Напиши нова тема Отговори на тема  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща
Елементарни правила за обявяване и разиграване ... 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 21:31
Мнения: 100
Мнение 
[quote="rokera_henry"]С удоволствие само казваш и се включваме Нели ,а и ми е интересно тогава дали пак ще почнеш да се заяждаш без причина и без да ме познаваш ;)[/quote]


Стига де , не съм се заяждала , аз те свалях ама ти ме разбра погрешно :P :P :P


Сря Юни 04, 2008 21:51
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Уау доста интересен подход имаш за сваляне.. ,но както и да е и необичам иронийте офертата още си остава ако искаш правим конферентна за мен не е проблем ;)

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Юни 04, 2008 22:45
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 21:31
Мнения: 100
Мнение 
[quote="rokera_henry"]Уау доста интересен подход имаш за сваляне.. ,но както и да е и необичам иронийте офертата още си остава ако искаш правим конферентна за мен не е проблем ;)[/quote]


Ай остай...ще се разберем на лична ако е нужно щот тук другарката ша ни бие :(


Сря Юни 04, 2008 23:05
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Ако имаш желание пиши на лични веднъж вече писахме до колкото помня и единственото което разбрах ,че с теб неможе да се спори и не може да се обясни като на човек ,а и интересно ми е какво друго можеш да пишеш там освен обиди и нападки..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Юни 04, 2008 23:34
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 12:51
Мнения: 102
Мнение 
[quote="shalko"]Аксел затова се играе с постоянен парт,не с леваци които са тук само за да ти вдигат кръвното.Едно е да губя от сървара,друго от малоумен парт.[/quote]

Лелее, колко си прав само.. Сега така се изнервих, че сигурно трябват няколко часа да ми мине.. То бива грам акъл да нямат някои, ама понякога минава всякакви граници.


Сря Юни 04, 2008 23:49
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 01:42
Мнения: 7
Мнение 
[quote="goscheto"]На 3 туза с 10 пас ли да кажа.А и това като противника е обявил играта не минавай ниско е глупост играй за вътре а не за 2 вместо за 1 ръка.Не знам кой те е учил да играеш ама поне не пиши глупости[/quote]
За тузовете съм съгласен, ама това за ниското, човека е напълно прав. Това е за такива тъначи като тебе, които обичат честичко да се правят капо


Вто Юли 08, 2008 13:23
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 01:42
Мнения: 7
Мнение 
[quote="Hopeless_"][quote="eineHexe"]като обявяваш боя без вале казваш "пики", ако е с вале "пика" :D[/quote]

Хаха,Хексе с теб риалити няма да седна :twisted:

Един съвет и от мен, при властна боя се чистят от малко към голямо и обратно при нямане. При обявена боя от парт и гола 9 в теб не тръгвай с нея. Обратното ако парта не тръгне с коз при твоя боя,потърси нисък при хващане. При обява на белот с дама държиш 9,с поп не. Има и още много,много неща но ако се обяснят тук ще обезсмислим скайпа и кво тогава :?[/quote]
Не се обиждай ама си напислал пълни глупости. Гола, не гола щом парта ти е казал боя я даваш и тва е. А да играеш на боя под вале е без коментар.


Вто Юли 08, 2008 13:26
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение 
оо далеч съм съм от мисълта да се обиждам:) Все пак темата е [color=red]Елементарни[/color] правила,но на теб явно и те ти идват сложни :D

_________________
Не на простотията!


Пон Юли 14, 2008 19:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 01:42
Мнения: 7
Мнение 
Е не знам ама след като те бих 3 пъти явно не са ми толкоз сложни. Имаше възможност да ми докажеш че си прав, ама не успя :lol:


Пет Юли 25, 2008 14:21
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 20:50
Мнения: 228
Мнение 
хаха,споко,100 да падна от теб няма да ме е срам.А и напоследък който не ме е хванал той не ме бил,плюс това ти си майстор и тук всеки го знае.:) С голата напред и тва е. :lol: А наздраве :lol:

_________________
Не на простотията!


Съб Юли 26, 2008 18:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 03:34
Мнения: 10
Мнение 
[quote="injenera"][quote="Hopeless_"][quote="eineHexe"]като обявяваш боя без вале казваш "пики", ако е с вале "пика" :D[/quote]

Хаха,Хексе с теб риалити няма да седна :twisted:

Един съвет и от мен, при властна боя се чистят от малко към голямо и обратно при нямане. При обявена боя от парт и гола 9 в теб не тръгвай с нея. Обратното ако парта не тръгне с коз при твоя боя,потърси нисък при хващане. При обява на белот с дама държиш 9,с поп не. Има и още много,много неща но ако се обяснят тук ще обезсмислим скайпа и кво тогава :?[/quote]
Не се обиждай ама си напислал пълни глупости. Гола, не гола щом парта ти е казал боя я даваш и тва е. А да играеш на боя под вале е без коментар.[/quote]

Не се обиждай и ти, ама с гола деветка на партньорската боя не се тръгва, защото може да отвори някой "туз", с който вероятно ще берете ядове. Я ще се намери да цакаш нещо, я да надцакаш въпросния "туз" или пък ще ти я вземе партньора с валето. Тези варианти са по-добри, отколкото да го натовариш директно с валето, а тоя след теб да пусне някой "боксьор" и после да командва постата.

Може да не съм много умен, ама поне не ползвам скайп като играя белот. :)


Нед Юли 27, 2008 03:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 01:42
Мнения: 7
Мнение 
[quote="antiforte"][quote="injenera"][quote="Hopeless_"][quote="eineHexe"]като обявяваш боя без вале казваш "пики", ако е с вале "пика" :D[/quote]

Хаха,Хексе с теб риалити няма да седна :twisted:

Един съвет и от мен, при властна боя се чистят от малко към голямо и обратно при нямане. При обявена боя от парт и гола 9 в теб не тръгвай с нея. Обратното ако парта не тръгне с коз при твоя боя,потърси нисък при хващане. При обява на белот с дама държиш 9,с поп не. Има и още много,много неща но ако се обяснят тук ще обезсмислим скайпа и кво тогава :?[/quote]
Не се обиждай ама си напислал пълни глупости. Гола, не гола щом парта ти е казал боя я даваш и тва е. А да играеш на боя под вале е без коментар.[/quote]

Не се обиждай и ти, ама с гола деветка на партньорската боя не се тръгва, защото може да отвори някой "туз", с който вероятно ще берете ядове. Я ще се намери да цакаш нещо, я да надцакаш въпросния "туз" или пък ще ти я вземе партньора с валето. Тези варианти са по-добри, отколкото да го натовариш директно с валето, а тоя след теб да пусне някой "боксьор" и после да командва постата.

Може да не съм много умен, ама поне не ползвам скайп като играя белот. :)[/quote]

Няма ако. Ако знаеш ли колко варианта има. За това нека вкараме малко теория на вероятностите. Шанса туза да е в парта ти е много по-голям отколкото да е в друг, но дори и да не е какво като остане асо да не е фатално на следваща врътка излиза. По-добре така от колкото да изпусна капо, ама всеки си има някакви виждания.
В крайна сметка горе долу в 20 % от случаите е добре да не играеш 9ката, но в 80 % пък е по-правилно да я играеш.


Нед Юли 27, 2008 23:56
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 21:31
Мнения: 100
Мнение 
Дори и гола 9ката си е една карта от общо осемте от тази боя...и аз обяваяки пика на 3 пики разчитам че има пика и в парта ми и ако тои не ми играе пика приемам че останалите 5 коза са вав врага и вече си правя савсем друг начина на разиграване ..просто не тегля козовете по разбираеми причини и ако в такав момент видя че парта ми вади деветка ще отнесе една доста солена и тлъста маи...


Пон Юли 28, 2008 16:11
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 22:25
Мнения: 493
Мнение 
дали има диваци в този сайт се чудя?с гола 9 на боя се тръгва само и единствено ако има6 страничен безкоз.с 3 туза и 10 без вале-пассссс.особенно през ръка.


Пон Авг 11, 2008 08:25
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
[quote="shalko"]с 3 туза и 10 без вале-пассссс.особенно през ръка.[/quote]

Тези карти не бих ги мълчала, особено пък ако играта още е в началото. След 100-120 вече бих се позамислила, защото тогава вероятността да те оставят, е нулева. А и при положение, че парт имам... той пък може да има валенце. Би ме било яд, ако не си кажа анонса и после започнат да ми се наливат 7ци и 8ци, а на другите - да им идват с каруцата :)


Пон Авг 11, 2008 10:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: