Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Цар с/у цар и кон (или офицер) 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 08:31
Мнения: 47
Мнение Re: МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ!!!
[quote="delux_961"]"Шахът е проста игра, но за умни хора" така казваше треньорът ми :Д. Не им обръщай внимание.

Моля администраторите да решат този проблем. Това е груба грешка от тяхна страна. Ако ще играем, дайте по правилата, да не си измисляме нови. Пак ще го повторя: Когато противника няма матов материал, си в цайтнот е реми. Искам да обърна внимание на "двата коня". Ако противника има два коня той печели, защото все пак има мат, нищо че е шаблонен. Офицер и кон също печелят, така както два офицера. Едва ли в сайта има някой, който знае как се дава мат с офицер и кон, но това е друга тема. Не знам дали ме разбирате, Моля някой админ да се свърже с мен да им обясня по-точно... и да коригират тази грешка.[/quote]

Да ,така е колега!Но колкото не обръщаме внимание наа едните простаци,се появяват други!По темата за матът с кон и офицер,не бъди толкова сигурен,че никой тук не знае!:)))Може да демонстрирам,ако някога се запознаем и поиграем на живо!:)))Наистина е много трудно,защото има много изчаквателни ходове!Все пак тук има и някой добри играчи,но определно трябва да се играе по правилата,а не да се бие незаслужено по време,защо това не е надяждане с паржоли!:))))


Сря Дек 26, 2012 12:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Апр 22, 2011 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ!!!
Явно на АДМИНИТЕ не им пука...


Нед Дек 30, 2012 09:40
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ!!!
Явно все пак са празници и всеки има право на почивка.
Това, което сте писали е предадено и при евентуални промени в шаха ще бъде взето предвид.


Нед Дек 30, 2012 15:55
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 08:31
Мнения: 47
Мнение Re: Цар с/у цар и кон (или офицер)
Не мога да разбера,защо администраторите не са си мръднали пръста все още и не са оправили абсурдната ситуация!Днес пак имах такъва случай ,да ме "матират" само с гол цар!!!!!В партия която печеля,правя груба грешка и оставаме с голи царе.Смешникът вместо да се радва,че му дадох реми,тръгна да ме бие с гол цар и ,загубих по време,след като лагът в сайта е голям и за ход се искат поне 2 секунди!Аз имах около 40 и след като онзи взе да мести аз се надявах да направим 50 хода,но уви няма как защото ми изтече времето!Не ми е за рейтинга,но да давате победи,на хора комплексари по този начин е смешно!Чак зрителите в стаята ,които ни гледаха ,му се смяха на наглоста.Не зная,дали това не устройва някой от администраторите ,че нарочно не се опраавя?!?


Съб Яну 12, 2013 21:00
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Цар с/у цар и кон (или офицер)
Да, определено ги устройва, те по цял ден си играят шах, защото си нямат друга работа.
Така са решили, така са го направили.


Съб Яну 12, 2013 21:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 08:31
Мнения: 47
Мнение Re: Цар с/у цар и кон (или офицер)
[quote="VAS"]Да, определено ги устройва, те по цял ден си играят шах, защото си нямат друга работа.
Така са решили, така са го направили.[/quote]

Да бе,аз пък как не се сетих,важното е да се тулерира комплексарщината и простотията!


Нед Яну 13, 2013 01:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юни 02, 2013 02:00
Мнения: 38
Мнение Re: Цар с/у цар и кон (или офицер)
[quote="e_b_v_g_z"]Здравейте, модератори! Не открих подобна тема, затова отварям нова. Защо няма опцията за автоматично реми при останали на дъската само два царя или цар с/у цар и кон (или офицер)? Вече два пъти попадам на играчи, които не приемат предложението ми за реми, защото били с офицер, респективно с кон. И местят, та искри хвърчат. Факт е, че мат в такава ситуация е невъзможен. Благодаря.[/quote]
и при мен се е случило но се предадох защото играх цял 1 час


Вто Юли 16, 2013 09:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 08, 2012 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: Цар с/у цар и кон (или офицер)
tolkova li e trudno da napravite CAR sre6tu CAR , aftomati4no da stava remi tova ve4e sas godini ni6to nepravite po vuprosa admina e pisal predi 2 godini 4e za sega e tova opciata tova e dosta vreme i edno golqmo ni6to i do dnes


Сря Апр 16, 2014 21:27
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 08, 2012 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ!!!
NIK ,Kostasr vsqka sedmica sveki mesec i na 1-vo mqsto za6toto toi prosto vzima +30 to4ki ot vsekigo koito pobedi az mo vzimam +7 , toi po princip e mnogo slab igra4, administratora neka obqsni za6to, ni nvzima tolkos mnogo


Чет Май 22, 2014 19:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron