
да и аз те подкрепих за 9та а ме почнаха мен ;)


Чет Мар 13, 2008 20:56
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
ко има да се разбираме, има неписани правила в тази игра :)
който я разбира знае за ко иде ре4, който е с скайп да се оправя


Чет Мар 13, 2008 21:54
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 15:07
Мнения: 5
Мнение 
От отпечатаните тук правила на стана ясно как ще завърши играта ако водещият отбор, който е минал 151 и губи обявата си т.е. бива вкаран, но не не е надминат по точки от другия отбор, дали от тук натам завършва играта или ще се играе докато единият отбор си вземе обявата, а другият в същото време не е капо. Аз лично смятам, че вторият вариант е само и единствено приемлив. И не смятам за резонни мненията на онези, които казват, че така играта ще продължи до безкрай. Това са мнения на хора, който нямат силна воля за успех. Само увереният в собствените си възможности играч, може да си позволи да играе докато се изпълнят и трите условия едновременно. 1. Да е надвишил 151 точки; 2. Да е взел собственият си анонс; 3. Противниковият отбор да е направил поне една взятка. А на adriann ще препоръчам да поиграе, малко повече по начина, който аз защитавам и сам ще се убеди, че играта не продължава до безкрай. Просто този начин, който аз защитавам е истинският начин. Той те кара да си нащрек на 100%. И в същото време не позволява подигравка с противника. Ще дам пример ако отборът, в който аз играя а направил 157 точки, а противниковия има 90т. То тогава ми е достатъчно да обявя боя в , която ми е достатъчно да държа валето например спатия и във 99.9%от случайте съм победител. Това аз наричам с една дума "гавра". Обидно ми е да играя така. А ако трябва задължително да си спечеля анонса тогава дали ще подходя толкова пренебрежително към противниковия отбор? И във своя защита ще дам още един пример , че най-първото правило да запишеш точки при свой анонс е да си направил повече точки от противника. Играч, който иска да спечели игра веднага щом стъпи на 151 и изтъква само това правило е играч, който се е усрал от страх да не би някой да му отнеме победата под носа. На такива ще кажа, ако си пич побеждавай като такъв и взимай във предвид всички правила във тази игра, а не само онези, който ти изнасят.


Вто Май 27, 2008 14:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 21:31
Мнения: 100
Мнение 
Леле keba успокой се . Правилата отдавна са променени, имаше време когато в сайта се играеше по правилото че и дори да те вкарат щом си над 151 точки задължително излизаш и тези всички коментари са свързани с този проблем , но преди доста време админите промениха това и оттогава вече не само че не излизаш ако си вътре а и почти е сигирно че следващата игра врага ще те направи валат и в краина сметка от 155 на 80 за теб накрая играта свършва 155 на 180 за врага :)


Вто Май 27, 2008 19:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 18:52
Мнения: 32
Мнение 
това врем3 ак0 можеш3 да се върне ще е супер ....


Вто Май 27, 2008 20:45
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение 
резултат 145-145. Парта ми казва каро. Естествено го сечат,той дига на всичко. Обаче няма за всичко...вади три ръце и дотам. Гейм овър.
Махам се,почвам друга с друг парт. Резултат 145-145. Парта ми казва без коз.Имал бил 3 туза...без вале!Естествено дигат от зор.Влизат им валетата в тях.Гейм овър.

НАУЧЕТЕ СЕ НА ТОЯ РЕЗУЛТАТ ИЛИ ВСИЧКО ИЛИ ПАС!!! Или както казва един познат и паса е анонс!

_________________
Не на простотията!


Вто Юни 03, 2008 13:24
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Да и като играеш с постоянен парт веднага ставаш скайпър понеже се счита ,че биеш ,а като падаш автоматично ставаш некадърник.. Не че ми дреме аз играя само с хора ,които познавам и с които ми е приятно ,за да не се ядосвам с други ,а кво мислят другите не ме вълнува ,а някой ако се съмнява винаги предлагам конферентна.. нямам какво да крия ;) скайпа е за хора ,които немогат да играят ;)

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Юни 04, 2008 19:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 21:31
Мнения: 100
Мнение 
[quote="rokera_henry"]...а кво мислят другите не ме вълнува ,а някой ако се съмнява винаги предлагам конферентна.. нямам какво да крия ...[/quote]






Хихихи Теб ми се ще да те чуя на конферентна , да разбера дали пак така ще обиждаш :P


Сря Юни 04, 2008 20:43
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
С удоволствие само казваш и се включваме Нели ,а и ми е интересно тогава дали пак ще почнеш да се заяждаш без причина и без да ме познаваш ;)

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Юни 04, 2008 20:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron