Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Пазаруване от Ebay - Как? 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 02:00
Мнения: 1
Мнение Пазаруване от Ebay - Как?
Здравейте, преди време ми се наложи да пазарувам от Ebay, но търговецът (намиращ се в САЩ) не искаше да прати нещата до чужбина и не приемаше кредитни карти които не са от американски банки. Това беше голям проблем (с който мисля, че повечето хора са се сблъсквали). Нещата ми трябваха и за това се поразрових да видя дали няма някакъв начин да ги получа. Оказа се че има! Работата е там, че ако търговец в Съединените Щати не приема кредитни карти, които не са от Американски банки, www.Viaddress.com може да купи стоките, които искате без комисионна и по късно да ги препрати на вашия адрес! Мисля че това е една чудесна услуга и се надявам да помогне на вас така както помогна и на мен :)


Пет Юни 18, 2010 14:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Пазаруване от Ebay - Как?
И аз пазарувам с Viaaddress и ми е много удобно! Сигурен съм, че посредникът ми е коректен и нямам проблеми. До сега съм оставал винаги доволен от тях! Сайта им е уникален и невероятно достъпен! [url]http://www.viaddress.com/[/url]


Нед Дек 11, 2011 23:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron